Program TV na czwartek 25.04.2024
POPULARNE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
TVP 1
Ogień zwalczaj ogniem
od 1:55dramat sensacyjny
Tabu (3/8)
3:45serial kostiumowy
Klan (4327)
4:50telenowela
Dziedzictwo (263)
5:15serial obyczajowy
Złoty chłopak (166)
6:05serial obyczajowy
TVP 2
Tajemnice rodu Valentów 2 (32)
od 2:45serial historyczny
Marek Edelman... i była miłość w getcie
3:55film dokumentalny
M jak miłość (1563)
5:30serial obyczajowy
Operacja zdrowie: Stomatologia kompleksowa (7)
6:20magazyn medyczny
Rodzinka.pl: Rachunki trzeba płacić (186)
6:50serial komediowy
Polsat
Nasz nowy dom (198)
od 2:10reality show
Nasz nowy dom (199)
3:10reality show
Disco Gramy
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:25magazyn reklamowy
Nowy dzień
6:00program informacyjny
TVN
Szpital (169)
od 2:55serial paradokumentalny
Uwaga!
3:45magazyn reporterów
Nauka jazdy 3 (5/13)
4:00program rozrywkowy
Recepta na stary dom 2 (10/14)
4:25program rozrywkowy
Jak to jest zrobione? (10/26)
4:55serial dokumentalny
Uwaga!
5:40magazyn reporterów
Ukryta prawda (925)
5:55serial paradokumentalny
Kuchenne rewolucje: Zamość, Karczma Ordynat (14)
6:50program rozrywkowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
Tele 5
Kobra - oddział specjalny (14)
3:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (15)
4:00serial sensacyjny
Na osi (485)
5:00magazyn motoryzacyjny
Świat z powietrza (2)
5:40serial przyrodniczy
Prehistoryczne bestie: Największy drapieżnik Ameryki (5)
6:00serial dokumentalny
TV 4
STOP Drogówka
od 2:25magazyn policyjny
Disco Polo Live (2311)
3:25program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
4:25program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:30magazyn reklamowy
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (231)
6:00reality show
TV 6
Benny Hill (39)
3:00program rozrywkowy
Nowe sekrety sąsiadów: Kawałki przeszłości (37)
3:40serial paradokumentalny
Nowe sekrety sąsiadów: Terapia wstrząsowa (38)
4:10serial paradokumentalny
Kochane pieniądze: Drugie życie (33)
4:40serial paradokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Strażnik Teksasu (8)
6:00serial sensacyjny
TV Puls
Dzielnica strachu 6 (239)
3:00serial kryminalny
Zobacz to!: Taki jest świat 9 (16)
4:00program informacyjny
Dzielnica strachu 6 (236)
5:00serial kryminalny
Nash Bridges: Wewnętrzne śledztwo (9)
6:00serial sensacyjny
TVN 7
Hotel Paradise 8 (29/40)
od 2:40reality show
Mój sąsiad morderca 6 (10)
3:30serial dokumentalny
Druga strona medalu 3: Karol Bielecki (4/8)
4:25talk-show
Szkoła (686)
5:00serial paradokumentalny
Szkoła (440)
6:00serial paradokumentalny
Szpital (1010)
6:55serial paradokumentalny
TVP Kultura
Wszystkie nieprzespane noce
od 1:30film dokumentalny
W poszukiwaniu ciszy. Stanisław Radwan
3:30film dokumentalny
Teledyski
4:25magazyn muzyczny
Afisz kulturalny ekstra
5:15magazyn kulturalny
TVP Polonia
Na dobre i na złe: Czy oliwa sprawiedliwa? (916)
od 2:15serial obyczajowy
Zatoka szpiegów (3)
3:10serial szpiegowski
Jedyny taki duet na świecie
4:05film dokumentalny
Barwy szczęścia (2944)
5:00serial obyczajowy
Wędrowiec polski: Kurpie
5:30cykl reportaży
Gra słów. Krzyżówka (852)
6:00teleturniej
Słownik polsko@polski (609)
6:30talk-show prof. Jana Miodka
WP
Mistrzowie Kabaretu 6: Jerzy Kryszak (1)
3:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 6: Marcin Daniec (2)
4:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 12: Nowaki, część 4 (7)
5:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 8: Korólczyk (4)
6:00program rozrywkowy
FILMOWE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
ale kino+
Król (2)
od 2:15serial sensacyjny
Trochę w ciąży
3:25komedia
Zanim zasnę
4:45film krótkometrażowy
Planeta Singli. Osiem historii: Grzesznica (2)
5:10serial komediowy
Polska z góry 2: Wyżyna Lubelska (10)
6:30serial dokumentalny
AXN
The Good Doctor 5 (17)
od 2:45serial obyczajowy
Szpital świętej Marii (4/10)
3:45serial obyczajowy
Znaki 2 (2)
4:40serial kryminalny
Znaki 2 (3)
6:00serial kryminalny
CANAL+ 1
Chleb i sól
