Program TV na sobotę 04.05.2024
POPULARNE
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
TVP 1
Komisarz Alex 21: Czytelnia (260)
od 20:20serial kryminalny
Hit na sobotę: Pianista
21:20dramat wojenny
Likwidator
23:55film sensacyjny
TVP 2
Urodziny w Europie! Dobrze, że jesteśmy razem
od 20:00koncert
Postaw na milion
21:15teleturniej
Panorama
22:20magazyn informacyjny
Anna Wyszkoni na dobry wieczór
22:50widowisko muzyczne
Co się zdarzyło w Las Vegas
23:50komedia romantyczna
TVN
Mam talent! (10/12)
od 20:00program rozrywkowy
Podejrzani zakochani
22:15komedia romantyczna
Koniec przyjaźni
0:30horror
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
Tele 5
Droga po śmierć
od 20:00thriller
Kabaretowy Szał: Kabaret Młodych Panów (18)
21:50program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 5 (19)
22:50program rozrywkowy
Ekstremiści
23:50film sensacyjny
TV 4
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (796)
21:00serial kryminalny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (797)
22:00serial kryminalny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (798)
23:00serial kryminalny
13 posterunek 2 (30)
0:05serial komediowy
13 posterunek 2 (31)
0:50serial komediowy
TV 6
CSI: Kryminalne zagadki Miami (40)
21:00serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Miami (41)
22:00serial kryminalny
Wolna chata
23:00komedia
Spadkobiercy (50)
0:55program rozrywkowy
TV Puls
Mocne sobotnie kino: W złym miejscu
od 20:00thriller
Niezniszczalni
22:00film sensacyjny
Quest
0:00film sensacyjny
TVN 7
Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 1
od 20:00film fantasy
Włamanie
22:25thriller
Poszukiwany
0:10film sensacyjny
TVP Kultura
Bilet do kina: Jutro będziemy szczęśliwi
od 20:00komediodramat
Jazz.pl Polskie Radio: Marek Kądziela
22:05koncert
Wieczór kinomana: Nebraska
23:30dramat obyczajowy
TVP Polonia
Zatoka szpiegów (5)
od 20:20serial szpiegowski
Sanatorium miłości 6 (7)
21:15reality show
Dom pod Dwoma Orłami (8)
22:10serial obyczajowy
Teleexpress Weekend
23:00program informacyjny
Polacy to wiedzą! (96)
23:25teleturniej
Panorama
0:00magazyn informacyjny
M jak miłość (1787)
0:35serial obyczajowy
WP
Mistrzowie Kabaretu (14)
od 20:55program rozrywkowy
Mam talent Ameryka - All Stars (3)
21:35program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 7: Ani Mru Mru/Szymon Łątkowski 3 (9)
23:10program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 7: Ani Mru-Mru (10)
0:10program rozrywkowy
FILMOWE
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
ale kino+
3:10 do Yumy
od 20:10western
Obraz pożądania
22:25dramat obyczajowy
Nosorożec
0:15film kryminalny
CANAL+ 1
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 19:25mecz: Girona FC - FC Barcelona
LaLiga World
21:35magazyn piłkarski
Premiera: Superagent
22:00komedia
Włamywacz
23:25thriller
Fear The Night
0:55thriller
CANAL+ Family
Chłopi
od 20:05dramat obyczajowy
Gorący temat
22:10dramat biograficzny
Wszystkie wojny Rosji (1)
0:10film dokumentalny
CANAL+ Film
Diabelska jazda
od 20:00thriller
Wizje
21:30thriller
Nocni nieznajomi
23:15dramat obyczajowy
Jestem zemstą
0:50film sensacyjny
CANAL+ Seriale
Poza nocą (2)
od 20:55serial historyczny
Poza nocą (3)
21:55serial historyczny
Poza nocą (4)
22:45serial historyczny
Poza nocą (5)
23:50serial historyczny
Poza nocą (6)
0:50serial historyczny
Epic Drama
Premiera: Poirot 12: Tragedia w trzech aktach (1)
od 19:30serial kryminalny
Premiera: Poirot 12: Wigilia Wszystkich Świętych (2)
21:30serial kryminalny
Wszystkie stworzenia duże i małe: Niełatwa sprawa (4)
23:30serial obyczajowy
Wszystkie stworzenia duże i małe: Wielki dzień (5)
0:30serial obyczajowy
HBO
Premiera: Lady Bird
od 20:10komediodramat
Polowanie
21:45thriller
Tajemnica Brokeback Mountain
23:20dramat obyczajowy
HBO 3
Dzieci zła (2)
od 20:50serial kryminalny
Dzieci zła (3)
21:40serial kryminalny
Dzieci zła (4)
22:30serial kryminalny
Dzieci zła (5)
23:15serial kryminalny
Dzieci zła (6)
0:05serial kryminalny
Dzieci zła (7)
0:50serial kryminalny
Kino Polska
Mała Moskwa
od 20:00melodramat
Wyklęty
22:20dramat obyczajowy
Rozmowy nocą
0:45komedia romantyczna
Stopklatka
Głośne hity: Snajper
od 20:00film sensacyjny
Bałkańska vendetta
22:05film sensacyjny
Demony wojny wg Goi
0:00dramat wojenny
Warner TV
Akademia policyjna 6: Oblężenie
od 20:00komedia
Zabójcza broń 4
21:35film sensacyjny
Oszukać przeznaczenie 4
0:10horror
SPORTOWE
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
CANAL+ Sport 5
Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska
od 20:40mecz: Valencia Basket - Joventut Badalona
Boxing World Weekly - Wokół ringu
23:00magazyn bokserski
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
23:35mecz: ŁKS Łódź - Śląsk Wrocław
Eurosport 1
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
od 19:45mecz półfinałowy
Kolarstwo: Giro d'Italia
23:001. etap: Venaria Reale - Turyn
Lekkoatletyka: Maraton w Madrycie
0:00lekkoatletyka
Eurosport 2
Golf: The CJ Cup Byron Nelson
od 19:003. runda
Kolarstwo kobiet: La Vuelta Femenina
0:007. etap
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: TAURON 1. liga
od 20:302 mecz o 3. miejsce fazy play-off
Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski
23:00mecz finałowy: Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
Polsat Sport Extra
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
od 19:50mecz ćwierćfinałowy fazy play-off
Wyścigi konne: Kentucky Derby 2024
23:00wyścigi konne
Polsat Sport News
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
od 20:30mecz półfinałowy gry pojedynczej
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
22:30mecz: Lechia Gdańsk - GKS Tychy
TVP Sport
Ogród niezwyciężonych
21:00film dokumentalny
Sportowy wieczór
21:40program informacyjny
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Puchar Polski
22:25mecz półfinałowy: Chrobry Głogów - ORLEN Wisła Płock
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Puchar Polski
23:35mecz półfinałowy: Enea Wybrzeże Gdańsk - Industria Kielce
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!