Rozmowy w toku

Rozmowy w toku

TALK-SHOW Polska 2000-   od 12 lat

Zwyczajni ludzie zwierzają się Ewie Drzyzdze i telewidzom ze swoich radości i smutków. W programie poruszane są trudne i kontrowersyjne tematy. Prowadząca rozmawia ze swoimi gośćmi i publicznością o rodzinie, pracy, miłości, zdrowiu czy parapsychologii. Podpowiada jak np. wyjść z kryzysu małżeńskiego, czy zażegnać konflikt między rodzicami a dziećmi. W kolejnych wydaniach pojawiały się także osoby z nietypowymi problemami m.in. zakupoholicy czy kobiety obdarzone bujnym biustem. Ewa Drzyzga próbuje także dotrzeć do ludzi, którzy chcą z nią porozmawiać, ale z różnych przyczyn nie mogą przyjechać do studia. Ponadto w każdym odcinku na widowni zasiadają eksperci z różnych dziedzin, najczęściej psychologowie i seksuolodzy, którzy analizują trudne sytuacje i udzielają porad bohaterom programu. W ciągu dziesięciu lat istnienia "Rozmów w toku" na antenie widzowie poznali historie ponad 15 tysięcy osób. Wśród zaproszonych znalazły się m.in. Waris Dirie - obrzezana Somalijka, autorka książki "Kwiat pustyni" oraz Isabelle Caro, twarz francuskiej kampanii przeciwko modelkom anorektyczkom.

Oglądaj w telewizji

Stacja Data i czas Odcinek
TVN Piątek 28.10
4:00
Rozmowy w toku: Mamo, tato, marzy mi się pensja w euro! (2649)

Bohaterki odcinka mają po kilkanaście lat i chcą koniecznie wyjechać za granicę - do Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemiec czy Francji. Jednak miejsce nie tak ważne, jak wypłata, która musi być w euro. Na dziewczyny czeka specjalny eksperyment.

TVN Piątek 28.10
15:00
Rozmowy w toku: Zrobię z mojej córki sławną modelkę! (2650)

W odcinku wystąpią matki, które uważają, że ich córki powinny być fotomodelkami. Dziewczyny już stawiają pierwsze kroki przed obiektywem. 21-letnia Marika wzięła udział w konkursie piękności.

TVN Sobota 29.10
4:30
Rozmowy w toku: Zrobię z mojej córki sławną modelkę! (2650)

W odcinku wystąpią matki, które uważają, że ich córki powinny być fotomodelkami. Dziewczyny już stawiają pierwsze kroki przed obiektywem. 21-letnia Marika wzięła udział w konkursie piękności.

TVN Niedziela 30.10
3:55
Rozmowy w toku: Rozwód to była najlepsza decyzja w moim życiu! (2646)

Justyna po rozwodzie postanowiła zmienić w życiu wszystko, nie tylko swój pseudonim artystyczny. Asia odkryła w sobie ogromne pokłady seksapilu, dzięki czemu pozuje do rozbieranych zdjęć.

TVN Poniedziałek 31.10
15:00
Rozmowy w toku: Jakiego faceta poszukuje 40-latka? (2651)

W odcinku wystąpią 40-letnie kobiety, które pragną znaleźć partnera. Justyna twierdzi, że jej rówieśnicy są zaniedbani, a do tego nudni. Zdaniem Anny każdy mężczyzna woli dwudziestolatki. 49-letnia Beata uważa, że wszyscy właściwi mężczyźni są już zajęci.

TVN Środa 2.11
15:00
Rozmowy w toku: Jak wykryć zdradę w związku na odległość? (2652)

Zaproszone do studia dziewczyny mieszkają wiele kilometrów od swoich partnerów. Nie mają nad nimi kontroli, więc boją się, że są zdradzane. Panowie zostali zbadani wykrywaczem kłamstw.

TVN Czwartek 3.11
15:00
Rozmowy w toku: Mój piesio jest dla mnie całym światem! (2653)

Są nierozłączni i uwielbiają spędzać wspólnie czas. Razem spacerują, śpią i jedzą. Panie i ich pieski zdradą widzom, co tak naprawdę ich łączy. Patusia była już gościem programu, dziś przyjechała ponownie i zabrała ze sobą yorka, Hrabiego Johnny'ego.

TVN Piątek 4.11
15:00
Rozmowy w toku: Miałam swoje 5 minuty sławy! (2654)

Bohaterki odcinka były śledzone przez paparazzi, miały licznych fanów na różnych portalach, nie musiały martwić się o pieniądze, korzystały ze swojej popularności. Ewa Drzyzga zaprosiła między innymi Igę Wyrwał, Izabelę Marcinkiewicz i Iwonę Węgrowską.

Pokaż wszystkie emisje

Ostatnie odcinki

Streszczenia wszystkich odcinków