Kocham. Enter

Kocham. Enter

SERIAL PARADOKUMENTALNY Polska 2013-   od 12 lat

Alicja (Sylwia Nowiczewska) i Iwona (Agnieszka Płoszajska) prowadzą portal internetowy, w którym służą radą zagubionym osobom. Pomagają tym, którzy nie radzą sobie z uczuciami i mają problem z wyznaniem miłości. Poznają opowieści o planach na przyszłość, sercowych rozterkach i tęsknotach mężczyzn i kobiet pochodzących z różnych środowisk. Każdy odcinek to odrębna historia - wszystkie łączy redakcja "Kocham. Enter".

Oglądaj w telewizji

Stacja Data i czas Odcinek
TVN Fabuła Wtorek 24.05
5:05
Kocham. Enter: Niebezpieczne związki (6/44)

Bartosz zatrudnia Ingę, koleżankę z liceum. Pobierają się. Wkrótce on powoduje wypadek i trafia do aresztu. Adwokat domyśla się, że Inga jest ofiarą przemocy domowej. Postanawia jej pomóc.

TVN Fabuła Środa 25.05
5:05
Kocham. Enter: Zakazana miłość (7/44)

Nauczycielka chemii Ewa udziela korepetycji Igorowi. Wkrótce matka ucznia rezygnuje z usług Ewy. Uważa, że uwodzi jej syna. Ewa zmienia pracę. Wkrótce zakochuje się w Igorze z wzajemnością.

TVN Fabuła Czwartek 26.05
5:05
Kocham. Enter: Słodkie kłamstwa (8/44)

Thomas Carlsson nauczył się języka polskiego, by sprawdzić, jak funkcjonuje w Polsce pewna szwedzka firma. Poznał w niej Annę, narzeczoną szefa oddziału, w którym rzekomo odbywał staż.

TTV Piątek 27.05
3:25
Kocham. Enter: Przyjaciółki (41)

Magda jest zaniepokojona sytuacją swojej córki Kaji. Dziewczyna zakochała się w znacznie starszym od niej Andrzeju. Magda postanawia spotkać się z Andrzejem. A on zaczyna ją uwodzić.

TVN Fabuła Piątek 27.05
5:05
Kocham. Enter: Powołanie (9/44)

22-letni Mariusz prosi o pomoc redaktorkę portalu, gdyż jego ukochana postanowiła wybrać życie w zakonie. Dominika pragnęła wytrwać w czystości do ślubu, Mariusz wolał beztroskę i imprezy.

TTV Sobota 28.05
3:20
Kocham. Enter: Zdrada (42)

Karolina po przyjeździe na studia zamieszkała u brata przyjaciółki. Gdy dowiaduje się, że jej ukochany Sebastian ją zdradził, przeżywa chwilę słabości. Sebastian jest świadkiem jej zdrady.

TVN Fabuła Sobota 28.05
5:05
Kocham. Enter: Wypadek (10/44)

Kaśka powoduje wypadek z udziałem młodego motocyklisty. Wzywa pogotowie. W szpitalu czuwa przy nieprzytomnym. Okazuje się, że stracił on pamięć i uznaje, że Kaśka jest jego partnerką.

TVN Fabuła Niedziela 29.05
5:10
Kocham. Enter: Rozsądek (11/44)

Ewa opowiada pracowniczkom portalu swoją historię i prosi o radę. Nakryła swojego partnera na zdradzie i kazała mu się wyprowadzić. Marek imponował jej swą wiedzą i zaradnością. Do czasu.

TVN Fabuła Poniedziałek 30.05
5:05
Kocham. Enter: Zanim powiesz odejdź (12/44)

Monika jest w konflikcie z ojcem, którego obwinia o przyczynienie się do śmierci matki. Nie akceptuje jego partnerki. Sytuację zmienia pojawienie się brata przyrodniego przyszłej macochy.

