Program TV na niedzielę 07.04.2024
POPULARNE
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
TVP 1
BBC w Jedynce: Serengeti 2: Czas próby (6-ost.)
od 13:05serial dokumentalny
Klan Kennedych (5/8)
14:10serial historyczny
Dom: Po obu stronach muru (9/25)
15:05serial obyczajowy
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Komisarz Alex 21: W potrzasku (256)
17:35serial kryminalny
TVP 2
Familiada
14:00teleturniej
Koło fortuny (1669)
14:35teleturniej
Szansa na sukces. Opole 2024 2: Lanberry (4)
15:15widowisko
Tak to leciało! (40)
16:15teleturniej muzyczny
Człowiek ze złotym pistoletem
17:15film sensacyjny
Polsat
Ninja Warrior Polska (61)
od 13:40reality show
Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi! (199)
15:40program rozrywkowy
Nasz nowy dom (310)
17:40reality show
TVN
Mam talent! (6/12)
od 12:20program rozrywkowy
Jurassic World: Upadłe królestwo
14:10film SF
Autentyczni (4)
16:40program rozrywkowy
The Traitors. Zdrajcy (6/13)
17:25program rozrywkowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
Tele 5
Szybkie podróże: Orla Perć (1)
od 13:50serial dokumentalny
Uśmiechnij się 3 (6)
14:35program rozrywkowy
Mroczne historie magazynowe (3)
14:45serial kryminalny
Mroczne historie magazynowe (4)
16:30serial kryminalny
TV 4
Robin Hood - faceci w rajtuzach
od 12:50komedia
Pamiętniki z wakacji (84)
15:00serial paradokumentalny
Pamiętniki z wakacji (85)
16:00serial paradokumentalny
Pamiętniki z wakacji (86)
17:00serial paradokumentalny
TV 6
Policjantki i Policjanci (817)
14:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (818)
15:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (819)
16:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (820)
17:00serial obyczajowy
TVN 7
Detektywi (78)
od 13:45serial fabularno-dokumentalny
Razem odNowa (1/8)
14:45reality show
Kochany urwis 2
15:50komedia
Mała Stopa
17:55film animowany
TVP Kultura
Fanfan Tulipan
od 13:20komedia kostiumowa
Księga przestrzeni: Domek z ogródkiem
15:10magazyn kulturalny
Serialowa nostalgia: Rodzina Leśniewskich: Imieniny (2/7)
15:55serial obyczajowy
Serialowa nostalgia: Rodzina Leśniewskich: Demostenes (3/7)
16:30serial obyczajowy
Niedziela z...: Jerzym Maksymiukiem
17:15program kulturalny
TVP Polonia
ABC miłości
od 12:50komedia muzyczna
Czarne chmury: Zaręczyny (9/10)
14:15serial przygodowy
Metro. 30 lat później
15:10widowisko
Kabaretowe Naj: Legenda kabaretu - Jeremi Przybora
16:00program rozrywkowy
Polacy to wiedzą! (93)
16:30teleturniej
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
M jak miłość (1780)
17:20serial obyczajowy
WP
Premiera: Jamie Oliver - jednogarnkowe cuda (1)
14:05magazyn kulinarny
Premiera: Jamie Oliver - jednogarnkowe cuda (2)
14:35magazyn kulinarny
Policjanci z sąsiedztwa 4 (21)
15:05serial dokumentalny
Policjanci z sąsiedztwa 4 (22)
16:05serial dokumentalny
Policjanci z sąsiedztwa 4 (23)
17:05serial dokumentalny
FILMOWE
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
AXN
Cobra 11 (3/16)
od 13:05serial sensacyjny
Angry Birds Film
14:15film animowany
Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski
16:15film animowany
CANAL+ 1
Lourdes. Uwierzyć w cud
od 13:50film dokumentalny
Mój sąsiad Adolf
14:45komediodramat
Święto ognia
16:20komedia obyczajowa
CANAL+ Family
Daleko od miasta 11 (9)
14:00serial dokumentalny
Daleko od miasta 11 (10)
14:30serial dokumentalny
Garażowe historie 2 (3)
15:00serial dokumentalny
Garażowe historie 2 (4)
15:30serial dokumentalny
Najpiękniejsze rzeki świata (2)
16:00serial dokumentalny
Wzdłuż granic Kanady 3: Granica na jeziorze Huron (8)
17:00serial dokumentalny
CANAL+ Film
Bella i Sebastian: Nowe pokolenie
14:35film familijny
Jak zostałem samurajem
16:15film animowany
