Ogólnotematyczne

od 21:50serial fabularno-dokumentalny
22:25komediodramat
zdjęcie
0:25serial komediowy
od 21:30reality show
23:00komedia
1:25magazyn reporterów
od 20:00dramat obyczajowy
22:20serial kryminalny
zdjęcie
23:25komedia romantyczna
1:10interaktywny program rozrywkowy
od 21:00horror
0:00serial animowany
0:30program rozrywkowy
1:30serial obyczajowy
22:50film SF
1:45magazyn poradnikowy
1:55magazyn policyjny
od 20:00dramat biograficzny
22:45film sensacyjny
1:00dramat sensacyjny
22:35reportaż
22:50magazyn kulturalny
23:45cykl felietonów
od 21:50serial kostiumowy
22:45program rozrywkowy
23:05film erotyczny
0:50program rozrywkowy

Filmowe

od 21:10serial obyczajowy
22:20dramat obyczajowy
0:25film krótkometrażowy
1:00thriller
22:00serial kryminalny
23:00serial akcji
0:00serial kryminalny
1:00serial kryminalny
22:45dramat sensacyjny
23:45dramat sensacyjny
od 21:35dramat obyczajowy
23:25dramat obyczajowy
0:55film krótkometrażowy
1:00film obyczajowy
od 21:40thriller
23:35dramat obyczajowy
od 21:30serial historyczny
22:25film krótkometrażowy
zdjęcie
22:45serial kryminalny
23:45serial kryminalny
0:40serial kryminalny
1:40film krótkometrażowy
23:00serial obyczajowy
0:00serial obyczajowy
0:55dramat obyczajowy
od 21:50serial obyczajowy
0:15serial komediowy
0:50serial kostiumowy
1:40serial obyczajowy
od 20:00dramat historyczny
23:00komedia sensacyjna
1:10komedia sensacyjna
od 21:00dramat kryminalny
23:15komedia romantyczna
1:30film historyczny
od 20:00film sensacyjny
22:25dramat obyczajowy
0:40dramat kryminalny
od 21:00film przygodowy
0:55horror

Sportowe

od 21:25mecz 1/16 finału: Elche CF- Atletico Madryt
23:30magazyn sportowy
23:45newsy sportowe
0:00magazyn piłkarski
od 20:15mecz 1/8 finału: Spartak Moskwa - Spartak Nalczyk
22:15mecz: Górnik Zabrze - Korona Kielce
0:20magazyn sportowy
0:30magazyn piłkarski
od 20:15mecz ćwierćfinałowy: Drutex-Bytovia Bytów - Legia Warszawa
23:00waga ciężka: Michał Cieślak - Ivica Bacurin
0:30magazyn piłkarski
22:00mecz: SK Slavia Praga - FC Slovan Liberec
0:00mecz: Trefl Proxima Kraków - Chemik Police
od 21:00mecz: PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin
23:00mecz ćwierćfinałowy: Chrobry Głogów - Arka Gdynia
od 20:40mecz 1/16 finału: RB Lipsk - FC Bayern Monachium
23:00program informacyjny
23:30mecz 1/16 finału: Werder Brema - TSG 1899 Hoffenheim

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!