Warto kochać

Warto kochać

SERIAL OBYCZAJOWY Polska 2005-   od 12 lat

Burzliwa historia miłości Marty i Tomasza, rozgrywająca się w małym miasteczku Rajsk, na tle zmian zachodzących we współczesnej Polsce.

Oglądaj w telewizji

Stacja Data i czas Odcinek
TVP Polonia Wtorek 28.07
8:00
Warto kochać (43)

Krystyna proponuje Zośce zgodę. Obie zaczynają nawet mówić sobie po imieniu. Cezary zaskakuje córkę i Michała półnagich w gabinecie burmistrza. Zdenerwowany, każe Karolinie wracać do domu.

TVP Polonia Wtorek 28.07
8:55
Warto kochać (44)

Po nocy z Martą Tomasz prosi, by na zawsze zostali razem. Cezary oświadcza córce, że musi opuścić dom. Nowym dyrektorem browaru zostaje Wojtek, który zwalnia Małgośkę jako niekompetentną.

TVP Polonia Środa 29.07
8:00
Warto kochać (45)

Karolina i Tomasz postanawiają odwołać Cezarego z funkcji prezesa. W podziękowaniu za swój półroczny pobyt Zośka wręcza wszystkim prezenty. Adam pomaga starszej pani, którą napadł bandyta.

TVP Polonia Środa 29.07
8:55
Warto kochać (46)

Krystyna niepokoi się zaginięciem Adama. Andrzej i Alek jadą szukać brata. Tomasz, Marta, Karolina i Michał miło spędzają czas w górach. Aniela proponuje Adamowi, by został jej wspólnikiem.

TVP Polonia Czwartek 30.07
8:00
Warto kochać (47)

Jedynym kandydatem na burmistrza Rajska jest Kłaptocz. Paprocki mówi, że wie o jego nieuczciwej współpracy z Horoszewiczem i Kłaptocz postanawia się wycofać. Cezary spotyka się z Joanną.

TVP Polonia Czwartek 30.07
8:55
Warto kochać (48)

Aniela uczy Adama żebrać. Tomasz informuje Martę, że od każdego zamówienia odprowadzał prowizję dla siebie i ma teraz na koncie sporą kwotę. Andrzej spędza noc z Haliną.

TVP Polonia Piątek 31.07
8:00
Warto kochać (49)

Andrzej spędza noc z Heleną, a Alek z Joanną. Piotr chce się dostosować do zaleceń proboszcza, który uważa, że burmistrz powinien mieć żonę. Tomasz nie rozpoznaje w żebraku Adama.

TVP Polonia Piątek 31.07
8:55
Warto kochać (50)

Karolina zatrudnia Bukowskiego. Ma zbadać nielegalny odpływ pieniędzy z browaru. Karolina i Tomasz złożyli pozew o rozwód. Cezary zleca Wojtkowi porwanie Marty.

TVP Polonia Poniedziałek 3.08
8:00
Warto kochać (51)

Tomasz mówi Karolinie, że za przelewy może być odpowiedzialny Cezary, który chce ich skłócić. Kasia tłumaczy jej także, że jej ojciec został wciągnięty w intrygę przez Horoszewicza.

TVP Polonia Poniedziałek 3.08
8:55
Warto kochać (52)

Joanna informuje Cezarego o kolejnych zmianach. Zośka prosi Tomasza o pomoc. Sprzedała nerkę za 5 tysięcy, ale chce się wycofać. Michał prosi Karolinę o wyprowadzenie się na czas kampanii.

TVP Polonia Wtorek 4.08
8:00
Warto kochać (53)

Pani Jadzia mówi Michałowi, że ma odszukać Karolinę. Tomasz i Karolina mówią Cezaremu, że ma się wyprowadzić. Michał jedzie, by oświadczyć się ukochanej. Zastaje ją z Tomaszem.

TVP Polonia Wtorek 4.08
8:55
Warto kochać (54)

Wrocławska policja przejmuje dochodzenie dotyczące pożaru. Inspektor Pisanko mówi, że przyczyną mogło być podpalenie, a na tym zyskałaby Karolina. Adam sądzi, że Marta została porwana.

TVP Polonia Środa 5.08
8:00
Warto kochać (55)

Marta cierpi. Mężczyzna, którego kochała, zdradził ją z Karoliną. Cezary nie kryje satysfakcji. Mówi dziewczynie, że uwięził ją z miłości. Karolina zażywa wszystkie tabletki lz opakowania.

TVP Polonia Środa 5.08
8:55
Warto kochać (56)

Podczas włamania do domu Cezarego, złodzieje znajdują nieprzytomną Karolinę. Misiek i Góral chcą wyegzekwować od Zośki spłatę długu. Karolina mówi pani Stasi, że jest w ciąży z Tomaszem.

TVP Polonia Czwartek 6.08
8:00
Warto kochać (57)

Zośka ukrywa się przed Miśkiem i Góralem w komisariacie policji. Oświadczają oni Piotrowi i Marcie, że narzeczony dłużniczki musi za nią odpowiadać. Marta chce sama zarządzać piekarnią.

TVP Polonia Czwartek 6.08
8:55
Warto kochać (58)

Pani Stasia zdradza, że ojcem dziecka Karoliny nie jest Michał, lecz Tomasz. Cezary niepokoi się zniknięciem Milewskiego. Lewiecki boi się, że Tomasz dotrze do pewnych dokumentów.

TVP Polonia Piątek 7.08
8:00
Warto kochać (59)

Zakłopotana Marta mówi Adrianowi, że kocha Tomasza. Stan zdrowia Wiktora pogarsza się. Prawdopodobnie dokumenty, które mogą zaszkodzić Horoszewiczowi, zdeponował on u notariusza.

TVP Polonia Piątek 7.08
8:55
Warto kochać (60)

Adam i Maciek zajmują się piekarnią pod nieobecność Alka. Tomasz chce zniszczyć Cezarego. Uważa, że mężczyzna ma obsesję na punkcie Marty i za wszelką cenę będzie próbował ją zdobyć.

TVP Polonia Poniedziałek 10.08
8:00
Warto kochać (61)

Piotr czuje się ważny jako nowy burmistrz Rajska. Nie podoba się to Zośce i Krystynie, które skreślają go jako obiekt zainteresowania. Paprocki sądzi, że Grażyna natychmiast mu ulegnie.

TVP Polonia Poniedziałek 10.08
8:55
Warto kochać (62)

Tomasz mówi Cezaremu, że nie jest możliwe, by on był ojcem dziecka Karoliny. Michał pyta ją, dlaczego nie chce rozwodu z Tomaszem. Słysząc jej pokrętne tłumaczenia, decyduje się odejść.

Pokaż wszystkie emisje

Ostatnie odcinki

Streszczenia wszystkich odcinków

Występują (pokaż wszystkich)