Ogólnotematyczne

TVP 1
od 18:35serial obyczajowy
19:30magazyn informacyjny
20:05magazyn sportowy
20:15magazyn informacyjny
zdjęcie
20:30sztuka Adama Drabika
22:10program publicystyczny
22:40magazyn piłkarski
TVP 2
od 18:50teleturniej
19:25serial obyczajowy
20:05serial obyczajowy
zdjęcie
20:40serial obyczajowy
22:55serial sensacyjny
Polsat
od 18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25program informacyjny
19:30serial komediowy
20:00magazyn kulinarny
TVN
19:00magazyn informacyjny
19:35magazyn sportowy
19:45magazyn informacyjny
19:50magazyn reporterów
20:55reality show
21:55reality show
TVN 7
19:00serial paradokumentalny
20:00dramat wojenny
22:25serial sensacyjny
TV 4
19:00serial obyczajowy
21:00program rozrywkowy
22:00program popularnonaukowy
TV 6
20:00program popularnonaukowy
22:55horror
TV Puls
19:00reality show
19:30reality show
20:00reality show
20:20reality show
20:55reality show
21:30serial dokumentalny
22:20film sensacyjny
TVP Polonia
od 18:55serial obyczajowy
19:25magazyn Polaków na Białorusi
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:40magazyn informacyjny
20:50serial komediowy
21:50magazyn informacyjny
22:15magazyn
Tele 5
22:10serial sensacyjny

Filmowe

ale kino+
od 18:20komedia
20:10horror
22:05serial kryminalny
AXN
19:05serial sensacyjny
20:00serial kryminalny
21:00serial sensacyjny
CANAL+
19:05chochliki telewizyjne
19:10dramat obyczajowy
21:00komedia sensacyjna
22:45film sensacyjny
CANAL+ 1
od 18:25film sensacyjny
19:55magazyn informacyjny
20:05chochliki telewizyjne
20:10dramat obyczajowy
22:00komedia sensacyjna
CANAL+ Family
20:00serial dokumentalny
zdjęcie
21:00dramat obyczajowy
CANAL+ Film
od 18:25komediodramat
19:50magazyn informacyjny
zdjęcie
20:00film obyczajowy
21:40komediodramat
CANAL+ Seriale
19:00serial sensacyjny
19:50film krótkometrażowy
20:10film krótkometrażowy
20:30serial historyczny
21:25serial historyczny
22:20serial kryminalny
CBS Europa
19:00komediodramat
21:00komedia kryminalna
22:55komediodramat
HBO
od 18:25dramat obyczajowy
20:10thriller
21:40serial komediowy
HBO 2
od 17:25dramat obyczajowy
19:15thriller
21:00dramat obyczajowy
22:35serial obyczajowy
HBO 3
od 18:10serial sensacyjny
19:15dramat obyczajowy
zdjęcie
20:45thriller
22:10serial komediowy
22:40komediodramat

Sportowe

CANAL+ Sport
19:00magazyn ligi angielskiej
20:00magazyn piłkarski
21:00magazyn piłki ręcznej
21:30magazyn piłkarski
22:30losowanie 1/8 finału
22:55losowanie 1/16 finału
Eurosport 1
od 17:40mecz: Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok
20:05magazyn informacyjny
20:10magazyn jeździecki
22:55magazyn informacyjny
nSport+
od 17:30mecz: Piast Gliwice - Legia Warszawa
20:00magazyn sportowy
20:15newsy sportowe
20:30losowanie 1/8 finału
21:00magazyn piłkarski
22:30magazyn piłki ręcznej
Polsat Sport
od 18:00mecz: KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - ŁKS Commercecon Łódź
20:30waga junior półśrednia: Terence Crawford - John Molina Jr.
22:50waga ciężka: Anthony Joshua - Eric Molina
Polsat Sport Extra
od 17:50mecz: AZ Alkmaar - Feyenoord
20:00magazyn piłkarski
20:40mecz: FC Twente - AFC Ajax
22:50mecz: Jastrzębski Węgiel - ONICO AZS Politechnika Warszawska
Polsat Sport News
19:00program informacyjny
19:07magazyn sportowy
zdjęcie
20:00magazyn sportów walki

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!