Prawo Agaty

Prawo Agaty

SERIAL OBYCZAJOWY Polska 2012-   od 12 lat

Agata Przybysz (Agnieszka Dygant) jest dyrektorką działu prawnego w wielkim koncernie ubezpieczeniowym. W wyniku nieszczęśliwego splotu wydarzeń traci pracę i dobre imię. Prawniczka jest zmuszona zacząć wszystko od nowa. Przyjaciółka Agaty, Dorota (Daria Widawska), proponuje jej założenie własnej kancelarii prawniczej. Wkrótce wynajmują lokal i rozpoczynają pracę na własną rękę. Czeka je wiele wyzwań i trudnych batalii. Wrodzony urok mecenas Przybysz, jej pracowitość i inteligencja, pozwalają jej nadrabiać braki w doświadczeniu. Problemy klientów kancelarii często splatają się z tym, co przeżywają jej pracownicy prywatnie.

Oglądaj w telewizji

Stacja Data i czas Odcinek
TVN Fabuła Wtorek 24.01
20:00
Prawo Agaty (6)

Sprawa Wojtka, oskarżonego o próbę wyłudzenia odszkodowania, trafia na wokandę. Agata reprezentuje męża przyjaciółki. Stara się nie zawieść klienta, ale i pozostać lojalną wobec Doroty.

TVN Fabuła Środa 25.01
20:00
Prawo Agaty (7)

Mecenas Przybysz jest oskarżycielem posiłkowym w sprawie zabójstwa, którą z ramienia prokuratury prowadzi Okońska. Sytuację komplikuje jednak fakt, że oskarżony to były prokurator.

TVN Fabuła Czwartek 26.01
20:00
Prawo Agaty (8)

Przybysz reprezentuje hokeistę Kostka Kamińskiego, który stracił oko w starciu z przeciwnikiem podczas meczu. Sportowiec chce dowieść, że nie był to wypadek, tylko zaplanowany atak.

TVN Fabuła Piątek 27.01
20:00
Prawo Agaty (9)

Agata reprezentuje kobietę nękaną wulgarnymi SMS-ami i pogróżkami przez męża. Mężczyzna nie może pogodzić się z ich rozstaniem. Dorota prowadzi sprawę o zniesławienie dziennikarki.

TVN Fabuła Wtorek 31.01
20:00
Prawo Agaty (10)

Bartek i Justyna znów stają po przeciwnych stronach sali sądowej. Ich sprawa dotyczy nauczyciela, któremu zarzuca się, że nie dopilnował swoich obowiązków podczas wycieczki szkolnej.

TVN Fabuła Środa 1.02
20:00
Prawo Agaty (11)

Mecenas Przybysz reprezentuje w sądzie recydywistę, który twierdzi, że walczył w obronie napadniętej kobiety. Podczas urodzin Tośki niespodziewanie pojawia się matka dziewczynki, Marta.

TVN Fabuła Czwartek 2.02
20:00
Prawo Agaty (12)

Stan ojca Dębskiego ulega pogorszeniu. Prawniczki Przybysz i Gawron prowadzą wspólnie trudną sprawę. Genetyczni rodzice pozwali surogatkę, która nie chce oddać im dziecka.

TVN Fabuła Piątek 3.02
20:00
Prawo Agaty (13-ost.)

Inspektor Majewski zostaje oskarżony o przekroczenie uprawnień. Człowiek postrzelony przez niego zmarł. Policjanta reprezentuje Agata. Ich przeciwnikiem na sali sądowej jest prokurator.

Pokaż wszystkie emisje

Ostatnie odcinki

Streszczenia wszystkich odcinków

Występują (pokaż wszystkich)