Program TV na dziś
SPORTOWE
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga francuska
od 20:55mecz: Lille OSC - RC Lens
Tenis: Turniej WTA w Miami
23:05mecz półfinałowy gry pojedynczej
Basket Office
1:30magazyn koszykarski
CANAL+ Sport 5
Piłka nożna: Liga francuska
od 20:55mecz: Lille OSC - RC Lens
Basket+
23:00newsy sportowe
Boks: BKFC 58 w Sofii
23:15waga junior ciężka: Toni Markulev - Kaloyan Kolev
Liga+ Extra
1:20magazyn piłkarski
Eurosport 1
Snowboard: Zawody Pucharu Świata w Mont-Sainte-Anne
22:00snowcross
Snooker: Turniej Welsh Open w Llandudno
22:30mecz finałowy: Gary Wilson - Martin O'Donnell
Kolarstwo: Dwars door Vlaanderen
0:30kolarstwo
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
1:30supergigant kobiet
Eurosport 2
Golf: Texas Children's Houston Open
od 21:002. runda
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
0:00supergigant mężczyzn
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
0:452. przejazd slalomu giganta mężczyzn
Snooker: Turniej Welsh Open w Llandudno
1:30mecz finałowy
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 20:30mecz: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Ślepsk Malow Suwałki
Boks: Babilon Boxing Show w Nowym Dworze Mazowieckim
23:00waga superśrednia: Łukasz Stanioch - Robert Talarek 24.02.2023
Tenis: Turniej ATP w Miami
0:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Miami
od 20:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Piłka nożna
23:00mecz towarzyski: Hiszpania - Brazylia
Sporty walki: FEN 32 w Warszawie
1:00walka: Mateusz Rębecki - Jose Barrios 20.02.2021
Polsat Sport News
Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga
od 20:25mecz: Virtus Segafredo Bologna - Panathinaikos AKTOR Ateny
Piłka nożna
22:30mecz towarzyski: Niemcy - Holandia
Sporty walki: Babilon MMA 18 w Warszawie
1:00walka: Paweł Pawlak - Adrian Błeszyński 27.11.2020
TVP Sport
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
22:45finałowy mecz barażowy: Walia - Polska
Odliczanie do EURO 2024
0:55podsumowanie meczów barażowych