Ogólnotematyczne

od 8:40serial obyczajowy
9:10serial obyczajowy
9:40serial obyczajowy
10:15magazyn przyrodniczy
od 8:30magazyn
11:00serial dokumentalny
11:35magazyn informacyjny
12:10serial obyczajowy
od 8:35serial komediowy
9:10serial fantasy
10:10serial fantasy
11:10serial fantasy
12:10serial komediowy
12:45serial komediowy
od 8:50film przygodowy
10:50program popularnonaukowy
od 8:15film przygodowy
10:50serial obyczajowy
11:30serial obyczajowy
12:05serial obyczajowy
12:50serial obyczajowy
od 8:55magazyn
9:15magazyn dla nastolatków
9:50program dla dzieci
10:20program edukacyjny
10:30program edukacyjny
10:50serial przygodowy
od 7:45
9:30magazyn motoryzacyjny
11:15serial dokumentalny
11:50serial dokumentalny
12:20komedia romantyczna

Filmowe

od 8:00dramat biograficzny
9:50film krótkometrażowy
10:35komediodramat
12:40dramat obyczajowy
9:00serial kryminalny
9:55serial sensacyjny
10:50serial sensacyjny
od 8:05dramat biograficzny
10:10western
11:45chochliki telewizyjne
12:15thriller
9:05dramat biograficzny
11:10western
12:45chochliki telewizyjne
9:00serial animowany
9:15serial animowany
9:30serial animowany
9:45serial animowany
10:00serial animowany
10:15serial animowany
10:30serial animowany
10:45serial animowany
11:00chochliki telewizyjne
12:55magazyn informacyjny
od 8:35film sensacyjny
10:10magazyn filmowy
10:40komedia
12:15chochliki telewizyjne
12:30komediodramat
od 8:05film fantasy
9:50film fantasy
11:35komedia
od 7:35film animowany
9:15film fantasy
12:45magazyn filmowy
9:00film przygodowy
10:45film przygodowy
12:10komediodramat
10:35serial kostiumowy
11:25serial obyczajowy
12:25serial obyczajowy
12:50serial obyczajowy
9:00film animowany
11:00komedia
od 8:35dramat kryminalny
10:30film przygodowy
12:35komedia karate
od 7:15komedia wojenna
10:10komedia przygodowa

Sportowe

9:00mecz: New Orleans Pelicans - Cleveland Cavaliers
11:15magazyn ligi angielskiej
12:00magazyn piłkarski
od 8:30magazyn piłkarski
9:25magazyn sportów motorowych
10:00magazyn ligi polskiej
12:15mecz: Sandecja Nowy Sącz - Górnik Zabrze
od 8:30mecz: GKS Tychy - GKS Katowice
11:00magazyn piłkarski
12:30mecz: Trefl Sopot - Miasto Szkła Krosno
9:30mecz: Roda JC - Feyenoord
11:40magazyn sportowy
12:25mecz: Vitesse - PSV Eindhoven
od 8:55mecz: Henan Jianye FC - Shanghai SIPG FC
11:00mecz: Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów
9:00mecz finałowy gry podwójnej
10:45hokej
12:30mecz finałowy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!