Program TV na środę 27.03.2024
POPULARNE
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
TVP 1
Chirurdzy: Neurochirurgia (4/10)
od 22:55serial dokumentalny
Akcja pod Arsenałem
23:55dramat wojenny
Vera Cruz
1:45western
TVP 2
Panorama
od 22:30magazyn informacyjny
Stulecie Winnych 3 (38)
23:10serial obyczajowy
Odwróceni zakochani
0:00dramat SF
Tajemnice rodu Valentów 2 (25)
1:55serial historyczny
TVN
The Traitors. Zdrajcy (5/13)
od 21:35program rozrywkowy
Oszukać przeznaczenie 4
23:10horror
Superwizjer
0:50magazyn reporterów
Czas na show. Drag me out (4/6)
1:20program rozrywkowy
Kuba Wojewódzki (4/12)
2:25talk-show
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Kabaret Młodych Panów, część 2 (10)
od 22:05program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 3 (11)
23:10program rozrywkowy
Zdrada małżeńska
0:10dramat obyczajowy
Coś śmiesznego: Kabaret Młodych Panów (7)
2:35program rozrywkowy
TV 4
Król Skorpion: Księga Dusz
23:05film przygodowy
STOP Drogówka
1:20magazyn policyjny
Interwencja
2:20magazyn reporterów
Interwencja
2:35magazyn reporterów
Śmierć na 1000 sposobów (5)
2:55serial dokumentalny
TV 6
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (668)
23:00serial kryminalny
Więzienie (10)
0:05serial dokumentalny
Więzienie (11)
0:35serial dokumentalny
Święty (97)
1:00serial komediowy
Święty (98)
1:30serial komediowy
STOP Drogówka
2:00magazyn policyjny
TV Puls
Córka wilka
od 22:35thriller
Pierwszy strzał
0:15thriller
Dzielnica strachu 6: Razem do końca (223)
2:10serial kryminalny
TVN 7
Na rauszu
od 21:00komediodramat
Jak Boss
23:30komedia
Hotel Paradise 8 (14/40)
1:10reality show
Medium z Long Island 4 (8/33)
2:15reality show
NASA - archiwum tajemnic 2 (7/8)
2:50serial dokumentalny
TVP Kultura
Jazz.pl Polskie Radio: Szcześniak/Herdzin
od 22:50koncert
Lekkie obyczaje: Violeta poszła do nieba
0:35dramat biograficzny
Hiszpańskie lata Avy Gardner
2:40film dokumentalny
TVP Polonia
Dialog - życie zapisane w listach
od 22:15film dokumentalny
Teleexpress Extra
23:10magazyn informacyjny
Panorama
23:30magazyn informacyjny
Gra słów. Krzyżówka (833)
0:00teleturniej
Z Andrusem po Galicji: Żywiec
0:30serial dokumentalny
Magazyn z Wysp (287)
1:00magazyn
Przepis dnia
1:20magazyn kulinarny
Program informacyjny 19.30
1:30magazyn informacyjny
Gość 19.30
1:55program publicystyczny
Pogoda
2:00magazyn informacyjny
Sport
2:04magazyn informacyjny
Na dobre i na złe: Będzie dobrze (913)
2:15serial obyczajowy
WP
Mistrzowie Kabaretu 8: Korólczyk (4)
23:00program rozrywkowy
1, 2, 3... Kabaret! 3: Pałka, zapałka, dwa kije (5)
0:00program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (11)
1:00program rozrywkowy
1, 2, 3... Kabaret! 3: Rząd, urząd, nierząd (6)
2:00program rozrywkowy
FILMOWE
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
ale kino+
Angielska robota
od 22:40film sensacyjny
Mafia po fińsku (7)
0:40serial kryminalny
Mafia po fińsku (8)
1:30serial kryminalny
Misja Afganistan (9)
2:20serial wojenny
AXN
Dr Death (8)
od 22:00serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (16)
23:25serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (17)
0:20serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (15)
1:20serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (16)
2:10serial kryminalny
CANAL+ 1
Na podsłuchu
od 22:00film sensacyjny
Premiera: Noc, której obudził się Laurier (5-ost.)
