Program TV na czwartek 04.04.2024
POPULARNE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
TVP 1
Dziedzictwo (248)
od 4:50serial obyczajowy
Złoty chłopak (151)
5:35serial obyczajowy
Audycje komitetów wyborczych
6:30magazyn publicystyczny
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
7:00program religijny
Dobre historie: Dobro się niesie
7:30magazyn
Wydział kryminalny Kitzbühel: Porachunki (43)
8:00serial kryminalny
Ranczo 4: Dzieci śmieci (46)
8:50serial obyczajowy
TVP 2
M jak miłość (1548)
5:10serial obyczajowy
Audycje komitetów wyborczych
6:00magazyn publicystyczny
Operacja zdrowie (4)
6:25magazyn medyczny
Na sygnale: Supertata (552)
6:55serial fabularno-dokumentalny
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
Polsat
Disco Gramy
5:00program muzyczny
Nowy dzień
6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy: Jubiler w pułapce (711)
8:40serial fabularno-dokumentalny
TVN
Recepta na stary dom (3/14)
od 4:55program rozrywkowy
Jak to jest zrobione? (18/26)
5:15serial dokumentalny
Uwaga!
5:40magazyn reporterów
Ukryta prawda (910)
5:55serial paradokumentalny
Kuchenne rewolucje: Zgierz, No i fajnie (13/14)
6:50program rozrywkowy
Dzień Dobry TVN
7:45magazyn
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
Tele 5
Na osi (482)
5:00magazyn motoryzacyjny
Świat z powietrza (2)
5:40serial przyrodniczy
SAF3 - Oddział ratunkowy (8)
6:00serial sensacyjny
Telezakupy
6:55magazyn reklamowy
Uśmiechnij się (4)
7:25program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Ani Mru-Mru (12)
7:35program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Ani Mru-Mru (7)
8:35program rozrywkowy
TV 4
Top 10 - lista przebojów
od 4:25program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:30magazyn reklamowy
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (216)
6:00reality show
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (275)
7:00reality show
Dlaczego ja?: Prawie szwagier (819)
8:00serial paradokumentalny
TV 6
Kochane pieniądze: Skłot (12)
od 4:40serial paradokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Strażnik Teksasu (3)
6:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (4)
7:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (1133)
8:00serial obyczajowy
TV Puls
Dzielnica strachu 6: Laleczki (224)
5:00serial kryminalny
Gliniarz i prokurator 3: Czyja to wina (15)
6:00serial kryminalny
Gliniarz i prokurator 3: Zatańczę na twoim weselu (16)
7:00serial kryminalny
Kobra - oddział specjalny: Bezboleśnie (5)
8:00serial sensacyjny
TVN 7
Szkoła (671)
5:00serial paradokumentalny
Szkoła (425)
6:00serial paradokumentalny
Szpital (995)
6:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1093)
7:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (808)
8:55serial paradokumentalny
TVP Kultura
Teledyski
od 4:35magazyn muzyczny
Afisz kulturalny ekstra
5:15magazyn kulturalny
Muzyczne poranki: Teledysk
8:00magazyn muzyczny
Wydarzenie aktualne
8:15program informacyjny
Ukraińska czytanka: Oksana Zabużko
8:40cykl felietonów
TVP Polonia
Barwy szczęścia (2932)
5:00serial obyczajowy
Wędrowiec polski: Zamki i pałace w środku Polski
5:30cykl reportaży
Gra słów. Krzyżówka (837)
6:00teleturniej
Słownik polsko@polski
6:30talk-show prof. Jana Miodka
Jak to działa - Ekologia: Słońce
7:00magazyn popularnonaukowy
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
WP
Mistrzowie Kabaretu 2: Kabaret Skeczów Męczących (3)
5:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 2: Cezary Pazura, część 2 (5)
6:00program rozrywkowy
Premiera: Tłit (990)
7:00program publicystyczny
Wariaci za kierownicą 3 (3)
7:35program rozrywkowy
Sprawa się rypła
8:30komedia
FILMOWE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
ale kino+
Jeszcze na chwilę
od 4:50film krótkometrażowy
Powrót (2)
5:10serial komediowy
Polska z góry: Warszawa (1)
6:30serial dokumentalny
Transfer kosmicznej energii
7:00film krótkometrażowy
Malinka
7:30film krótkometrażowy
Maskarada
8:00film krótkometrażowy
Podejrzane (1)
8:30serial kryminalny
AXN
Ultraviolet 2 (7)
od 4:45serial kryminalny
Ultraviolet 2 (8)
6:00serial kryminalny
Rekrut (2)
7:00serial kryminalny
MacGyver 4 (7)
7:55serial akcji
MacGyver 4 (8)
8:50serial akcji
CANAL+ 1
W kogo ja się wrodziłem?
