Ogólnotematyczne

TVP 1
od 17:30konkurs na skoczni dużej
19:35magazyn informacyjny
20:10magazyn sportowy
20:15magazyn informacyjny
21:25magazyn interwencyjny
22:25talk-show
TVP 2
od 18:50teleturniej
19:25serial obyczajowy
20:05serial obyczajowy
20:40dramat sensacyjny
Polsat
od 18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25program informacyjny
19:30serial komediowy
20:05reality show
zdjęcie
21:10serial obyczajowy
22:15serial paradokumentalny
TVN
19:00magazyn informacyjny
19:35magazyn sportowy
19:45magazyn informacyjny
19:50magazyn reporterów
20:10magazyn kulinarny
20:15serial obyczajowy
zdjęcie
20:55teleturniej
21:30program rozrywkowy
22:30komedia kryminalna
TVN 7
19:00serial paradokumentalny
22:15serial kryminalny
TV 4
19:00serial obyczajowy
zdjęcie
21:00komedia romantyczna
TV 6
20:00program popularnonaukowy
22:50horror
TV Puls
19:00reality show
19:30reality show
20:00komedia
22:15komedia romantyczna
TVP Polonia
od 18:55serial obyczajowy
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:35magazyn informacyjny
21:50magazyn informacyjny
22:10program publicystyczny
22:25magazyn
Tele 5
19:00serial SF
20:00film sensacyjny
21:50serial fantasy
22:40program rozrywkowy

Filmowe

AXN
19:00serial kryminalny
20:00serial kryminalny
21:00serial kryminalny
22:00film sensacyjny
CANAL+
19:05magazyn informacyjny
19:15chochliki telewizyjne
19:20thriller
21:00komedia romantyczna
22:30film biograficzny
CANAL+ 1
od 18:25komedia sensacyjna
20:05magazyn informacyjny
20:15chochliki telewizyjne
20:20thriller
22:00komedia romantyczna
CANAL+ Family
od 17:10dramat przygodowy
19:15serial komediowy
19:35serial komediowy
zdjęcie
20:00komedia romantyczna
21:45komediodramat
CANAL+ Film
od 18:10dramat obyczajowy
19:50magazyn informacyjny
20:00dramat kryminalny
21:40komediodramat
CANAL+ Seriale
19:05serial sensacyjno-komediowy
20:00serial kryminalny
21:00serial kryminalny
22:00serial obyczajowy
22:45serial obyczajowy
HBO
od 17:45film SF
20:10dramat kostiumowy
22:20film sensacyjny
HBO 3
od 16:45melodramat
19:10serial obyczajowy
20:00serial obyczajowy
zdjęcie
21:00serial obyczajowy
22:00serial komediowy
Kino Polska
19:00program rozrywkowy
20:00film sensacyjny
21:50komedia sensacyjna
Polsat Film
od 18:30dramat historyczny
Stopklatka TV
od 18:55serial kryminalny
20:00komedia
22:25komedia karate
TNT
od 16:40komedia sensacyjna
21:00serial kryminalny
21:50serial kryminalny

Sportowe

CANAL+ Sport
19:00magazyn piłkarski
20:00magazyn koszykarski
22:15magazyn ligi angielskiej
nSport+
od 18:55mecz fazy grupowej: RK Celje Pivovarna Lasko - Rhein-Neckar Löwen
20:00magazyn sportowy
20:45newsy sportowe
zdjęcie
21:00mecz: Washington Wizards - Golden State Warriors
Polsat Sport
od 18:004. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
20:00mecz półfinałowy: Lech Poznań - Pogoń Szczecin
22:10mecz fazy grupowej: Stambuł BBSK - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Polsat Sport Extra
19:00mecz fazy grupowej: PGE Skra Bełchatów - S.C.M. "U"Craiova"
21:10magazyn tenisowy
21:50mecz fazy grupowej: VfB Friedrichshafen - Paris Volley
Polsat Sport News
20:00program informacyjny
20:07magazyn sportowy
21:00program informacyjny
21:07magazyn sportowy
22:00mecz półfinałowy: Lech Poznań - Pogoń Szczecin
TVP Sport
od 16:30konkurs na skoczni dużej
19:55skróty meczów ćwierćfinałowych
20:55mecz 1/8 finału: Bergerac Périgord FC - OSC Lille

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!