23:35serial obyczajowy
Wizje
0:40thriller
Holy Spider
2:40thriller
CANAL+ Family
Miasta rytm: Warszawa 1937
23:00serial dokumentalny
Cztery filiżanki kawy albo trzy
0:05film krótkometrażowy
Na tronie Kserksesa
0:15film krótkometrażowy
365 obiadów Mariety Mareckiej 4 (7)
1:15magazyn kulinarny
365 obiadów Mariety Mareckiej 4 (8)
1:40magazyn kulinarny
365 obiadów Mariety Mareckiej 4 (9)
2:20magazyn kulinarny
365 obiadów Mariety Mareckiej 4 (10)
2:45magazyn kulinarny
CANAL+ Film
Podejrzana
od 21:30thriller
Żywa przynęta
23:50thriller
Chleb i sól
1:15dramat obyczajowy
Moje miasto
2:55film obyczajowy
CANAL+ Premium
Premiera: Noc, której obudził się Laurier (5-ost.)
od 22:35serial obyczajowy
Wizje
23:40thriller
Holy Spider
1:40thriller
CANAL+ Seriale
Belfer 3 (5)
23:05serial kryminalny
Belfer 3 (6)
23:45serial kryminalny
Belfer 3 (7)
0:30serial kryminalny
Belfer 3 (8)
1:15serial kryminalny
Dexter: New Blood (9)
2:00serial kryminalny
Dexter: New Blood (10)
2:55serial kryminalny
CBS Europa
Cast Away: Poza światem
od 21:00dramat przygodowy
Grzeszna miłość
23:45thriller
Surfer
2:00komedia
Epic Drama
Domina: Trucizna (6)
od 22:30serial historyczny
Biała księżniczka: Angielska krew na angielskiej ziemi (6)
23:45serial historyczny
Detektyw Murdoch 14: Ministerstwo cnót (6)
0:55serial kryminalny
Detektyw Murdoch 14: Murdoch i pokój zagadek (7)
1:40serial kryminalny
Sisi 3 (1)
2:30serial kostiumowy
HBO
Reżim: Midnight Feast (4)
od 22:10serial obyczajowy
Zawrót głowy
23:10komedia
Men
0:55horror
Spirala kłamstw
2:40dramat kryminalny
HBO 2
Bez litości 3: Ostatni rozdział
od 21:25thriller
Pohamuj entuzjazm 12 (7)
23:15serial komediowy
Cień
23:50dramat kostiumowy
Barcelona 77
1:45thriller
HBO 3
Egzorcysta papieża
od 22:50horror
Ucieczka od życia
0:30komediodramat
East New York: We Didn't Start the Fire (13)
2:10serial kryminalny
Mokra robota: Joaquin (2)
2:55serial sensacyjny
Kino Polska
Wróg doskonały
od 22:35thriller
Szarlatan
0:30dramat historyczny
Cztery pory roku
2:55film psychologiczny
Polsat Film
Tłumaczka
23:00thriller
Gliniarze: Czempion (548)
1:40serial paradokumentalny
Gliniarze: Ojciec (549)
2:40serial paradokumentalny
Stopklatka
Grobowiec smoka
od 22:10film przygodowy
Terrorysta
0:00film kryminalny
Skazany na bluesa
2:25dramat biograficzny
Warner TV
Gran Torino
od 22:00dramat sensacyjny
SPORTOWE
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
CANAL+ Sport
Tenis: Turniej WTA w Miami
od 22:30mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Miami
0:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Boks: BKFC 58 w Sofii
2:00waga junior ciężka: Toni Markulev - Kaloyan Kolev
CANAL+ Sport 5
Basket+
23:00newsy sportowe
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
23:20mecz: Raków Częstochowa - Lech Poznań
Liga+ Extra
1:30magazyn piłkarski
Eurosport 1
Kolarstwo: Dwars door Vlaanderen
23:00kolarstwo
Snooker: Turniej World Grand Prix
23:30mecz finałowy: Judd Trump - Ronnie O'Sullivan
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
1:30zjazd kobiet
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
2:15zjazd mężczyzn
Eurosport 2
Narciarstwo dowolne: Zawody Pucharu Świata w Idre
od 22:30skicroos
Kolarstwo: Dwars door Vlaanderen
23:30kolarstwo
Kolarstwo: Dwars door Vlaanderen
0:00kolarstwo
Monumental Cobbles
0:30magazyn sportowy
Snooker: Turniej World Grand Prix
1:30mecz finałowy
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
23:00siatkówka
Tenis: Turniej ATP w Miami
1:30mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport Extra
Cafe Futbol
23:00magazyn piłkarski
Sporty walki: FEN 29 w Ostródzie
0:30walka: Adam Kowalski - Marcin Łazarz 22.08.2020
Polsat Sport News
Piłka nożna
23:00mecz towarzyski
Sporty walki: Babilon MMA 13
1:00walka: Łukasz Brzeski - Michał Piwowarski 29.05.2020
TVP Sport
Piłkarskie EURO - Największe sensacje
od 22:40film dokumentalny
Boks: Gala w Corpus Christi
23:20podsumowanie
Boks: Walka o pas WBC World w Las Vegas
1:45waga kogucia: Nonito Donaire - Alexandro Santiago
Boks: Gala w Las Vegas
2:55podsumowanie
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!