Ogólnotematyczne

od 6:50magazyn
7:15magazyn informacyjny
8:00magazyn informacyjny
8:10magazyn informacyjny
8:15program publicystyczny
8:35telenowela dokumentalna
9:05serial dokumentalny
7:00serial obyczajowy
9:35magazyn informacyjny
10:15magazyn informacyjny
10:50magazyn informacyjny
od 6:00program informacyjny
8:00serial paradokumentalny
9:00serial fabularno-dokumentalny
9:30serial fabularno-dokumentalny
10:00serial paradokumentalny
7:50magazyn kulinarny
8:00magazyn
10:55serial paradokumentalny
od 6:20serial paradokumentalny
7:15serial fabularno-dokumentalny
8:15serial obyczajowy
9:10serial komediowy
9:45serial komediowy
10:20telezakupy
od 6:55serial animowany
7:30serial animowany
7:55serial animowany
8:30serial animowany
9:00serial sensacyjny
10:00serial obyczajowy
7:00reality show
8:00serial przygodowy
9:00program popularnonaukowy
10:00serial dokumentalny
7:00magazyn
7:30program edukacyjny
7:50magazyn kulinarny
9:35magazyn informacyjny
10:15magazyn informacyjny
10:55magazyn informacyjny
8:00cykl felietonów
8:05program publicystyczny
9:00film obyczajowy
od 6:50program rozrywkowy

Filmowe

9:55dramat psychologiczny
7:05serial przygodowy
8:05serial sensacyjny
9:05serial sensacyjny
10:05serial fabularno-dokumentalny
od 6:20film obyczajowy
8:00magazyn filmowy
8:30film obyczajowy
9:15film obyczajowy
10:00film obyczajowy
10:45chochliki telewizyjne
7:05magazyn informacyjny
7:15chochliki telewizyjne
7:20film obyczajowy
9:00magazyn filmowy
9:30film obyczajowy
10:15film obyczajowy
7:00serial animowany
7:15serial animowany
8:20serial dokumentalny
9:10dramat psychologiczny
od 6:00dramat wojenny
7:40magazyn informacyjny
8:00komediodramat
9:35film krótkometrażowy
10:20komedia
od 6:45serial obyczajowy
7:30magazyn informacyjny
7:45magazyn filmowy
8:15film krótkometrażowy
8:40etiuda filmowa
8:55film krótkometrażowy
10:05serial obyczajowy
od 6:55serial obyczajowy
7:50dramat historyczny
9:50dramat historyczny
od 6:00dramat psychologiczny
9:30dramat biograficzny
od 6:00komedia
7:25komedia
9:00film familijny
10:40dramat SF
od 6:00komedia romantyczna
7:45magazyn filmowy
8:10komedia
9:30film kostiumowy
od 6:00komedia obyczajowa
7:55etiuda filmowa
9:40film obyczajowy
od 6:45serial obyczajowy
7:45serial obyczajowy
8:45film animowany
10:20komedia wojenna
9:10dramat obyczajowy
10:45dramat kostiumowy

Sportowe

10:00magazyn sportowy
10:15mecz 1/16 finału: Elche CF- Atletico Madryt
8:30mecz fazy play-off
10:00niezwykłe historie
10:30niezwykłe historie
od 6:00mecz: Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok
8:30mecz 1/8 finału: Spartak Moskwa - Spartak Nalczyk
10:35mecz fazy grupowej: Vistal Gdynia - RK Krim Mercator
7:00mecz: GKS Katowice - Ruch Chorzów
9:10mecz: ćwierćfinałowy: Chojniczanka Chojnice - Górnik Zabrze
7:00mecz: Trefl Proxima Kraków - Chemik Police
9:10mecz: Feyenoord - AFC Ajax
7:00magazyn sportowy
8:10mecz: BKS Profi Credit Bielsko-Biała - Grot Budowlani Łódź
10:20mecz: CSKA Moskwa - Zenit Sankt Petersburg
8:00mecz 1/16 finału: RB Lipsk - FC Bayern Monachium

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!