TVN Fabuła Wtorek 31.05
5:05
Kocham. Enter: Zastępcza miłość (13/44)

Kamila musi zdobyć pieniądze, by pomóc ojcu, który ma długi. Trafia na ogłoszenie o zastępczym macierzyństwie. Zgłaszają się do niej bezdzietni Jacek i Urszula. Sprawy się komplikują.

TVN Fabuła Środa 1.06
5:05
Kocham. Enter: Zła szefowa (14/44)

Szymon szuka pracy w agencji reklamowej. Po rozmowie z szefami, Marianną i Dominikiem, dostaje posadę. Zaczyna pracować z Patrycją oraz staje się obiektem zainteresowania Marianny.

TTV Środa 1.06
13:15
Kocham. Enter: Galerianka (1)

Klasowa piękność, Betty, proponuje przyjaźń. Monice, ale ona szybko odkrywa jej intencje - nowa znajoma chce z niej zrobić galeriankę. Dziewczyna pisze do redakcji portalu 'Kocham. Enter'.

TVN Fabuła Czwartek 2.06
5:10
Kocham. Enter: Zakład (15/44)

Martyna jest urzędniczką. Zakłada się z koleżankami, że poderwie nowego pracownika, Tomasza. Jest w nim zakochana. Pewnego dnia Inga mówi Tomaszowi o zakładzie. On czuje się oszukany.

TTV Czwartek 2.06
13:15
Kocham. Enter: Kto mi powie, co robić (2)

Pierwszą miłością Oli jest Paweł, ale żywi też uczucie do Marcina - człowieka, dzięki któremu pokonała depresję. Rozdarta - zgłasza się do portalu 'Kocham. Enter'.

TTV Piątek 3.06
3:25
Kocham. Enter: Uwięziona (43)

Sławek nie godzi się z odejściem Edyty. Alicja i Iwona odkrywają, że zamknął ją u siebie w domu. Przekonują go do jej uwolnienia. On żąda od Edyty wytłumaczenia, dlaczego chce odejść.

TVN Fabuła Piątek 3.06
5:10
Kocham. Enter: Dobre chęci (16/44)

Milena opowiada pracowniczkom portalu o swoich kłopotach. Jej dawna przyjaciółka Ada poprosiła ją o pomoc w sprawie rozwodowej, a potem oskarżyła o romans ze swoim mężem...

TTV Piątek 3.06
13:15
Kocham. Enter: Salsa (3)

Na swoje 30. urodziny Joanna postanawia nauczy się salsy. Jej tanecznym partnerem zostaje Piotr, a Joanna ma nadzieję, że staną się także parą w życiu. Ale Piotr jest związany z inną.

TTV Sobota 4.06
3:20
Kocham. Enter: Black & White (44)

Ania prosi redaktorki portalu o pomoc, ponieważ rodzice nie akceptują jej ukochanego - czarnoskórego studenta medycyny. Ojciec Ani uważa, że powinna się związać z kolegą z dzieciństwa.

TVN Fabuła Sobota 4.06
5:05
Kocham. Enter: Detektyw (17/44)

Agata jest prywatnym detektywem. Opowiada pracowniczkom portalu swoją historię. Zakochała się w Pawle, którego śledziła na zlecenie jego żony. Pani detektyw ustala nowe fakty. Dotyczą żony.

TVN Fabuła Niedziela 5.06
5:10
Kocham. Enter: Ojcowska miłość (18/44)

Jerzy prosi o pomoc redaktorki portalu. Chce naprawić relacje z synem, który zerwał z nim kontakty. Jerzy postanowił wyswatać go z Moniką. Teraz syn mu zarzuca, że chce sterować jego życiem.

TVN Fabuła Poniedziałek 6.06
5:05
Kocham. Enter: Żona dla mojego taty (19/44)

Natalia prosi redaktorki o poradę. Jest związana z Mariuszem,. niedawno jej się oświadczył. Okazało się, że skrywał przed nią pewien sekret. Niedawno spotkała Adama. Jest jej coraz bliższy.

Pokaż wszystkie emisje

Ostatnie odcinki

Streszczenia wszystkich odcinków

Występują (pokaż wszystkich)