Ogólnotematyczne

17:00magazyn informacyjny
17:15magazyn informacyjny
17:25teleturniej muzyczny
18:00telenowela
18:30teleturniej
18:55serial dokumentalny
19:30magazyn informacyjny
20:00magazyn sportowy
20:10magazyn informacyjny
zdjęcie
17:05serial obyczajowy
18:00magazyn informacyjny
18:30magazyn sportowy
18:40magazyn informacyjny
18:50teleturniej
19:30serial obyczajowy
20:05serial obyczajowy
20:40serial komediowy
17:00serial paradokumentalny
18:00serial obyczajowy
18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25magazyn informacyjny
19:30serial komediowy
20:05reality show
17:00serial paradokumentalny
18:00serial paradokumentalny
19:00magazyn informacyjny
19:35magazyn sportowy
19:45magazyn informacyjny
19:50magazyn reporterów
20:00film SF
od 16:55serial fantasy
17:55serial komediowy
18:30serial komediowy
19:00serial paradokumentalny
20:00film przygodowy
17:00serial fabularny
zdjęcie
18:00serial obyczajowy
zdjęcie
19:00serial obyczajowy
20:00serial obyczajowy
od 16:30serial obyczajowy
zdjęcie
18:40serial obyczajowy
19:30reality show
20:00film sensacyjny
17:30magazyn informacyjny
17:55reportaż
18:25magazyn regionów czwórki wyszehradzkiej
18:55serial fabularno-dokumentalny
19:25magazyn
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:35magazyn informacyjny
18:05program muzyczny
19:00serial kryminalny
20:00dramat obyczajowy

Filmowe

od 16:10melodramat
18:00komediodramat
20:10film kryminalny
17:00serial sensacyjny
18:00serial kryminalny
19:00serial kryminalny
20:00serial kryminalny
od 16:40komedia obyczajowa
18:40magazyn informacyjny
18:50chochliki telewizyjne
18:55komedia
20:40magazyn muzyczny
od 15:55dramat obyczajowy
17:20magazyn muzyczny
17:40komedia obyczajowa
19:40magazyn informacyjny
19:50chochliki telewizyjne
19:55komedia
od 16:40chochliki telewizyjne
17:10dramat obyczajowy
18:45film animowany
20:20film przygodowy
od 16:30serial sensacyjny
17:15serial sensacyjny
18:00serial historyczny
18:55serial historyczny
20:00serial sensacyjny
20:55serial sensacyjny
od 15:15dramat obyczajowy
17:20komediodramat
19:15komediodramat
od 16:40
17:15program rozrywkowy
17:55serial przygodowy
18:50serial kryminalny
19:55serial kryminalny
od 16:15dramat obyczajowy
17:55magazyn filmowy
zdjęcie
18:25dramat obyczajowy
20:10serial obyczajowy
17:05dramat obyczajowy
19:10serial obyczajowy
19:35serial obyczajowy
20:05serial kryminalny
od 15:50dramat obyczajowy
18:00program rozrywkowy
19:00program rozrywkowy
20:00komedia obyczajowa
17:00komedia romantyczna
19:00film animowany

Sportowe

17:05magazyn sportowy
17:45newsy sportowe
18:00magazyn piłkarski
18:30magazyn ligi angielskiej
19:00magazyn piłkarski
20:00magazyn piłkarski
20:25mecz: Lech Poznań - Wisła Kraków
17:30mecz: Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
20:05mecz fazy play-off
20:55magazyn informacyjny
17:00magazyn sportowy
17:25magazyn sportów motorowych
20:15mecz 1/8 finału: SKA-Chabarowsk - Dinamo Petersburg
od 15:10mecz ćwierćfinałowy: KGHM Zagłębie Lubin - Korona Kielce
18:00mecz: Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów
20:30mecz: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec
17:002. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
19:45mecz: Brose Bamberg - Baskonia Vitoria Gasteiz
17:003. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
19:004. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
od 15:50mecz: FC Barcelona - Malaga CF
18:25magazyn piłkarski
19:05mecz towarzyski: Polska - Węgry

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!