Galeria

Galeria

SERIAL OBYCZAJOWY Polska 2012-   od 12 lat

Historia trzech polskich rodzin, których losy przeplatają się na tle tytułowej galerii handlowej. Właścicielem obiektu jest Tadeusz Woydatt, który żyje samotnie po śmierci żony. Ma córkę Anitę i pasierba Adama, który niedawno wyszedł z więzienia, gdzie trafił za pobicie ojczyma. Związani z galerią są też pracujący tam Kossowscy i Dworzakowie.

Oglądaj w telewizji

Stacja Data i czas Odcinek
TVP 1 Sobota 25.11
4:00
Galeria (87)

Fryderyk przekłada wyjazd na rekolekcje, by zająć pacjentką. Adam jest załamany po rozstaniu z Karoliną. Humor poprawia mu Brygida, która znalazła materiały mogące zaszkodzić Tadeuszowi.

TVP 1 Niedziela 26.11
4:45
Galeria (88)

Fryderyk spotyka się z Agnieszką, by odzyskać telefon. Tadeusz próbuje dowiedzieć się, kto powiedział Wiktorowi o jego związku z Laurą. Karolina podejmuje decyzję o powrocie do Mediolanu.

TVP 1 Sobota 2.12
4:20
Galeria (89)

Mira zabiera Małgosię do swojego mieszkania. Paweł grozi byłej żonie, że następnym razem oskarży ją o porwanie. Fryderyk flirtuje z Agnieszką podczas imprezy zorganizowanej przez Kasię.

TVP 1 Niedziela 3.12
4:45
Galeria (90)

Adam odkrywa, że dom Woydatta w rzeczywistości należy do jego gosposi, Joanny. Karolina postanawia po skończeniu prac nad kolekcją wyjechać do Mediolanu. Karwowski ma odkupić firmę od Joanny

Ostatnie odcinki

Streszczenia wszystkich odcinków

Występują (pokaż wszystkich)