Rozmowy w toku

Rozmowy w toku

TALK-SHOW Polska 2000-   od 12 lat

Zwyczajni ludzie zwierzają się Ewie Drzyzdze i telewidzom ze swoich radości i smutków. W programie poruszane są trudne i kontrowersyjne tematy. Prowadząca rozmawia ze swoimi gośćmi i publicznością o rodzinie, pracy, miłości, zdrowiu czy parapsychologii. Podpowiada jak np. wyjść z kryzysu małżeńskiego, czy zażegnać konflikt między rodzicami a dziećmi. W kolejnych wydaniach pojawiały się także osoby z nietypowymi problemami m.in. zakupoholicy czy kobiety obdarzone bujnym biustem. Ewa Drzyzga próbuje także dotrzeć do ludzi, którzy chcą z nią porozmawiać, ale z różnych przyczyn nie mogą przyjechać do studia. Ponadto w każdym odcinku na widowni zasiadają eksperci z różnych dziedzin, najczęściej psychologowie i seksuolodzy, którzy analizują trudne sytuacje i udzielają porad bohaterom programu. W ciągu dziesięciu lat istnienia "Rozmów w toku" na antenie widzowie poznali historie ponad 15 tysięcy osób. Wśród zaproszonych znalazły się m.in. Waris Dirie - obrzezana Somalijka, autorka książki "Kwiat pustyni" oraz Isabelle Caro, twarz francuskiej kampanii przeciwko modelkom anorektyczkom.

Oglądaj w telewizji

Stacja Data i czas Odcinek
TVN Poniedziałek 30.05
4:10
Rozmowy w toku: Podziwiajcie moje piersi w rozmiarze 80 J! (2484)

Ewa rozmawia z gośćmi o piersiach. Mogą być atutem lub utrapieniem. Ola ma dość dużego biustu, chce go zmniejszyć. Z kolei Monika ma piersi w rozmiarze 75H, dzięki którym pozbyła się kompleksów.

TVN Niedziela 5.06
4:15
Rozmowy w toku: Jak w dwa dni rzucić palenie? (2490)

Ewa Drzyzga spotyka się z nałogowymi palaczami i ich bliskimi. Sylwia ma żal do swojego chłopaka, który rzucił papierosy dla byłej żony, ale sięga po nie u niej w domu. Bohaterów odcinka czeka test.

Ostatnie odcinki

Streszczenia wszystkich odcinków