Ogólnotematyczne

od 18:55serial dokumentalny
19:30magazyn informacyjny
20:00magazyn sportowy
20:10magazyn informacyjny
od 18:50teleturniej
19:30serial obyczajowy
20:05serial obyczajowy
zdjęcie
20:40serial komediowy
od 18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25magazyn informacyjny
19:30serial komediowy
zdjęcie
20:05reality show
19:00magazyn informacyjny
19:35magazyn sportowy
19:45magazyn informacyjny
19:50magazyn reporterów
zdjęcie
20:00film SF
22:30dramat sensacyjny
19:00serial paradokumentalny
20:00film przygodowy
od 18:40serial obyczajowy
19:30reality show
20:00film sensacyjny
22:00film sensacyjny
od 18:55serial fabularno-dokumentalny
19:25magazyn
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:35magazyn informacyjny
21:45magazyn informacyjny
22:05program publicystyczny
22:20magazyn
19:00serial kryminalny
20:00dramat obyczajowy
22:00program rozrywkowy
22:35magazyn motoryzacyjny

Filmowe

od 18:00komediodramat
20:10film kryminalny
22:40thriller
19:00serial kryminalny
20:00serial kryminalny
21:00western
od 18:55komedia
20:40magazyn muzyczny
22:30serial kryminalny
od 17:40komedia obyczajowa
19:40magazyn informacyjny
19:50chochliki telewizyjne
19:55komedia
21:40magazyn muzyczny
od 18:45film animowany
20:20film przygodowy
22:25dramat obyczajowy
od 18:55serial historyczny
20:00serial sensacyjny
20:55serial sensacyjny
21:50serial sensacyjny
22:40serial sensacyjny
od 17:20komediodramat
19:15komediodramat
zdjęcie
21:00komedia
22:55komediodramat
od 18:50serial kryminalny
19:55serial kryminalny
21:00dramat historyczny
od 18:25dramat obyczajowy
20:10serial obyczajowy
zdjęcie
21:05dramat sensacyjny
od 17:05dramat obyczajowy
19:10serial obyczajowy
19:35serial obyczajowy
20:05serial kryminalny
21:35serial komediowy
22:05serial komediowy
22:30serial kryminalny
19:00program rozrywkowy
20:00komedia obyczajowa
22:00serial wojenny
od 18:05komedia wojenna
21:00film sensacyjny

Sportowe

19:00magazyn piłkarski
20:00magazyn piłkarski
20:25mecz: Lech Poznań - Wisła Kraków
22:30magazyn piłkarski
od 17:30mecz: Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
20:05mecz fazy play-off
20:55magazyn informacyjny
21:00program krótki solistek
22:30magazyn piłkarski
od 18:00koszykówka
20:15mecz 1/8 finału: SKA-Chabarowsk - Dinamo Petersburg
od 18:00mecz: Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów
20:30mecz: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec
od 17:20mecz ćwierćfinałowy: Drutex-Bytovia Bytów - Legia Warszawa
19:45mecz: Brose Bamberg - Baskonia Vitoria Gasteiz
21:40mecz ćwierćfinałowy: Chojniczanka Chojnice - Górnik Zabrze
19:00program informacyjny
19:07mecz ćwierćfinałowy: Chojniczanka Chojnice - Górnik Zabrze
20:00program informacyjny
20:07mecz ćwierćfinałowy: Chojniczanka Chojnice - Górnik Zabrze
21:00mecz: Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów
19:05mecz towarzyski: Polska - Węgry
22:30program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!