Program TV

Ogólnotematyczne

TVP 2 /HD
od 18:50teleturniej
19:25serial obyczajowy
zdjęcie
20:05serial komediowy
zdjęcie
21:05widowisko muzyczne
Polsat /HD
od 18:50
19:20
19:25program informacyjny
19:30serial komediowy
22:05komedia sensacyjna
TVN /HD
19:00
19:35
19:45
19:50magazyn reporterów
zdjęcie
20:00film SF
22:25thriller
TV 4
od 18:15film przygodowy
21:55magazyn policyjny
TVN 7
19:00serial kryminalny
zdjęcie
20:00dramat wojenny
22:45czarna komedia
TV Puls 2
19:00program rozrywkowy
19:30serial dokumentalny
20:00serial dokumentalny
22:30telenowela
Polsat 2
19:00serial paradokumentalny
20:45serial paradokumentalny
21:45serial paradokumentalny

Filmowe

AXN /HD
19:00serial kryminalny
20:00serial kryminalny
22:00serial fantasy
22:55serial kryminalny
HBO /HD
od 18:40komedia romantyczna
20:25dramat kryminalny
Polsat Film
od 18:55thriller
21:00komedia sensacyjna

Sportowe

Eurosport /HD
od 18:00mecz finałowy mężczyzn: Stanislas Wawrinka - Rafael Nadal
22:30magazyn sportowy
22:45wyścigi samochodowe
Polsat Sport /HD
19:00mecz: BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk
21:30mecz: NK Maribor - Chelsea Londyn
TVP Sport
od 18:50mecz fazy grupowej: Real Madryt - FC Liverpool

Informacyjne

Polsat News
od 18:50program informacyjny
19:15program publicystyczny
19:30program publicystyczny
21:25program informacyjny
21:30magazyn
22:00magazyn informacyjny
TVP Info
od 18:50program informacyjny
19:10program publicystyczny
19:30magazyn ekonomiczny
19:50program informacyjny
19:57program publicystyczny
20:12program publicystyczny
20:44program informacyjny
21:00program informacyjny
21:15program publicystyczny
21:50program informacyjny
21:52program informacyjny
22:55program informacyjny

Dokumentalne

Discovery Channel /HD
19:30serial dokumentalny
20:00serial dokumentalny
20:30serial dokumentalny
21:00serial dokumentalny

Rozrywkowe i muzyczne

Lifestylowe

Dla dzieci

Disney Channel
19:00serial dla młodzieży
19:30serial dla młodzieży
20:00serial familijny
20:25serial familijny
20:50serial dla młodzieży
21:20teleturniej
21:50serial komediowy
22:20serial dla dzieci
22:50serial komediowy
Disney Junior
19:30serial animowany
20:00serial animowany
20:30serial animowany
21:00serial animowany
21:25serial animowany
21:40serial animowany
21:55serial animowany
22:10serial animowany
22:25program dla dzieci
22:55serial animowany
Disney XD
od 18:45serial dla dzieci
19:15serial dla dzieci
19:40serial komediowy
20:10serial animowany
20:40serial animowany
21:05serial animowany
21:35serial animowany
22:05serial animowany
22:30serial animowany

Lokalne

TVS /HD
od 18:05program dla dzieci
21:20program rozrywkowy
21:55program muzyczny
22:50program muzyczny

Możesz wybrać jakie stacje mają się pokazywać na tej stronie!