Program TV na dziś
POPULARNE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
TVP 1
Wydział kryminalny Kitzbühel: Snajper (40)
8:00serial kryminalny
Wielki Tydzień: Droga Krzyżowa (3)
11:05cykl dokumentalny
TVP 2
Barwy szczęścia (2971)
11:50serial obyczajowy
Polsat
Malanowski i partnerzy: W potrzasku (705)
8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy: Ziemia obiecana (706)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny: Tata taksówkarz (340)
9:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Kobieta dowiaduje się, że jej leżący w śpiączce mąż prowadzi podwójne życie (799)
10:40serial paradokumentalny
Gliniarze: Esteta (706)
11:40serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
TV 4
Dlaczego ja?: Trup w mieszkaniu babci (813)
8:00serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Droga do piekła (814)
9:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Mój syn jest przestępcą (952)
10:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Nastolatek zakochuje się w mężatce (953)
11:00serial paradokumentalny
TV 6
Policjantki i Policjanci (1129)
8:00serial obyczajowy
Kobra - oddział specjalny (2)
9:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (3)
10:00serial sensacyjny
Więzienie (12)
11:05serial dokumentalny
Więzienie (13)
11:35serial dokumentalny
TV Puls
Kobra - oddział specjalny: Bez litości (2)
8:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Odlot (3)
9:00serial sensacyjny
Zbuntowany anioł (175)
10:00telenowela
Zbuntowany anioł (176)
11:00telenowela
TVN 7
Ukryta prawda (1090)
od 7:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (802)
8:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (803)
10:00serial paradokumentalny
Detektywi (73)
11:00serial fabularno-dokumentalny
TVP Kultura
Podróże z historią: Tarcza ukryta w górach (21)
8:00serial dokumentalny
Pogranicze w ogniu (16/24)
9:05serial sensacyjny
TVP Polonia
Lepsza połowa 2 (27)
11:45serial komediowy
WP
Premiera: Kobra - oddział specjalny 17 (11)
od 7:40serial sensacyjny
Morderstwa w Midsomer 8 (6)
8:40serial kryminalny
Wymazane z historii (5)
10:40serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 2 (7)
11:55serial dokumentalny
FILMOWE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
ale kino+
Vera 12: Odcinek specjalny
8:30serial kryminalny
AXN
MacGyver 4 (1)
8:05serial akcji
MacGyver 4 (2)
9:00serial akcji
Carter 2 (9)
9:55serial kryminalny
MacGyver 4 (3)
10:50serial akcji
MacGyver 4 (4)
11:45serial akcji
CANAL+ Family
Barbie: Dreamhouse Adventures (11)
8:05serial animowany
CANAL+ Seriale
Chwila prawdy: Przebiegłość (2)
od 7:40serial dokumentalny
Mały Grand Hotel: Uciekający pan młody (7)
8:30serial komediowy
Twardzielki: Ewa Piątkowska (6)
9:00serial dokumentalny
Twardzielki: Joanna Jędrzejczyk (7)
9:25serial dokumentalny
Twardzielki: Sylwia Kusiak (8)
9:50serial dokumentalny
Twardzielki: Magdalena Loska (9)
10:15serial dokumentalny
Twardzielki: Hanna Gujwan (10)
10:40serial dokumentalny
Mały Grand Hotel: Duchy (5)
11:10serial komediowy
Mały Grand Hotel: Magicy (6)
11:25serial komediowy
Młody The Rock 3 (2)
11:35serial komediowy
Epic Drama
Grantchester 5 (2)
od 7:05serial kryminalny
Inspektor George Gently 5: Zaginione dziecko (3)
8:10serial kryminalny
Agenci NCIS 12: Daleko od domu (1)
9:55serial sensacyjny
Agenci NCIS 12: Zabić posłańca (2)
10:55serial sensacyjny
HBO 2
Pępek świata 6: Thanksgiving VI (7)
11:35serial komediowy
Pępek świata 6: The College Tour (8)
11:55serial komediowy
HBO 3
Przyjaciele 10: The One with Rachel's Going Away Party (16)
10:00serial komediowy
Przyjaciele 10: The Last One (17)
10:25serial komediowy
Kino TV
Poirot 8: Zło, które żyje pod słońcem
10:40serial kryminalny
Polsat Film
Kobra - oddział specjalny (20)
od 7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (253)
8:30serial obyczajowy
Przyjaciółki (254)
9:30serial obyczajowy
Świat według Kiepskich: Kamansutra (27)
10:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Kasa chorych (28)
11:00serial komediowy
Świat według Kiepskich: Robić nie ma komu (228)
11:30serial komediowy
Stopklatka
Katastrofy w przestworzach: Morderczy tajfun (88)
11:55serial dokumentalny
Warner TV
Alf 3: Tej nocy, część 2 (5)
od 7:50serial komediowy
Alf 3: Obiecanki-cacanki (6)
8:15serial komediowy
Kochane kłopoty (4)
8:45serial obyczajowy
Kochane kłopoty (5)
9:35serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (14)
10:35serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (15)
11:30serial sensacyjny