Program TV na sobotę 06.04.2024
POPULARNE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
TVP 1
Panna z mokrą głową: Uczył Marcin Marcina (2)
6:20serial dla młodzieży
Komisarz Alex 18: Niezawodny plan (227)
8:50serial kryminalny
TVP 2
Barwy szczęścia (2972)
5:00serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2973)
5:30serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2974)
6:00serial obyczajowy
M jak miłość (1793)
6:35serial obyczajowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
Tele 5
Świat z powietrza (1)
5:40serial przyrodniczy
SAF3 - Oddział ratunkowy (10)
6:00serial sensacyjny
SAF3 - Oddział ratunkowy (11)
7:00serial sensacyjny
TV 6
Kochane pieniądze: Recydywista (14)
od 4:40serial paradokumentalny
Zoo po godzinach (51)
6:00serial dokumentalny
Zoo po godzinach (52)
7:00serial dokumentalny
Krudowie u zarania dziejów (24)
8:10serial animowany
Krudowie u zarania dziejów (25)
8:40serial animowany
TV Puls
Dyżur 3 (34)
5:00serial dokumentalny
Dyżur 3 (35)
5:30serial dokumentalny
Miasteczka. Nie ufaj nikomu (21)
7:00serial paradokumentalny
Miasteczka. Nie ufaj nikomu (22)
8:00serial paradokumentalny
TVN 7
Szkoła (634)
5:00serial paradokumentalny
Batwheels (4/40)
7:00serial animowany
Batwheels (5/40)
7:20serial animowany
TVP Polonia
Na sygnale: Kwestia zaufania (438)
5:05serial fabularno-dokumentalny
Na sygnale: Cena strachu (439)
5:35serial fabularno-dokumentalny
WP
Morderstwa w Midsomer (2)
6:55serial kryminalny
FILMOWE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
ale kino+
Powrót (4)
5:15serial komediowy
Polska z góry: Bieszczady (3)
6:30serial dokumentalny
Planeta Singli. Osiem historii: Usłysz mnie (4)
8:40serial komediowy
AXN
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 5 (8)
od 4:45serial kryminalny
MacGyver 4 (3)
6:15serial akcji
MacGyver 4 (4)
7:10serial akcji
MacGyver 4 (5)
8:05serial akcji
CANAL+ Family
Tomek i przyjaciele 20 (4)
6:00serial animowany
Tomek i przyjaciele 20 (5)
6:10serial animowany
Bob Budowniczy 21: Papugowanie (9)
6:25serial animowany
Bob Budowniczy 21: Problem z placem zabaw (10)
6:40serial animowany
Marta mówi (5)
6:55serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 4 (15)
7:20serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 4 (16)
7:30serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 4 (17)
7:40serial animowany
Siostry 2 (37)
8:05serial animowany
Siostry 2 (38)
8:15serial animowany
CBS Europa
Bliżej gwiazd (6/48)
od 4:50serial dokumentalny
Bliżej gwiazd (46/48)
5:25serial dokumentalny
Epic Drama
Detektyw Murdoch 13: Echa przeszłości (17)
5:20serial kryminalny
Detektyw Murdoch 14: M jak Murdoch (3)
6:00serial kryminalny
Detektyw Murdoch 14: Terapia szokowa (4)
6:45serial kryminalny
Detektyw Murdoch 14: Pokój dla mordercy (5)
7:40serial kryminalny
Detektyw Murdoch 14: Ministerstwo cnót (6)
8:40serial kryminalny
Polsat Film
Ślad: Ognista furia (94)
od 4:20serial kryminalny
Byli sobie wynalazcy: Heron z Aleksandrii (3)
8:00serial animowany
Byli sobie wynalazcy: Mierzenie czasu (4)
8:35serial animowany
Stopklatka
Polowanie na Hitlera (5)
5:05serial dokumentalny
Przygody Merlina 4: Najciemniejsza godzina - część 1 (40)
6:00serial fantasy
Komisarz Rex 9: Matczyna miłość (126)
7:00serial kryminalny
Komisarz Rex 9: W winie prawda (127)
8:00serial kryminalny
Warner TV
Cudotwórcy 2: Wyprowadzka: część 2 (10)
6:00serial komediowy
Kochane kłopoty (12)
6:30serial obyczajowy
SPORTOWE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
CANAL+ Sport
8 wspaniałych: Iga Świątek (2/8)
8:05serial dokumentalny