Śubuk
17:55dramat obyczajowy
CANAL+ Premium
Mój sąsiad Adolf
od 13:45komediodramat
Święto ognia
15:20komedia obyczajowa
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:00wstęp do meczu
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:25mecz: Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
CANAL+ Seriale
The Office PL: No to szkło (3)
14:05serial komediowy
The Office PL: Chrzest (4)
14:30serial komediowy
The Office PL: Równouprawnienie (5)
14:55serial komediowy
The Office PL: Klient (6)
15:25serial komediowy
The Office PL: Broda (7)
15:50serial komediowy
Patagonia. Życie na krańcu świata (5)
16:20serial dokumentalny
The Office PL: Strona www (8)
17:00serial komediowy
The Office PL: Tolerancja (9)
17:30serial komediowy
The Office PL: Stażystka (10)
17:55serial komediowy
Epic Drama
Panna Marple: Szaleństwa Greenshawa
od 12:55film kryminalny
Panna Marple: Noc i ciemność
14:55film kryminalny
Agenci NCIS 12: Semper Fortis (8)
16:50serial sensacyjny
Agenci NCIS 12: Uziemieni (9)
17:40serial sensacyjny
HBO 3
The Social Network
od 13:50dramat biograficzny
Przejażdżka
15:50komediodramat
Dalíland
17:25dramat biograficzny
Kino Polska
Małżeństwo z rozsądku
od 12:55komedia muzyczna
Do widzenia, do jutra
14:55dramat obyczajowy
Pasażerka
16:45dramat psychologiczny
Kino TV
Znachor
od 12:15dramat obyczajowy
Asterix na olimpiadzie
15:10komedia przygodowa
Rocky 5
17:50dramat obyczajowy
Stopklatka
Niedziela na luzie: Jumper
od 13:00film przygodowy
Hudson Hawk
14:55komedia sensacyjna
Stawka większa niż życie: Ściśle tajne (3)
17:00serial wojenny
SPORTOWE
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 12:25mecz: Widzew Łódź - Piast Gliwice
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:40wstęp do meczu
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:55mecz: Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Tenis: Turniej WTA w Charlestonie
17:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
CANAL+ Sport 5
Żużel: Mistrzostwa Polski Par Klubowych w Poznaniu
od 13:30żużel
Wójcik Racing Team
17:00magazyn sportowy
Sędziowie 2: Damian Kos i Łukasz Kuźma (8)
17:35serial dokumentalny
Eurosport 1
Kolarstwo: Wyścig Paryż-Roubaix
14:00kolarstwo
Lekkoatletyka: Maraton w Paryżu
17:45lekkoatletyka
Eurosport 2
Motocross: Mistrzostwa Świata w Riola Sardo
14:001. wyścig w klasie MXGP
Lekkoatletyka: Maraton w Paryżu
15:00lekkoatletyka
Motocross: Mistrzostwa Świata w Riola Sardo
16:002. wyścig w klasie MX2
Motocross: Mistrzostwa Świata w Riola Sardo
17:002. wyścig w klasie MXGP
Polsat Sport
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
od 12:30mecz: Wisła Kraków - Motor Lublin
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
14:45mecz: Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
17:30mecz: PGE GiEK Skra Bełchatów - Barkom Każany Lwów
Polsat Sport Extra
Atleci
14:00magazyn sportowy
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Superliga
14:50mecz ćwierćfinałowy fazy play-off
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
17:20mecz: Muszynianka Domelo Sokół Łańcut - Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga szkocka
od 12:55mecz: Rangers FC - Celtic FC
Tenis: Turniej ATP w Marrakeszu
15:00mecz finałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Estoril
16:30mecz finałowy gry pojedynczej
TVP Sport
Piłka nożna: 2. liga
od 12:10mecz: Radunia Stężyca - Chojniczanka Chojnice
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:20studio
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:55mecz: Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Piłka ręczna kobiet: Eliminacje mistrzostw Europy
17:55mecz: Polska - Kosowo
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!