Program TV na środę 03.04.2024
POPULARNE
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
TVP 1
Ojciec Mateusz 27: La cucaracha (350)
od 10:45serial kryminalny
Korona królów. Jagiellonowie (150)
11:35telenowela historyczna
Agrobiznes
12:10magazyn rolniczy
Agropogoda
12:30program informacyjny
Rok w ogrodzie extra
12:35magazyn
Natura w Jedynce: Urodzeni w Górach Skalistych: Dorastanie (2-ost.)
12:50film dokumentalny
Złoty chłopak (151)
14:00serial obyczajowy
Jaka to melodia?
14:50teleturniej muzyczny
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Zrujnowani, odbudowani
11:15magazyn religijny
Barwy szczęścia (2973)
11:50serial obyczajowy
Koło fortuny (1664)
12:30teleturniej
Akacjowa 38 (314)
13:15telenowela
Va banque (746)
14:05teleturniej
Audycje komitetów wyborczych
14:40magazyn publicystyczny
Polsat
Dlaczego ja?: Kochaj mnie! (801)
od 10:40serial paradokumentalny
Gliniarze: Zostań w domu (708)
11:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
12:50magazyn informacyjny
Interwencja
13:20magazyn reporterów
Trudne sprawy: Nowy on (1253)
13:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Rodzice dowiadują się, że ich córka udaje chorobę nowotworową (1299)
14:40serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 7:45magazyn
Kuchenne rewolucje: Szczecin, Aramia (3/14)
11:30program rozrywkowy
Ukryta prawda (1598)
12:35serial paradokumentalny
Ukryta prawda (935)
13:40serial paradokumentalny
Detektywi (53)
14:45serial fabularno-dokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
Tele 5
E-miłość (4)
11:00program rozrywkowy
Telezakupy
11:35magazyn reklamowy
Muzyka
12:05program muzyczny
Telezakupy
12:20magazyn reklamowy
Ugotuj mi (2)
13:05program kulturalny
Uśmiechnij się (2)
13:45program rozrywkowy
Uśmiechnij się (9)
13:50program rozrywkowy
Jurajscy wojownicy: Armagedon (12)
14:00serial popularnonaukowy
TV 4
Trudne sprawy: Nie ma tego złego (957)
11:00serial paradokumentalny
Policjantki i Policjanci (298)
12:00serial obyczajowy
Gliniarze: Córeczka tatusia (483)
13:00serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Spotkanie klasowe (407)
14:00serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Kariera (408)
14:30serial paradokumentalny
TV 6
Więzienie (128)
11:05serial dokumentalny
Więzienie (129)
11:35serial dokumentalny
Więzienie (130)
12:05serial dokumentalny
Więzienie (131)
12:35serial dokumentalny
Policjantki i Policjanci (511)
13:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (512)
14:00serial obyczajowy
TV Puls
Zbuntowany anioł (178)
11:00telenowela
Miasteczka. Nie ufaj nikomu: Ksiądz z piekła rodem (20)
12:00serial paradokumentalny
Lombard. Życie pod zastaw 14 (739)
13:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 8 (376)
14:00serial obyczajowy
TVN 7
Detektywi (75)
11:00serial fabularno-dokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Zagubiona (610)
12:00serial fabularno-dokumentalny
Szpital (995)
12:45serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (146)
13:50serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (579)
14:50serial fabularno-dokumentalny
TVP Kultura
Magiczny świat Davida Copperfielda
od 10:10film familijny
Tamte lata, tamte dni: Janusz Józefowicz
12:20magazyn kulturalny
Mistrzowie muzyki filmowej: Lata sześćdziesiąte. Część druga
13:00serial dokumentalny
Pépé le Moko
14:05film kryminalny
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Studio Lwów
11:10program informacyjny
Barwy szczęścia (2932)
11:30serial obyczajowy
Gość poranka
12:00magazyn publicystyczny
Jak żyje las: Las i woda
12:25magazyn przyrodniczy
Ojciec Mateusz 23: Tragedia w teatrze (296)
12:50serial kryminalny
Ojciec Mateusz 23: Mikroklimat (297)
13:40serial kryminalny
Mój wujek papież
14:35film dokumentalny
WP
Potop (2-ost.)
od 8:30film historyczny
Nowy aranż 3: Pastelowy salon po rozwodzie (6)
11:30program rozrywkowy
Premiera: WP News 11:50 (802)
11:50program informacyjny
Pokochaj lub sprzedaj - wakacyjne domy (2)
12:00reality show
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (11)
12:55serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (21)
13:55serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (22)
14:55serial dokumentalny
FILMOWE
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
ale kino+
Ali i Ava
od 10:15dramat obyczajowy
Warzywa i owoce
12:00etiuda filmowa
Głos ma Fellini
12:45film dokumentalny
Malinka
14:00film krótkometrażowy
Brat i siostra
14:30dramat obyczajowy
AXN
MacGyver 4 (7)
od 10:50serial akcji
MacGyver 4 (8)
11:45serial akcji
Rekrut (2)
12:40serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (5)
13:40serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (6)
14:30serial kryminalny
CANAL+ 1
Alcarras
od 10:20dramat obyczajowy
Czym jest miłość?
