Ogólnotematyczne

od 14:55program muzyczny
15:10cykl reportaży
15:45magazyn informacyjny
15:55magazyn informacyjny
zdjęcie
16:05serial obyczajowy
17:00magazyn informacyjny
17:15magazyn informacyjny
17:25teleturniej muzyczny
18:00telenowela
18:30teleturniej
18:55telenowela dokumentalna
od 14:20serial dokumentalny
zdjęcie
15:30serial obyczajowy
16:30teleturniej
zdjęcie
17:05serial obyczajowy
18:00magazyn informacyjny
18:30magazyn sportowy
18:40magazyn informacyjny
18:50teleturniej
od 14:50serial paradokumentalny
15:50magazyn informacyjny
16:10magazyn informacyjny
16:15magazyn reporterów
16:30serial paradokumentalny
17:00serial paradokumentalny
18:00serial obyczajowy
18:50magazyn informacyjny
15:30serial paradokumentalny
16:30serial paradokumentalny
17:00serial paradokumentalny
18:00serial paradokumentalny
od 14:55serial paradokumentalny
zdjęcie
15:55serial obyczajowy
16:55serial fantasy
17:55serial komediowy
18:30serial komediowy
15:00reality show
16:00serial obyczajowy
17:00serial fabularny
18:00serial obyczajowy
od 14:15program muzyczny
15:15serial fantasy
16:15serial sensacyjny
17:15serial kryminalny
od 14:45telenowela
zdjęcie
15:45serial obyczajowy
16:30serial obyczajowy
od 14:25film obyczajowy
15:20magazyn kulturalny
16:05komedia obyczajowa
18:05magazyn kulturalny
18:25film dokumentalny
od 13:15
16:30serial dokumentalny
18:05magazyn motoryzacyjny
18:50program rozrywkowy

Filmowe

16:30dramat historyczny
18:25film kryminalny
15:00serial fabularno-dokumentalny
16:00serial fabularno-dokumentalny
17:00serial sensacyjny
18:00serial kryminalny
od 14:55dramat SF
16:55film animowany
18:40magazyn filmowy
od 13:40komedia
15:25chochliki telewizyjne
15:55dramat SF
17:55film animowany
15:05serial animowany
15:15serial animowany
15:30serial animowany
15:45serial animowany
16:00serial dokumentalny
16:50chochliki telewizyjne
17:20magazyn informacyjny
17:30film krótkometrażowy
17:55film familijny
od 13:55dramat biograficzny
15:20film krótkometrażowy
15:45komedia
17:20film krótkometrażowy
17:35komediodramat
od 14:45serial kryminalny
15:30serial kryminalny
16:15serial kryminalny
17:00serial sensacyjny
17:45serial sensacyjny
18:30serial sensacyjny
od 14:45dramat obyczajowy
17:15program rozrywkowy
17:55serial przygodowy
18:55serial kryminalny
od 12:50dramat biograficzny
15:15dramat biograficzny
18:30film kryminalny
od 14:55film dokumentalny
zdjęcie
17:25film familijny
od 14:10film SF
16:05komedia
zdjęcie
17:25film kostiumowy
od 14:25film obyczajowy
16:05komedia
18:00program rozrywkowy
od 14:15komedia sensacyjna
18:40film sensacyjny
od 14:45komedia sensacyjna

Sportowe

15:50mecz 1/16 finału: FC Cartagena - Sevilla FC
18:30magazyn sportowy
15:30magazyn piłkarski
16:00magazyn piłkarski
od 12:30mecz: Orlen Wisła Płock - PGE Vive Kielce
15:10mecz fazy grupowej: Vistal Gdynia - CSM Bukareszt
17:25magazyn piłkarski
17:50magazyn piłki ręcznej
18:20mecz fazy grupowej: Vistal Gdynia - RK Krim Mercator
15:00mecz ćwierćfinałowy: Chojniczanka Chojnice - Górnik Zabrze
17:45mecz ćwierćfinałowy: Chrobry Głogów - Arka Gdynia
od 13:30magazyn piłkarski
15:30mecz: Maccabi Tel Awiw - Olympiakos Pireus
17:40mecz: Feyenoord - AFC Ajax
15:00program informacyjny
15:07mecz: GKS Katowice - Ruch Chorzów
16:00program informacyjny
16:07mecz: GKS Katowice - Ruch Chorzów
17:00program informacyjny
17:07magazyn piłkarski
18:00program informacyjny
18:07magazyn piłkarski

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!