Ogólnotematyczne

TVP 1
od 18:40serial obyczajowy
19:30magazyn informacyjny
20:05magazyn sportowy
20:15magazyn informacyjny
zdjęcie
20:30dramat szpiegowski
TVP 2
od 18:50teleturniej
19:25serial obyczajowy
20:05serial obyczajowy
22:15program rozrywkowy
Polsat
od 18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25program informacyjny
19:30serial komediowy
zdjęcie
20:05film przygodowy
22:15komedia SF
TVN
19:00magazyn informacyjny
19:35magazyn sportowy
19:45magazyn informacyjny
19:50magazyn reporterów
TVN 7
19:00serial paradokumentalny
zdjęcie
20:00film przygodowy
22:20film sensacyjny
TV 4
20:00dramat sportowy
TV 6
19:00serial komediowy
20:00program popularnonaukowy
TV Puls
19:00reality show
19:30reality show
20:00komedia sensacyjna
21:50film katastroficzny
TVP Polonia
od 18:55serial fabularno-dokumentalny
19:25magazyn
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:35magazyn informacyjny
21:45magazyn informacyjny
22:05program publicystyczny
22:20magazyn
Tele 5
19:00serial fantasy
20:00komedia sensacyjna
21:50program rozrywkowy
22:25magazyn motoryzacyjny

Filmowe

ale kino+
od 18:20komediodramat
20:10melodramat
22:20dramat historyczny
CANAL+
od 18:35film sensacyjny
21:45komedia
CANAL+ 1
od 17:30dramat obyczajowy
19:20magazyn informacyjny
19:30chochliki telewizyjne
19:35film sensacyjny
22:45komedia
CANAL+ Family
19:45komedia sensacyjna
21:45dramat obyczajowy
CANAL+ Film
od 17:35dramat biograficzny
19:50magazyn informacyjny
21:50film kryminalny
CANAL+ Seriale
19:05serial sensacyjno-komediowy
20:00serial sensacyjny
20:50serial sensacyjny
21:40serial przygodowy
22:40serial przygodowy
FilmBox
od 18:50serial kryminalny
19:55serial kryminalny
HBO
od 18:40komediodramat
20:10serial obyczajowy
HBO 2
od 18:00komedia
21:00komedia kryminalna
22:35film dokumentalny
HBO 3
od 17:20film przygodowy
19:10serial fantasy
20:05serial fantasy
22:00serial komediowy
22:30serial komediowy
Kino Polska
19:00program rozrywkowy
20:00komedia obyczajowa
22:00film obyczajowy
TNT
od 18:10dramat historyczny
21:00dramat historyczny

Sportowe

Eurosport 1
19:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
20:15mecz 3. rundy gry pojedynczej
21:00magazyn tenisowy
21:25magazyn informacyjny
21:35magazyn tenisowy
22:30mecz 3. rundy gry pojedynczej
Eurosport 2
19:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
22:25magazyn informacyjny
22:30mecz 3. rundy gry pojedynczej
nSport+
od 18:15mecz: Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - BETARD Sparta Wrocław
22:301. mecz finałowy fazy play-off: Golden State Warriors - Cleveland Cavaliers
Polsat Sport Extra
od 18:30mecz finałowy: Górnik Łęczna - Medyk Konin
20:50mecz towarzyski: Francja - Paragwaj

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!