12:25komedia romantyczna
Łapu-capu extra
14:00chochliki telewizyjne
Między lustrami
14:30dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Tenis: Turniej WTA
od 9:00tenis
Polska z góry 2: Wyżyna Lubelska (10)
12:00serial dokumentalny
Polska z góry 2: Jura Krakowsko-Częstochowska (11)
12:30serial dokumentalny
Polska z góry 2: Roztocze (12)
13:05serial dokumentalny
Polska z góry 2: Wzdłuż Gór Świętokrzyskich (13)
13:35serial dokumentalny
Zgrillowani (3)
14:10magazyn kulinarny
Zgrillowani (4)
14:40magazyn kulinarny
CANAL+ Film
Boska Florence
od 10:10film biograficzny
Łapu-capu
12:00chochliki telewizyjne
Na pełen etat
12:10dramat obyczajowy
Aktualności filmowe+
13:40magazyn filmowy
Pimi z Krainy Tygrysów
14:15film przygodowy
CANAL+ Premium
Alcarras
od 9:20dramat obyczajowy
Czym jest miłość?
11:25komedia romantyczna
Łapu-capu extra
13:00chochliki telewizyjne
Między lustrami
13:30dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Patagonia. Życie na krańcu świata (5)
od 10:40serial dokumentalny
Patagonia. Życie na krańcu świata (6)
11:20serial dokumentalny
Hollywood Buzz
12:00magazyn filmowy
Łapu Capu
12:55program rozrywkowy
Duff i Wazowski 3 (5)
13:00serial kryminalny
Duff i Wazowski 3 (6)
13:40serial kryminalny
Duff i Wazowski 3 (7)
14:25serial kryminalny
CBS Europa
Gwiazdy nie umierają w Liverpoolu
od 10:30dramat obyczajowy
Latający biznes
12:35komedia
Pieśń skowronka
14:25film obyczajowy
Epic Drama
Agenci NCIS 12: Poszukiwacze (7)
od 10:15serial sensacyjny
Agenci NCIS 12: Semper Fortis (8)
11:10serial sensacyjny
Detektyw Murdoch 12: Najlepsza szóstka (12)
12:00serial kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Murdoch i niewykrywalny człowiek (13)
13:00serial kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Grzechy ojca (14)
14:00serial kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Za minutę morderstwo (15)
14:55serial kryminalny
HBO 2
Pępek świata 6: Valentine's Day VI (13)
od 10:55serial komediowy
Pępek świata 6: The Answer (14)
11:15serial komediowy
Hotel Sinestra
11:40film familijny
Space Oddity
13:05komedia romantyczna
Piotruś Królik
14:40film familijny
HBO 3
Przyjaźń czy kochanie?
od 10:20film kostiumowy
Przejażdżka
11:55komediodramat
Lorax
13:30film animowany
Kino TV
Poirot: Pięć małych świnek
od 9:50serial kryminalny
W kręgu zdrady
11:50thriller
Arktyczna apokalipsa
13:50film katastroficzny
Polsat Film
Świat według Kiepskich: Kiepskie żarty (32)
11:00serial komediowy
Świat według Kiepskich: Przyspieszenie (230)
11:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Jeleń Ferdynand (231)
12:10serial komediowy
Świat według Kiepskich: Ferdosik (111)
12:50serial komediowy
Rycerze z Szanghaju
13:30komedia sensacyjna
Stopklatka
Komisarz Rex 5: Na pełnym gazie (75)
11:00serial kryminalny
Katastrofy w przestworzach: Bez widoczności (90)
12:00serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Co się stało z boeingiem Malaysian Air? (119)
13:00serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach (48)
14:00serial dokumentalny
Warner TV
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (20)
od 10:35serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (21)
11:30serial sensacyjny
Alf 3 (10)
12:30serial komediowy
Alf 3 (11)
12:55serial komediowy
Alf 3 (12)
13:25serial komediowy
Kochane kłopoty (10)
13:55serial obyczajowy
Kochane kłopoty (11)
14:50serial obyczajowy
SPORTOWE
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 10:40mecz: Warta Poznań - KGHM Zagłębie Lubin
Tenis: Turniej WTA w Charlestonie
13:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
CANAL+ Sport 5
Ekstraklasa po godzinach
od 10:45magazyn piłkarski
Żużel: Memoriał Edwarda Jancarza
12:00żużel
Eurosport 1
Snooker: Turniej German Masters
11:00mecz finałowy: Judd Trump - Si Jiahui
Chasing Glory
12:15magazyn sportowy
Teahupoo
13:15magazyn sportowy
The Olympians
14:00magazyn sportowy
Kolarstwo: Wyścig dookoła Kraju Basków
14:102. etap
Eurosport 2
Kolarstwo: Wyścig dookoła Kraju Basków
od 10:302. etap
Judo Show
12:00magazyn sportowy
Lekkoatletyka: Maraton w Tokio
13:00lekkoatletyka
Formuła E: ePrix Japonii
14:00podsumowanie
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
11:00mecz: Aluron CMC Warta Zawiercie - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Cafe Futbol
13:30magazyn piłkarski
TVP Sport
Strongman: Liga Mistrzów 2023: Polska 1 (11)
od 10:15sporty siłowe
Piłka nożna: 2. liga
11:15mecz: Chojniczanka Chojnice - KKS 1925 Kalisz
Hokej: Tauron Hokej Liga
13:20finałowy fazy play-off: GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!