Program TV na poniedziałek 25.03.2024
POPULARNE
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
TVP 1
Świat bez fikcji: Polska Norwida
od 22:45film dokumentalny
Balans bieli
23:50program religijny
Czas patriotów
0:35film sensacyjny
Kwartet
2:40komediodramat
TVP 2
Panorama
od 22:30magazyn informacyjny
Stulecie Winnych 3 (36)
23:10serial obyczajowy
Sierpień w hrabstwie Osage
0:00komediodramat
O mnie się nie martw 10 (1/13)
2:10serial komediowy
TVN
Siedem minut po północy
od 22:50film fantasy
Co za tydzień
1:00magazyn kulturalny
Dowody zbrodni (17/23)
1:40serial kryminalny
Szpital (283)
2:45serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Kabaret Ciach (9)
od 22:50program rozrywkowy
Na posterunku
23:50film kryminalny
Kabaretowy Szał: Kabaret Młodych Panów, część 2 (10)
1:55program rozrywkowy
TV 4
American Pie: Bractwo Beta
23:05komedia
STOP Drogówka
0:55magazyn policyjny
Śmierć na 1000 sposobów (5)
1:55serial dokumentalny
Fabryka jedzenia (10)
2:25serial dokumentalny
SuperLudzie (13)
2:55serial dokumentalny
TV 6
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (664)
23:00serial kryminalny
Więzienie (6)
0:05serial dokumentalny
Więzienie (7)
0:35serial dokumentalny
Święty (93)
1:00serial komediowy
Święty (94)
1:30serial komediowy
STOP Drogówka
2:00magazyn policyjny
TVN 7
Lejdis
od 21:00komedia
Czas na show. Drag me out (3/6)
23:50program rozrywkowy
Praktykant
0:50komedia obyczajowa
TVP Kultura
Panorama kina polskiego: Noc Walpurgi
od 22:15dramat obyczajowy
Scena muzyczna: MIST
23:45koncert
Córka D'Artagnana
0:50film kostiumowy
TVP Polonia
Magazyn Ekspresu Reporterów
od 22:15
Teleexpress Extra
23:10magazyn informacyjny
Panorama
23:30magazyn informacyjny
Gra słów. Krzyżówka (831)
0:00teleturniej
Hala odlotów
0:30talk-show
Program informacyjny 19.30
1:30magazyn informacyjny
Pogoda
2:00magazyn informacyjny
Sport
2:04magazyn informacyjny
Komisarz Alex 19: Spaliny (233)
2:15serial kryminalny
WP
Mistrzowie Kabaretu 8: Chyba (2)
23:05program rozrywkowy
1, 2, 3... Kabaret! 3: Tańce, hulanki, swawole (1)
0:05program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (9)
1:05program rozrywkowy
1, 2, 3... Kabaret! 3: Prasa, radio, telewizja (2)
2:00program rozrywkowy
FILMOWE
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
ale kino+
Blackwater (1)
od 22:00serial kryminalny
Blackwater (2)
23:15serial kryminalny
Peter von Kant
0:30dramat obyczajowy
Misja Afganistan: Dobra robota (7)
2:15serial wojenny
AXN
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (12)
23:00serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (13)
23:55serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (11)
0:55serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (12)
1:50serial kryminalny
FBI 3 (7/15)
2:50serial kryminalny
CANAL+ 1
Nocni nieznajomi
od 22:00dramat obyczajowy
Premiera: Gianni Versace. Geniusz nieśmiertelny
23:30film dokumentalny
Powodzenia, Leo Grande!
1:00komediodramat
Chłopi
2:35dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Miasta rytm: Wałbrzych
od 22:55serial dokumentalny
Transfer kosmicznej energii
23:55film krótkometrażowy
Kometa
0:10film krótkometrażowy
Separacja
0:45film krótkometrażowy
Kręglarz
1:00film krótkometrażowy
365 obiadów Mariety Mareckiej 3 (1)
1:15magazyn kulinarny
365 obiadów Mariety Mareckiej 3 (2)
1:55magazyn kulinarny
365 obiadów Mariety Mareckiej 3 (3)
2:20magazyn kulinarny
CANAL+ Film
Wieczór z Melem Gibsonem: Gorące krzesło
od 21:35thriller
Pamiętnik przelotnego romansu
23:15film obyczajowy
Kobieta na dachu
0:55dramat obyczajowy
Wiarołom
2:30dramat obyczajowy
CANAL+ Premium
Premiera: Gianni Versace. Geniusz nieśmiertelny
od 22:30film dokumentalny
Powodzenia, Leo Grande!
