Program TV na sobotę 06.04.2024
POPULARNE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
TVP 1
Komisarz Alex 18: Niezawodny plan (227)
od 8:50serial kryminalny
Ojciec Mateusz 27: Złamane serce (353)
9:50serial kryminalny
Tajemniczy ogród
10:45film familijny
Gwiazdy w południe: Był tu Willie Boy
12:35western
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
To jest grane (4)
11:25program muzyczny
Aktualny profil
12:00komedia fantasy
Polsat
Fernando
od 7:50film animowany
Ewa gotuje (507)
10:05magazyn kulinarny
Nasz nowy dom (309)
10:35reality show
Nasze magiczne Encanto
11:35film animowany
TVN
Dzień Dobry TVN
od 7:45magazyn
Na Wspólnej (3794)
11:30serial obyczajowy
Na Wspólnej (3795)
12:10serial obyczajowy
Na Wspólnej (3796)
12:50serial obyczajowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
Tele 5
Telezakupy
od 8:15magazyn reklamowy
Telezakupy
9:15magazyn reklamowy
Muzyka
9:45program muzyczny
Stolik dla trojga (7)
10:00telenowela
Stolik dla trojga (8)
11:00telenowela
Na osi (483)
12:00magazyn motoryzacyjny
Remont na 5+ (9)
12:30magazyn poradnikowy
TV 4
Galileo (1054)
9:00program popularnonaukowy
Galileo (1055)
10:00program popularnonaukowy
Mission: Impossible 2
11:00film sensacyjny
TV 6
Krudowie u zarania dziejów (25)
od 8:40serial animowany
Krudowie u zarania dziejów (26)
9:10serial animowany
Kung Fu Panda: Sekrety Potężnej Piątki
9:40film animowany
Hammy i przygodny bumerang
10:10film animowany
Jak długo jeszcze?
10:25komedia
Narzeczona z przypadku
12:20komedia romantyczna
TV Puls
Miasteczka. Nie ufaj nikomu (23)
9:00serial paradokumentalny
Lombard. Życie pod zastaw 8 (374)
10:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 8 (376)
11:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 8 (377)
12:00serial obyczajowy
TVN 7
Miś Yogi
od 7:40film familijny
Ukryta prawda (1091)
9:20serial paradokumentalny
Ukryta prawda (804)
10:25serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1092)
11:30serial paradokumentalny
Detektywi (77)
12:35serial fabularno-dokumentalny
TVP Kultura
Tamte lata, tamte dni: Ewa Kasprzyk
od 8:55magazyn kulturalny
Serialowa nostalgia: Rodzina Leśniewskich: Imieniny (2/7)
9:35serial obyczajowy
Serialowa nostalgia: Rodzina Leśniewskich: Demostenes (3/7)
10:15serial obyczajowy
Słowobranie
12:15program publicystyczny
Dokument tygodnia: Caravaggio, król światła i cienia
12:50film dokumentalny
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Oko w oko: Piotr Zieliński
11:20magazyn sportowy
Awantura o Basię: Awantura jedenasta, czyli rzecz o metodzie leczenia sercem (11/12)
11:50serial przygodowy
Wędrowiec polski: Biecz (4)
12:55cykl reportaży
WP
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 2 (5)
9:00serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 2 (6)
9:55serial dokumentalny
Nowy aranż z Olą Ziarek 3 (4)
10:50program rozrywkowy
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 2 (7)
11:10serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 2 (8)
12:10serial dokumentalny
FILMOWE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
ale kino+
Planeta Singli. Osiem historii: Usłysz mnie (4)
od 8:40serial komediowy
Nazywam się Alfred Hitchcock
9:45film dokumentalny
The Office PL: Pilot (1)
11:50serial komediowy
The Office PL: Refreshing (2)
12:25serial komediowy
AXN
MacGyver 4 (6)
9:00serial akcji
MacGyver 4 (7)
9:55serial akcji
Cobra 11 (15)
10:50serial sensacyjny
Cobra 11 (15)
11:50serial sensacyjny
Cobra 11 (11)
12:55serial sensacyjny
CANAL+ 1
Zadziwiający kot Maurycy
9:00film animowany
Bella i Sebastian: Nowe pokolenie
10:35film familijny
Serce dębu
12:10film dokumentalny
CANAL+ Family
Kiler-ów 2-óch
9:00komedia
Zbudujemy ten dom 2 (3)
11:00serial dokumentalny
Zbudujemy ten dom 2 (4)
11:30serial dokumentalny
Jakubiak rozgryza Maltę: Valetta (1)