od 2:50dramat obyczajowy
Voodoo tata
4:30komedia
Miasta rytm: Gdańsk
5:55serial dokumentalny
CANAL+ Family
Czy na pewno umiesz gotować? 5 (3)
od 2:50reality show
Czy na pewno umiesz gotować? 5 (4)
3:15reality show
Czy na pewno umiesz gotować? 5 (5)
3:50reality show
Czy na pewno umiesz gotować? 5 (6)
4:15reality show
Czy na pewno umiesz gotować? 5 (7)
4:50reality show
Czy na pewno umiesz gotować? 5 (8)
5:20reality show
Bing 2 (23)
6:00serial animowany
Bing 2 (24)
6:05serial animowany
Tomek i przyjaciele 20 (17)
6:25serial animowany
Tomek i przyjaciele 20 (18)
6:35serial animowany
Ronja, córka zbójnika (20)
6:55serial animowany
CANAL+ Film
Cicha ziemia
od 1:25dramat obyczajowy
Reguły zabijania
3:15film sensacyjny
Moje miasto
4:50film obyczajowy
Łapu Capu Extra
6:00program rozrywkowy
Zołza
6:30komedia
CANAL+ Premium
Chleb i sól
od 1:50dramat obyczajowy
Voodoo tata
3:30komedia
Miasta rytm: Gdańsk
4:55serial dokumentalny
Łapu-capu
6:00chochliki telewizyjne
Papierowe gody
6:05komedia
CBS Europa
Tootsie
od 1:10komedia
Kompleks tatusia
3:25komedia romantyczna
Bliżej gwiazd (39/48)
5:00serial dokumentalny
Bliżej gwiazd (18/48)
5:30serial dokumentalny
Czy powiesz 'tak'?
6:00komedia romantyczna
Epic Drama
Sisi 3 (5)
od 2:25serial kostiumowy
Domina 2 (2)
3:15serial historyczny
Detektyw Murdoch 16: Między nami pisarzami (3)
4:10serial kryminalny
Detektyw Murdoch 16: Obiecujące młode damy (4)
4:55serial kryminalny
Wszystkie stworzenia duże i małe: Jeszcze jeden Farnon (2)
6:10serial obyczajowy
Panna Scarlet i komisarz 4: Początki (3)
6:55serial kryminalny
HBO 2
W aromacie kawy
od 2:25komedia romantyczna
Nie martw się, kochanie
3:55thriller
Zakochany bez pamięci
6:00komediodramat
Kino Polska
Kamper
od 2:00dramat obyczajowy
Nóż w wodzie
3:55dramat psychologiczny
Złombol (1)
6:00serial dokumentalny
Złombol (2)
6:40serial dokumentalny
Kino TV
Thelma i Louise
od 2:55dramat sensacyjny
Bonanza: Cichy grom
5:55serial obyczajowy
Prześladowca
6:55thriller
Polsat Film
Ślad: Pisarz (35)
3:05serial kryminalny
Ślad: Kozioł ofiarny (36)
4:05serial kryminalny
Więzienie (133)
6:00serial dokumentalny
Więzienie (134)
6:30serial dokumentalny
Stopklatka
Haker
3:00komedia sensacyjna
Fools Gold
4:55etiuda filmowa
W rytmie wolności: Stevie Wonder (8)
5:15serial dokumentalny
Nowa Scena Śmiechu: Andrzej Grabowski - Sanatorium
6:00program rozrywkowy
Kabaretowe hity (8)
6:10program rozrywkowy
Warner TV
Złoto pustyni
od 2:35film wojenny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 5 (6)
4:15serial sensacyjny
Trzynaście kobiet
4:55thriller
Z góry przepraszam: Samotny weekend (9)
6:25serial komediowy
Diukowie Hazzardu 7: Duke'owie w Hollywood (6)
6:55serial komediowy
SPORTOWE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach
od 2:55magazyn piłkarski
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
3:55mecz: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Basket+
6:00newsy sportowe
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
6:15mecz: Warta Poznań - PGE FKS Stal Mielec
CANAL+ Sport 5
Ligue1 Review
od 2:00magazyn piłkarski
Tenis: Turniej WTA w Madrycie
6:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Eurosport 1
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
3:005. dzień
Kolarstwo: Wyścig dookoła Turcji
5:004. etap
Kolarstwo: Tour de Romandie
6:001. etap
Eurosport 2
Kolarstwo: Wyścig dookoła Turcji
3:004. etap
Kolarstwo: Tour de Romandie
4:001. etap
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
5:005. dzień
Polsat Sport
Piłka nożna: Copa Libertadores
od 2:25mecz: Club Bolivar - CR Flamengo
Boks
4:30boks
Boks
6:00boks
Polsat Sport Extra
Cafe Futbol
6:00magazyn piłkarski
TVP Sport
Boks: Walka o pasy IBF World i WBO World w Rosenbergu
od 2:10waga średnia: Janibek Alimkhanuly - Vincenzo Gualtieri
Boks: Gala w Stateline
3:20podsumowanie
Sportowy wieczór
5:15program informacyjny
Strongman: Liga Mistrzów 2023: Cypr (13)
5:45sporty siłowe
Strongman: Liga Mistrzów 2023: RPA (14)
6:45sporty siłowe
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!