Warto kochać

Warto kochać

SERIAL OBYCZAJOWY Polska 2005-   od 12 lat

Burzliwa historia miłości Marty i Tomasza, rozgrywająca się w małym miasteczku Rajsk, na tle zmian zachodzących we współczesnej Polsce.

Oglądaj w telewizji

Stacja Data i czas Odcinek
TVP Polonia Środa 1.07
8:10
Warto kochać (5)

Szymon, poznaje Ilonę, córkę burmistrza. Cezary proponuje Marcie podwójną cenę za grunty, domy i piekarnię. Marta odmawia, bo zamierza wygrać konkurs, do którego został zgłoszony jej chleb.

TVP Polonia Środa 1.07
9:00
Warto kochać (6)

Zaczyna się rozprawa dotycząca zajścia w hotelu. Marta oskarża Tomasza o chuligaństwo, reszta świadków ma inne zdanie. Krystyna przekonuje Andrzeja, że certyfikat jakości jest pretekstem.

TVP Polonia Czwartek 2.07
8:10
Warto kochać (7)

Znajomość Karoliny i Michała rozwija się. Horoszewiczówny nie absorbuje narzeczony, lecz miasteczko. Cezary uzyskuje od Tomasza informacje o stanie prawnym posiadłości Marty i jej sąsiadów.

TVP Polonia Czwartek 2.07
9:00
Warto kochać (8)

Cezary przysyła do Rajska dwa buldożery. Przestraszona Krystyna zaczyna opróżniać swój dom. Następnego dnia tłum gapiów zbiera się w okolicy piekarni. Buldożery ruszają w kierunku budynku...

TVP Polonia Piątek 3.07
8:05
Warto kochać (9)

Kierowcy buldożerów odmówili zburzenia piekarni. Cezary spotyka się z Tomaszem, Joanną i Jackiem - mają przekonać kontrahentów Marty, by zerwali umowy, a pieczywo sprowadzić spoza Rajska.

TVP Polonia Piątek 3.07
9:00
Warto kochać (10)

Marta dowiaduje się, że Tomasz wpłacił za nią grzywnę w sądzie. Oddaje mu pieniądze. On próbuje ostrzec ją przed kolejną intrygą Cezarego. Karolina przechodzi szkolenie w urzędzie gminy.

TVP Polonia Poniedziałek 6.07
8:10
Warto kochać (11)

Marta budzi się u boku Tomka. Ona dostrzega za oknem reklamę wyrobów piekarskich "Złoty kłos" i znowu czuje się oszukana. Karolina z Michałem spędzają upojną noc w gabinecie burmistrza.

TVP Polonia Poniedziałek 6.07
9:05
Warto kochać (12)

Browar "Oktawian" nie rozpocznie działalności w planowanym terminie. Winą za to obarczana jest Marta. Pojawiają się reklamy firmy "Złoty Kłos". Pieczywo sprzedawane jest za pół ceny...

TVP Polonia Wtorek 7.07
8:10
Warto kochać (13)

Marta myśli, że Tomasz ją oszukał. Czuje się też zdradzona przez mieszkańców Rajska i decyduje na współpracę z niemieckim kontrahentem. Zośka sądzi, że choroba Piotra to tylko gra na czas...

TVP Polonia Wtorek 7.07
9:00
Warto kochać (14)

W Rajsku wszyscy już wiedzą, że Marta spędziła noc z Tomaszem. Budrysi przeprowadzają z nim poważną rozmowę. Karolina spotyka się nocą z Michałem. Zjawia się policja...

TVP Polonia Środa 8.07
8:10
Warto kochać (15)

Urażony Tomasz udaje się do piekarni, gdzie przeprasza Martę w obecności Alka, Adama i Andrzeja. Dodaje, że noc, którą z nią spędził, była najwspanialszą w jego życiu.

TVP Polonia Środa 8.07
9:05
Warto kochać (16)

Karolina mówi ojcu, że zerwała z Tomaszem; ma nowego narzeczonego - Michała. Cezary proponuje mu, by został kochankiem Karoliny, ale nie mężem. Ofiaruje za to 10 tysięcy dolarów miesięcznie.

TVP Polonia Czwartek 9.07
8:10
Warto kochać (17)

Weronik żąda od Adama pieniędzy. Cezary namawia Tomasza, aby walczył o Karolinę. On jednak odmawia i przyznaje się do zdrady. Karolina wyznaje Marcie, że kocha Michała i że chcą być razem.

TVP Polonia Czwartek 9.07
9:00
Warto kochać (18)

Tomasz chce zemścić się na Cezarym. Oznajmia Marcie, że może unieważnić przetarg na browar. Cezary postanawia, że właścicielką browaru zostanie Karolina, a nowym dyrektorem - Wojtek.

TVP Polonia Piątek 10.07
8:10
Warto kochać (19)

Tomasz umawia się na spotkanie z dziennikarzem, aby opowiedzieć mu o nieprawidłowościach w firmie Cezarego. Nie podoba się to Marcie. Alek jest zmęczony samodzielnym prowadzeniem piekarni.

TVP Polonia Piątek 10.07
9:00
Warto kochać (20)

Karolina i Michał spędzają razem noc. Cezary zaprasza Karolinę i jej ukochanego na obiad. Ukazuje się artykuł, którego autor twierdzi, że to Marta chce, aby browar przestał istnieć.

TVP Polonia Poniedziałek 13.07
8:10
Warto kochać (21)

Lewiecki zawozi Martę do prywatnej kliniki, w której przebywa ojciec Tomasza, Wiktor, chory na schizofrenię. Lewiecki stara się przekonać Martę, że ukochany cały czas ją oszukuje.

TVP Polonia Poniedziałek 13.07
9:05
Warto kochać (22)

Cezary informuje Karolinę, że została właścicielką browaru. Lewiecki składa wizytę Tomaszowi, by go odwieść od związku z Martą. Michał jest załamany faktem, że to Karolina przejęła browar.

Pokaż wszystkie emisje

Ostatnie odcinki

Streszczenia wszystkich odcinków

Występują (pokaż wszystkich)