Prawo Agaty

Prawo Agaty

SERIAL OBYCZAJOWY Polska 2012-   od 12 lat

Agata Przybysz (Agnieszka Dygant) jest dyrektorką działu prawnego w wielkim koncernie ubezpieczeniowym. W wyniku nieszczęśliwego splotu wydarzeń traci pracę i dobre imię. Prawniczka jest zmuszona zacząć wszystko od nowa. Przyjaciółka Agaty, Dorota (Daria Widawska), proponuje jej założenie własnej kancelarii prawniczej. Wkrótce wynajmują lokal i rozpoczynają pracę na własną rękę. Czeka je wiele wyzwań i trudnych batalii. Wrodzony urok mecenas Przybysz, jej pracowitość i inteligencja, pozwalają jej nadrabiać braki w doświadczeniu. Problemy klientów kancelarii często splatają się z tym, co przeżywają jej pracownicy prywatnie.

Oglądaj w telewizji

Stacja Data i czas Odcinek
TVN Niedziela 24.05
12:00
Prawo Agaty (12) (powt.)

Do Bartka zgłasza się pokrzywdzona pacjentka, oskarżająca swojego terapeutę o molestowanie. Szybko okazuje się, że specjalistę broni Agata. Dochodzi do konfrontacji dawnych współpracowników w sądzie.

TVN Wtorek 26.05
21:30
Prawo Agaty (13-ost.)

Wspierana przez Dębskiego Agata broni Cybulskiego w sądzie. Jest przekonana, że policja preparuje przeciwko niemu dowody. Dorota broni z urzędu oszusta. Banalna sprawa ma niespodziewany finał.

TVN Niedziela 31.05
12:00
Prawo Agaty (13-ost.) (powt.)

Wspierana przez Dębskiego Agata broni Cybulskiego w sądzie. Jest przekonana, że policja preparuje przeciwko niemu dowody. Dorota broni z urzędu oszusta. Banalna sprawa ma niespodziewany finał.

TVN 7 Poniedziałek 1.06
15:50
Prawo Agaty (1/15)

Agata Przybysz nadzoruje pewien proces. Sprawę wygrywa mecenas Hubert Sułecki, w którym jest zakochana. Oświadcza się on prawniczce. Nazajutrz podsuwa jej do podpisu pewne dokumenty.

TVN 7 Wtorek 2.06
15:50
Prawo Agaty (2/15)

Agata nie może znaleźć pracy. Bierze sprawę z urzędu. Jej klientem jest Oskar, były kierowca milionera. Dorota z kolegą proponują jej dołączenie do kancelarii, którą zamierzają prowadzić.

TVN 7 Środa 3.06
15:50
Prawo Agaty (3/15)

Dębski zbiera pieniądze na remont - Agata nie ma gotówki, więc obmyśla plan awaryjny. Nocami razem z Bartkiem wykonuje prace remontowe. Tymczasem zgłasza się do niej nowa klientka, Aśka.

TVN 7 Piątek 5.06
15:50
Prawo Agaty (4/15)

Policjanci pokazują Agacie nagranie z monitoringu na stacji benzynowej pod Gdańskiem, na którym widać Huberta. Do kancelarii przychodzi Kinga Bugajska. Chodzi o sprawę dziedziczenia.

Pokaż wszystkie emisje

Ostatnie odcinki

Streszczenia wszystkich odcinków

Występują (pokaż wszystkich)