Prawo Agaty

Prawo Agaty

SERIAL OBYCZAJOWY Polska 2012-   od 12 lat

Agata Przybysz (Agnieszka Dygant) jest dyrektorką działu prawnego w wielkim koncernie ubezpieczeniowym. W wyniku nieszczęśliwego splotu wydarzeń traci pracę i dobre imię. Prawniczka jest zmuszona zacząć wszystko od nowa. Przyjaciółka Agaty, Dorota (Daria Widawska), proponuje jej założenie własnej kancelarii prawniczej. Wkrótce wynajmują lokal i rozpoczynają pracę na własną rękę. Czeka je wiele wyzwań i trudnych batalii. Wrodzony urok mecenas Przybysz, jej pracowitość i inteligencja, pozwalają jej nadrabiać braki w doświadczeniu. Problemy klientów kancelarii często splatają się z tym, co przeżywają jej pracownicy prywatnie.

Oglądaj w telewizji

Stacja Data i czas Odcinek
TVN Fabuła Poniedziałek 27.03
20:00
Prawo Agaty (13-ost.)

Rusza proces o handel kobietami, w którym oskarżonym jest Górecki. Przybysz jest pełnomocnikiem oskarżycieli posiłkowych, którymi są rodzice zaginionej Renaty Tilkert.

TVN Fabuła Wtorek 28.03
20:00
Prawo Agaty (1/13)

Podczas wizyty w Warszawie Andrzej zastaje Dębskiego w mieszkaniu Agaty. Prawniczka prowadzi sprawę mężczyzny oskarżonego o zabójstwo sprawcy wypadku, w którym zginęła jego córka.

TVN Fabuła Środa 29.03
20:00
Prawo Agaty (2)

Mecenas Przybysz reprezentuje niesłusznie zwolnioną pracowniczkę. Sprawa mogła mieć podłoże antysemickie. Dębski zostaje obrońcą piłkarza, któremu grozi surowa kara za złamanie umowy sponsorskiej.

TVN Fabuła Czwartek 30.03
20:00
Prawo Agaty (3)

Agata angażuje się w walkę Bartka o dziecko. Justyna nie chce iść na ustępstwa i obie strony zaczynają sięgać po coraz ostrzejsze sposoby, by uzyskać wyłączne prawo do opieki nad dzieckiem.

TVN Fabuła Piątek 31.03
20:00
Prawo Agaty (4)

Bartek przegrywa walkę o opiekę nad synem. Przybysz prowadzi sprawę kobiety, która odkryła, że nie jest biologiczną córką swoich rodziców. Mogła zostać podmieniona w szpitalu tuż po urodzeniu.

TVN Fabuła Poniedziałek 3.04
20:00
Prawo Agaty (5)

Agata reprezentuje fundację walczącą o prawa zwierząt. Organizacji grozi rozwiązanie z powodu akcji podjętej przez jej działaczy. Aniela ma kłopoty z prawem. Agata i Bartek próbują jej pomóc.

TVN Fabuła Wtorek 4.04
20:00
Prawo Agaty (6)

W więzieniu umiera płatny morderca. Przed śmiercią mężczyzna sporządził testament, w którym opisał swoje zlecenia. Znajduje się w nim nazwisko klientki Agaty, która opłaciła zabójstwo męża.

TVN Fabuła Środa 5.04
20:00
Prawo Agaty (7)

Cybulski chce udowodnić, że Agata naraziła jego rodzinę na niebezpieczeństwo w związku z ujawnieniem jego tożsamości. Przybysz bada sprawę Jana Stępnia, który prawdopodobnie skrzywdził jej matkę.

TVN Fabuła Czwartek 6.04
20:00
Prawo Agaty (8)

Agata broni policjanta oskarżonego o handel narkotykami. Ich współpraca przebiega problematycznie, ponieważ oskarżony niechętnie odpowiada na pytania prawniczki. W sprawę angażuje się także Cybulski.

TVN Fabuła Piątek 7.04
20:00
Prawo Agaty (9)

Istnieje podejrzenie, że brat Agaty ciężko pobił swoją żonę. Przybysz nie chce mieszać się w jego sprawy. W międzyczasie Agata walczy w imieniu klientów o poznanie prawdy dotyczącej śmierci ich syna.

Pokaż wszystkie emisje

Ostatnie odcinki

Streszczenia wszystkich odcinków

Występują (pokaż wszystkich)