5:05film obyczajowy
Miasta rytm: Warszawa 1937
6:05serial dokumentalny
Guliwer
8:50film animowany
CANAL+ Family
Twój kawałek ogrodu 5 (8)
od 4:50serial dokumentalny
Domowa piekarnia Kucharskiego (1)
5:20magazyn kulinarny
Bing (71)
6:00serial animowany
Bing (72)
6:05serial animowany
Truskawkowe Ciastko w wielkim mieście 2 (7)
6:25serial animowany
Truskawkowe Ciastko w wielkim mieście 2 (8)
6:35serial animowany
Ronja, córka zbójnika (5)
6:55serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 3 (9)
7:25serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 3 (10)
7:35serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 3 (11)
7:45serial animowany
Barbie: Dreamhouse Adventures (15)
8:05serial animowany
Łapu-capu
8:45chochliki telewizyjne
CANAL+ Film
W kogo ja się wrodziłem?
od 4:10film obyczajowy
Wilk 2
5:10serial obyczajowy
Łapu Capu Extra
6:00program rozrywkowy
Fuks
6:30komedia sensacyjna
Łapu-capu
8:00chochliki telewizyjne
Przypadek Jana Pampucha
8:05etiuda filmowa
Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film
8:30film animowany
CBS Europa
Ostra jazda: Piwny ping pong
od 3:30komedia obyczajowa
Bliżej gwiazd (28/48)
5:25serial dokumentalny
Niedyskrecja
6:00komedia romantyczna
Nora Roberts: Ciemna strona księżyca
7:55thriller
Epic Drama
Detektyw Murdoch 12: Mrok przed świtem, część 2 (18)
6:00serial kryminalny
Detektyw Murdoch 13: Proces Terrence'a Meyersa (15)
6:45serial kryminalny
Detektyw Murdoch 13: Martwa cisza (16)
7:40serial kryminalny
Agenci NCIS 12: Poszukiwacze (7)
8:35serial sensacyjny
HBO
Bank
od 3:30dramat sensacyjny
Na planie 21 (13)
5:30magazyn filmowy
Celeste i Jesse - na zawsze razem
6:00komediodramat
Miłość od kuchni
7:30komedia romantyczna
Kino Polska
Życie na wyścigach 2 (6)
6:00serial dokumentalny
Życie na wyścigach 2 (7)
7:00serial dokumentalny
Och! Kabaret 2 (3)
8:05program rozrywkowy
Kino TV
Klasyka krótkich animacji: Popeye meets Ali Baba
od 4:50filmy animowane
Bonanza: Porwanie
5:55serial obyczajowy
Zabójczy pacjent
6:55thriller
Celnicy 3 (1)
8:40serial dokumentalny
Polsat Film
Więzienie (97)
6:00serial dokumentalny
Więzienie (98)
6:30serial dokumentalny
Więzienie (99)
7:00serial dokumentalny
Kobra - oddział specjalny: Autostopowiczka (6)
7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (5)
8:30serial obyczajowy
Stopklatka
Polowanie na Hitlera (3)
5:05serial dokumentalny
Nowa Scena Śmiechu 2: Paranienormalni - FERRARI (12)
6:00program rozrywkowy
Kabaretowe hity (5)
6:10program rozrywkowy
Złoty interes (3)
7:00program rozrywkowy
Hudson i Rex 4 (16)
8:00serial kryminalny
Warner TV
To jest mój kraj
od 2:55dramat wojenny
Laboratorium Dextera (6)
5:10serial animowany
Poniedziałki na chirurgii: Co za dzień (7)
5:11serial obyczajowy
Z góry przepraszam: Samotny weekend (9)
5:40serial komediowy
Chojrak - tchórzliwy pies (8)
5:54serial animowany
Laboratorium Dextera (6)
6:00serial animowany
Cudotwórcy 2: Wyprowadzka: część 1 (9)
6:15serial komediowy
Diukowie Hazzardu 6: Daisy Duke, dziedziczka (13)
6:55serial komediowy
Alf 3 (11)
7:55serial komediowy
Alf 3 (12)
8:25serial komediowy
Kochane kłopoty (10)
8:55serial obyczajowy
SPORTOWE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
CANAL+ Sport
Ligue1 Review
5:00magazyn piłkarski
Basket+
6:00newsy sportowe
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
6:15piłka nożna
LaLiga World
8:30magazyn piłkarski
Eurosport 1
Curling: Mistrzostwa świata - Szafuza 2024
6:00mecz: Japonia - Szkocja
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
7:30mecz finałowy gry pojedynczej kobiet: Zheng Qinwen - Aryna Sabalenka
Kolarstwo: Wyścig dookoła Kraju Basków
8:303. etap
Eurosport 2
Formuła E: ePrix Japonii
6:00podsumowanie
Kolarstwo: Wyścig dookoła Kraju Basków
7:003. etap
Curling: Mistrzostwa świata - Szafuza 2024
8:30mecz: Japonia - Szkocja
TVP Sport
Sportowy wieczór
5:25program informacyjny
Piłka nożna
6:00mecz towarzyski: Słowacja - Austria
Piłka nożna: Puchar Hiszpanii
8:10podsumowanie półfinałów
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!