Ogólnotematyczne

11:10serial obyczajowy
12:00magazyn informacyjny
12:10magazyn rolniczy
14:00serial obyczajowy
14:55program muzyczny
11:00magazyn informacyjny
11:20serial obyczajowy
11:50teleturniej
zdjęcie
12:50serial obyczajowy
13:50serial fabularno-dokumentalny
14:25film dokumentalny
14:55magazyn historyczny
11:00serial paradokumentalny
12:00serial paradokumentalny
zdjęcie
13:00serial paradokumentalny
14:00serial obyczajowy
14:50serial paradokumentalny
od 10:55serial paradokumentalny
12:00serial paradokumentalny
13:00serial paradokumentalny
13:30serial paradokumentalny
od 10:20telezakupy
11:55serial paradokumentalny
12:55serial fabularno-dokumentalny
13:55serial fabularno-dokumentalny
14:55serial paradokumentalny
11:00serial fabularny
12:00serial fabularny
zdjęcie
13:00program popularnonaukowy
14:00program popularnonaukowy
11:10magazyn informacyjny
11:30program publicystyczny
11:45magazyn
12:35magazyn informacyjny
12:50serial fabularno-dokumentalny
13:25serial obyczajowy
14:20serial obyczajowy
od 7:30
11:30program interaktywny

Filmowe

13:00etiuda filmowa
13:25dramat obyczajowy
13:00serial kryminalny
14:00serial sensacyjny
od 10:35komedia przygodowa
12:15chochliki telewizyjne
14:55dramat obyczajowy
11:05magazyn filmowy
11:35komedia przygodowa
13:15chochliki telewizyjne
11:00chochliki telewizyjne
11:30film krótkometrażowy
11:50magazyn muzyczny
12:15dramat przygodowy
14:00chochliki telewizyjne
14:05film dokumentalny
14:55magazyn informacyjny
od 10:05komedia
11:35magazyn informacyjny
11:45film krótkometrażowy
12:15dramat obyczajowy
13:50magazyn filmowy
14:20dramat obyczajowy
od 10:50serial szpiegowski
11:50film krótkometrażowy
12:15film krótkometrażowy
12:45film krótkometrażowy
od 10:35komedia
12:20dramat biograficzny
14:10dramat obyczajowy
od 9:20dramat obyczajowy
11:15serial obyczajowy
11:40serial obyczajowy
12:10serial kostiumowy
13:00serial obyczajowy
13:50film obyczajowy
od 9:25komedia obyczajowa
11:10dramat wojenny
13:55komedia
od 10:40film familijny
12:25komedia kryminalna
14:30komedia SF
od 9:10komedia sensacyjna
11:45film przygodowy
14:05film przygodowy

Sportowe

od 10:30koszykówka
12:45newsy sportowe
13:00mecz: Southampton FC - West Bromwich Albion FC
od 9:25mecz 1/8 finału: SKA-Chabarowsk - Dinamo Petersburg
11:25mecz 1/8 finału: Spartak Moskwa - Spartak Nalczyk
13:30magazyn piłkarski
14:30magazyn ligi polskiej
od 9:10mecz ćwierćfinałowy: Chrobry Głogów - Arka Gdynia
11:20magazyn piłkarski
13:00mecz: ćwierćfinałowy: Drutex-Bytovia Bytów - Legia Warszawa
od 10:10mecz: SK Slavia Praga - FC Slovan Liberec
12:20mecz: CSKA Moskwa - Zenit Sankt Petersburg
14:30magazyn piłkarski
od 10:20mecz: PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin
12:00program informacyjny
12:07mecz: PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin
12:30lekkoatletyka
13:001. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!