12:00magazyn kulinarny
Jakubiak rozgryza Maltę: W rybackiej wiosce (2)
12:30magazyn kulinarny
CANAL+ Film
Kopciuszek i kamień życia
od 8:05film animowany
Przypadek Jana Pampucha
9:40etiuda filmowa
Chrzciny
10:05komedia obyczajowa
Brad i Angelina. Historia hollywoodzkiego małżeństwa
11:35film dokumentalny
Łapu-capu
12:25chochliki telewizyjne
Guliwer
12:45film animowany
CANAL+ Premium
Zadziwiający kot Maurycy
od 8:00film animowany
Bella i Sebastian: Nowe pokolenie
9:35film familijny
Serce dębu
11:10film dokumentalny
Georgie ma się dobrze
12:30komediodramat
CANAL+ Seriale
Łapu Capu
9:45program rozrywkowy
Chwila prawdy: Odkupienie (1)
9:50serial dokumentalny
Chwila prawdy: Przebiegłość (2)
10:35serial dokumentalny
Chwila prawdy: Geniusz (3)
11:25serial dokumentalny
Chwila prawdy: Odwaga (4)
12:10serial dokumentalny
CBS Europa
W rytmie hip-hopu 2
od 7:45film muzyczny
Weselne menu
9:35komedia romantyczna
Johnny English: Reaktywacja
11:25komedia przygodowa
Epic Drama
Detektyw Murdoch 14: Ministerstwo cnót (6)
od 8:40serial kryminalny
Detektyw Murdoch 14: Murdoch i pokój zagadek (7)
9:35serial kryminalny
Detektyw Murdoch 14: Państwo w państwie (8)
10:35serial kryminalny
Detektyw Murdoch 14: Murdoch, kaliber 38 (9)
11:35serial kryminalny
Detektyw Murdoch 14: Wszystko się wali: część 1 (10)
12:35serial kryminalny
HBO
Policja zastępcza
od 7:35komedia sensacyjna
Wolne
9:25melodramat
Inwestorzy amatorzy
11:10komediodramat
Bunt
12:55dramat obyczajowy
HBO 3
Przyjaźń czy kochanie?
od 7:35film kostiumowy
Świąteczny prezent pod choinkę
9:10film familijny
Premiera: Fantastyczni przyjaciele 2: Patagonia (8-ost.)
10:55serial dokumentalny
Próba
11:50komedia
Kino Polska
Historia żółtej ciżemki
od 7:35film kostiumowy
Potop Redivivus
9:25film historyczny
Kino TV
Potop (1/2)
od 8:05film historyczny
Czterej pancerni i pies: Rozstajne drogi (7)
11:20serial wojenny
Czterej pancerni i pies: Brzeg morza (8)
12:15serial wojenny
Polsat Film
Byli sobie wynalazcy: Mierzenie czasu (4)
od 8:35serial animowany
Potwory kontra Obcy: Wielka ucieczka B.O.B.-a
9:10film animowany
Trolle 2
9:25film animowany
Hop
11:20film familijny
Stopklatka
Komisarz Rex 9: Przyjaciel na śmierć i życie (128)
9:00serial kryminalny
Hudson i Rex 5 (19)
10:00serial kryminalny
Hudson i Rex 5 (20)
11:00serial kryminalny
Hawaje 5-0: Piraci (17)
12:00serial kryminalny
SPORTOWE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
9:00mecz: Boston Celtics - Sacramento Kings
Basket+
11:00newsy sportowe
Piłka nożna: Liga francuska
11:20mecz: Lille OSC - Olympique Marsylia
CANAL+ Sport 5
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
11:30mecz: Radomiak Radom - Raków Częstochowa
Eurosport 1
Kolarstwo: Wyścig dookoła Kraju Basków
od 8:305. etap
Formuła E: ePrix Japonii
10:00podsumowanie
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
11:00mecz finałowy
Kolarstwo: Wyścig Paryż-Roubaix
12:00kolarstwo
Eurosport 2
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
9:00mecz finałowy gry pojedynczej kobiet: Zheng Qinwen - Aryna Sabalenka
Kolarstwo: Wyścig dookoła Kraju Basków
10:005. etap
Lekkoatletyka: Maraton w Tokio
11:15lekkoatletyka
Lekkoatletyka: Maraton w Barcelonie
12:45lekkoatletyka
Polsat Sport Extra
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
od 8:00mecz: PGE Spójnia Stargard - Anwil Włocławek
Magazyn ligi holenderskiej
10:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
10:30mecz: Arka Gdynia - Chrobry Głogów
Polsat Sport News
Piłka nożna z archiwum
od 8:30
Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa świata w łyżwiarstwie synchronicznym - Zagrzeb 2024
11:00łyżwiarstwo figurowe
TVP Sport
Biegi narciarskie: Ski Classics
od 8:55Reistadlopet
Amp futbol: Amp Futbol Cup 2024
11:45mecz: Polska - Włochy
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!