0:00komediodramat
Chłopi
1:35dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Django: New Babylon (1)
od 22:55serial przygodowy
Django: The Lady (2)
23:45serial przygodowy
Django: Nagadoches (3)
0:35serial przygodowy
Django: Fountainhead (4)
1:30serial przygodowy
Django: Chambersburg (5)
2:25serial przygodowy
CBS Europa
Długi, wrześniowy weekend
23:05dramat obyczajowy
Dziewczyna mojego kumpla
1:15komedia romantyczna
Epic Drama
Endeavour: Sprawy młodego Morsa 5: Kolory (4)
od 22:40serial kryminalny
Detektyw Murdoch 14: Paskudne metody (2)
0:35serial kryminalny
Detektyw Murdoch 14: M jak Murdoch (3)
1:25serial kryminalny
Domina: Trucizna (6)
2:05serial historyczny
HBO
Egzorcysta papieża
od 21:40horror
Arystoteles i Dante odkrywają sekrety wszechświata
23:25dramat obyczajowy
Wenus
1:05horror
Mężczyźni na skraju załamania nerwowego
2:45komedia
HBO 2
Dobry ogrodnik
od 21:35thriller
Człowiek widmo
23:25thriller
Goście
1:20horror
Przejażdżka
2:55komediodramat
HBO 3
Tajemnica Brokeback Mountain
od 22:35dramat obyczajowy
Reżim: Midnight Feast (4)
0:50serial obyczajowy
Pohamuj entuzjazm 12: The Dream Scheme (7)
1:50serial komediowy
Wschodnie obietnice
2:25thriller
Kino TV
Krzyżowy ogień
od 22:10film sensacyjny
Daję nam rok
0:30komedia romantyczna
Poradnik pozytywnego myślenia
2:25komediodramat
Polsat Film
Intrygujący poniedziałek: El Chicano
od 21:00film sensacyjny
Siła rażenia
23:15film sensacyjny
Gliniarze: Seria (109)
1:15serial paradokumentalny
Gliniarze: Vendetta (110)
2:10serial paradokumentalny
Warner TV
Mad Max
od 22:00film SF
Ghost in the Shell
23:40film animowany dla dorosłych
33
1:30film katastroficzny
SPORTOWE
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
CANAL+ Sport
Tenis: Turniej WTA w Miami
od 22:00mecz 4. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Miami
0:00mecz 4. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Miami
2:00mecz 4. rundy gry pojedynczej
CANAL+ Sport 5
Basket+
23:00newsy sportowe
Wysoki Pressing
23:20magazyn sportowy
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
1:00mecz: Lech Poznań - Warta Poznań
Eurosport 1
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Planicy
od 22:30skoki narciarskie
Kolarstwo: Wyścig dookoła Katalonii
0:006. etap
Kolarstwo: Wyścig dookoła Katalonii
0:457. etap
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Planicy
1:30skoki narciarskie
Eurosport 2
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
od 22:30mecz finałowy
Motocross: Mistrzostwa Świata w Arroyomolinos
0:302. wyścig w MX2
Motocross: Mistrzostwa Świata w Arroyomolinos
1:002. wyścig w klasie MXGP
Kolarstwo: Wyścig Gandawa-Wevelgem
1:30kolarstwo
Polsat Sport
Tenis: Turniej ATP w Miami
23:00mecz 4. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Miami
1:00mecz 4. rundy gry pojedynczej
Boks: Polsat Boxing Promotions w Gdańsku
2:00waga superpiórkowa: Radomir Obruśniak - Piotr Gudel 21.08.2021
Polsat Sport Extra
Atleci
23:00magazyn sportowy
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
0:00magazyn
Sporty walki: FEN 23 w Lublinie
1:00walka: Mateusz Rębecki - Daguir Imavov 12.01.2019
Polsat Sport News
Cafe Futbol
23:00magazyn piłkarski
Sporty walki: Babilon MMA 18 w Warszawie
0:30walka: Paweł Pawlak - Adrian Błeszyński 27.11.2020
TVP Sport
Piłkarskie EURO - Decydujące Momenty
od 22:45film dokumentalny
Boks: Gala w Shawnee
23:50podsumowanie
Boks: Walka o pasy IBF World, WBA Super World, WBC World i WBO World w Las Vegas
2:10waga półśrednia: Errol Spence Jr. - Terence Crawford
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!