Data |
Godzina |
Stacja |
Tytuł |
Kategoria |
niedziela, 21 kwietnia |
7:00 |
Eurosport 1 |
Lekkoatletyka: Maraton w Bostonie
|
Lekkoatletyka |
niedziela, 21 kwietnia |
7:20 |
CANAL+ Sport |
Piłka nożna: Liga hiszpańska
mecz: Valencia CF - Real Betis Balompie |
Piłka nożna |
niedziela, 21 kwietnia |
7:30 |
Polsat Sport |
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
rewanżowy mecz półfinałowy fazy play-off |
Siatkówka mężczyzn |
niedziela, 21 kwietnia |
8:20 |
CANAL+ Sport 5 |
Droga do El Clásico
magazyn piłkarski |
Piłka nożna |
niedziela, 21 kwietnia |
8:20 |
TVP Sport |
Amp futbol: Amp Futbol Cup 2024
podsumowanie |
|
niedziela, 21 kwietnia |
8:30 |
Eurosport 1 |
Wyścigi superbike'ów: Mistrzostwa Świata w Assen
1. wyścig |
Wyścigi motocyklowe |
niedziela, 21 kwietnia |
8:30 |
Polsat Sport Extra |
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
|
Koszykówka mężczyzn |
niedziela, 21 kwietnia |
9:00 |
Eurosport 2 |
FIM World Endurance Championship: Wyścig 24-godzinny w Le Mans
|
Wyścigi motocyklowe |
niedziela, 21 kwietnia |
9:30 |
Eurosport 1 |
Wyścigi supersportów: Mistrzostwa Świata w Assen
1. wyścig |
Wyścigi motocyklowe |
niedziela, 21 kwietnia |
9:30 |
CANAL+ Sport |
Wysoki Pressing
magazyn sportowy |
|
niedziela, 21 kwietnia |
9:30 |
CANAL+ Sport 5 |
Wysoki Pressing
magazyn sportowy |
|
niedziela, 21 kwietnia |
10:20 |
TVP Sport |
Boks: KnockOut Boxing Night 34 we Wrocławiu
podsumowanie |
Boks |
niedziela, 21 kwietnia |
10:30 |
Eurosport 1 |
Kolarstwo: Wyścig dookoła Turcji
1. etap |
Kolarstwo |
niedziela, 21 kwietnia |
11:00 |
Polsat Sport Extra |
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Włoch
1. wyścig w klasie JuniorGP |
Wyścigi motocyklowe |
niedziela, 21 kwietnia |
11:00 |
Polsat Sport |
Cafe Futbol
magazyn piłkarski |
Piłka nożna |
niedziela, 21 kwietnia |
11:00 |
CANAL+ Sport |
Koszykówka mężczyzn: NBA
mecz fazy play-off: Minnesota Timberwolves - Phoenix Suns |
Koszykówka mężczyzn |
niedziela, 21 kwietnia |
11:00 |
Polsat Sport News |
Lekkoatletyka: Zawody Continental Tour Gold w Nairobi
|
Lekkoatletyka |
niedziela, 21 kwietnia |
11:10 |
CANAL+ Sport 5 |
Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga
mecz: H.Skrzydlewska Orzeł Łódź - #OrzechowaOsada PSŻ Poznań |
Żużel |
niedziela, 21 kwietnia |
12:00 |
Polsat Sport Extra |
Boks
|
Boks |
niedziela, 21 kwietnia |
12:30 |
Eurosport 2 |
FIA World Endurance Championship: Wyścig 6-godzinny w Imoli
|
Wyścigi samochodowe |