Prawo Agaty

Prawo Agaty

SERIAL OBYCZAJOWY Polska 2012-   od 12 lat

Agata Przybysz (Agnieszka Dygant) jest dyrektorką działu prawnego w wielkim koncernie ubezpieczeniowym. W wyniku nieszczęśliwego splotu wydarzeń traci pracę i dobre imię. Prawniczka jest zmuszona zacząć wszystko od nowa. Przyjaciółka Agaty, Dorota (Daria Widawska), proponuje jej założenie własnej kancelarii prawniczej. Wkrótce wynajmują lokal i rozpoczynają pracę na własną rękę. Czeka je wiele wyzwań i trudnych batalii. Wrodzony urok mecenas Przybysz, jej pracowitość i inteligencja, pozwalają jej nadrabiać braki w doświadczeniu. Problemy klientów kancelarii często splatają się z tym, co przeżywają jej pracownicy prywatnie.

Oglądaj w telewizji

Stacja Data i czas Odcinek
TVN 7 Wtorek 30.06
15:50
Prawo Agaty (6)

Po bójkach pseudokibiców rusza sąd 24-godzinny. Agata ma bronić Wiktora oskarżonego udział w napadzie na sklep jubilerski. Dębski reprezentuje poszkodowanego w wyniku tej napaści Radka.

TVN 7 Środa 1.07
15:50
Prawo Agaty (7)

Agata zostaje zaangażowana w sprawę zespołu rockowego, którego wokalista walczy z pozostałymi członkami o prawa do nazwy. Dorota reprezentuje mężczyznę oskarżonego o handel narkotykami.

TVN 7 Czwartek 2.07
15:50
Prawo Agaty (8)

Biznesmen, zajmujący się eksportem mebli do Niemiec, zostaje oskarżony o przemyt narkotyków. Agata usiłuje przekonać panią prokurator, że to konkurencja jej klienta próbuje mu zaszkodzić.

TVN 7 Piątek 3.07
15:50
Prawo Agaty (9)

Dębski pomaga biednej dziewczynie samotnie wychowującej dziecko. Agata i Dorota prowadzą sprawę o opiekę nad dzieckiem. Ich klient to arogancki mężczyzna, który jednak jest dobrym ojcem.

TVN 7 Poniedziałek 6.07
15:50
Prawo Agaty (10)

Marek dowiaduje się że żona jego przyjaciela z dzieciństwa, obecnie znanego polityka, została zamordowana. Dębski prosi Agatę, by broniła męża ofiary, który jest oskarżony o tę zbrodnię.

TVN 7 Wtorek 7.07
15:50
Prawo Agaty (11)

Agata pomaga nastolatce, która po śmierci matki mieszka z ojczymem. Dorota broni młodego kelnera. Agata i Marek przygotowują Bartka do zawodu - aranżują trudne sytuacje na sali sądowej.

TVN 7 Środa 8.07
15:50
Prawo Agaty (12)

Agata denerwuje się przed rozprawą Huberta, na której ma zeznawać jako świadek. Chce usłyszeć od Okońskiej, jak brzmią zarzuty. Dębski próbuje dowiedzieć się czegoś na własną rękę.

TVN 7 Czwartek 9.07
15:50
Prawo Agaty (13-ost.)

Sułecki nie chce zostać świadkiem koronnym. Agata jedzie do aresztu i nalega na zmianę decyzji. Do Agaty zgłasza się żona jej byłego klienta skazanego za czyn, którego nie popełnił.

TVN 7 Piątek 10.07
15:50
Prawo Agaty (1/13)

Mecenas Przybysz reprezentuje prezenterkę telewizyjną oskarżoną o znęcanie się nad dzieckiem. Prokurator Hynek próbuje dowieść jej winy. Wychodzą na jaw relacje w rodzinie oskarżonej.

Pokaż wszystkie emisje

Ostatnie odcinki

Streszczenia wszystkich odcinków

Występują (pokaż wszystkich)