Ogólnotematyczne

14:00serial historyczny
16:05program muzyczny
16:25program popularnonaukowy
17:00magazyn informacyjny
17:20magazyn informacyjny
od 13:35film animowany
zdjęcie
15:35program rozrywkowy
17:30reality show
od 13:10serial obyczajowy
14:10program rozrywkowy
16:05film animowany
17:50magazyn kulinarny
od 13:55serial komediowy
14:30film przygodowy
16:50film familijny
od 11:50film przygodowy
14:10dramat historyczny
16:40film sensacyjny
od 12:20komedia romantyczna
14:10film obyczajowy
15:50dramat obyczajowy

Filmowe

od 12:40dramat obyczajowy
zdjęcie
14:30melodramat
16:45dramat kostiumowy
od 13:50serial kryminalny
14:50serial kryminalny
15:50serial sensacyjny
16:50serial sensacyjny
17:50film przygodowy
od 12:15thriller
14:25mecz: Brighton & Hove Albion FC - Southampton FC
16:35film dokumentalny
17:25magazyn informacyjny
17:35mecz: Legia Warszawa - Arka Gdynia
od 13:15thriller
15:25mecz: Brighton & Hove Albion FC - Southampton FC
17:35film dokumentalny
od 13:05film familijny
14:45magazyn muzyczny
16:50dramat przygodowy
14:05magazyn informacyjny
14:15magazyn filmowy
16:30magazyn muzyczny
16:50komedia romantyczna
14:00film krótkometrażowy
14:20film krótkometrażowy
14:30film krótkometrażowy
14:45serial komediowy
15:10serial komediowy
15:35serial komediowy
16:00film krótkometrażowy
16:35film krótkometrażowy
17:00serial obyczajowy
17:45serial obyczajowy
od 13:15musical
15:10film kostiumowy
16:40komedia
od 13:45serial obyczajowy
14:10serial obyczajowy
14:35serial obyczajowy
15:05serial obyczajowy
15:30serial obyczajowy
od 13:50komediodramat
15:35komedia obyczajowa
od 13:35film przygodowy
15:50film przygodowy
od 12:35komedia karate
15:05dramat obyczajowy
17:30komedia SF
14:15film przygodowy

Sportowe

14:00magazyn ligi polskiej
15:10mecz: Jagiellonia Białystok - KGHM Zagłębie Lubin
17:30magazyn piłkarski
17:55mecz: VfB Stuttgart - SC Freiburg
od 12:15mecz: Sandecja Nowy Sącz - Górnik Zabrze
14:45magazyn piłkarski
15:15mecz: Saugella Team Monza - Savino Del Bene Scandicci
17:45mecz: New Orleans Pelicans - Cleveland Cavaliers
od 12:30mecz: Trefl Sopot - Miasto Szkła Krosno
14:45mecz: Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel
17:30boks
od 12:25mecz: Vitesse - PSV Eindhoven
14:30magazyn tenisowy
15:00mecz finałowy gry pojedynczej
14:00mecz finałowy gry pojedynczej
17:00program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!