Program TV na wtorek 02.04.2024
POPULARNE
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
TVP 1
Poszukiwany, poszukiwana
od 0:05komedia
Dzień dobry, kocham Cię
1:45komedia romantyczna
Jaka to melodia?
3:30teleturniej muzyczny
Wieża Eiffla - arcydzieło inżynierii
4:40film dokumentalny
Polsat
Le Mans '66
od 22:00dramat biograficzny
Czarny świt
1:15film sensacyjny
Zjedz Kambodżę (4)
3:30magazyn
Zjedz Kambodżę (5)
4:00magazyn
Disco Gramy
4:40program muzyczny
TVN
Rekiny wojny
od 23:10komediodramat
Dowody zbrodni (19/23)
1:30serial kryminalny
Projekt Cupid (1/10)
2:30program rozrywkowy
Szpital (289)
3:20serial paradokumentalny
Uwaga!
4:10magazyn reporterów
Nauka jazdy (3/12)
4:25program rozrywkowy
Recepta na stary dom (1/14)
4:50program rozrywkowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
Tele 5
Zdrada małżeńska
od 23:50dramat obyczajowy
Coś śmiesznego: Kabaret Moralnego Niepokoju (1)
2:15program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Ani Mru-Mru (3)
2:35program rozrywkowy
Kobra - oddział specjalny (30)
3:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (31)
4:00serial sensacyjny
TV 4
Life
od 23:05horror SF
STOP Drogówka
1:20magazyn policyjny
Interwencja
2:20magazyn reporterów
Interwencja
2:35magazyn reporterów
SuperLudzie (18)
2:55serial dokumentalny
SuperLudzie (19)
3:25serial dokumentalny
SuperLudzie (20)
3:55serial dokumentalny
SuperLudzie (21)
4:25serial dokumentalny
SuperLudzie (22)
4:55serial dokumentalny
TV 6
Zombieland: Kulki w łeb
od 0:00horror komediowy
STOP Drogówka
2:05magazyn policyjny
Benny Hill (1)
3:05program rozrywkowy
Nowe sekrety sąsiadów: Wojna krasnali (19)
3:40serial paradokumentalny
Nowe sekrety sąsiadów: Miłość do sztuki (20)
4:10serial paradokumentalny
Kochane pieniądze: Rywalki (10)
4:40serial paradokumentalny
TV Puls
Córka wilka
od 0:30thriller
Dzielnica strachu 6: Gdzie rąbią, tam wióry lecą (225)
2:10serial kryminalny
Lombard. Życie pod zastaw 8 (373)
3:10serial obyczajowy
Zobacz to!: Taki jest świat 9 (13)
4:05program informacyjny
TVN 7
Francuski numer
od 0:30komedia
Medium z Long Island 4 (13/33)
2:20reality show
Mieszkając z duchem 2 (3)
3:15serial dokumentalny
Druga strona medalu 3: Krzysztof Krauze (3/8)
4:15talk-show
TVP Kultura
Podróż do Indii
od 0:00dramat przygodowy
Zdolne bestie te Kossaki...
2:50film dokumentalny
Teledyski
4:00magazyn muzyczny
TVP Polonia
Szansa na sukces. Opole 2024 2: Jerzy Połomski (3)
od 0:30widowisko
Program informacyjny 19.30
1:30magazyn informacyjny
Gość 19.30
1:50program publicystyczny
Pogoda
2:00magazyn informacyjny
Sport
2:05magazyn informacyjny
Komisarz Alex 19: Radość natury (234)
2:10serial kryminalny
Laskowik & Malicki: Wydanie świąteczne - Wielkanoc
3:05program rozrywkowy
Gangsterzy i filantropi
4:00film sensacyjny
WP
Kabaretowy śmiech grupowy (5)
1:00program rozrywkowy
1, 2, 3... Kabaret!: Murarz, tynkarz, akrobata (4)
2:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 2: Kabaret pod Wyrwigroszem, część 1 (7)
3:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 2: Kabaret pod Wyrwigroszem (8)
4:00program rozrywkowy
FILMOWE
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
ale kino+
Lux Aeterna
od 0:50dramat obyczajowy
Synchronizacja
1:45film krótkometrażowy
Kruk. Szepty słychać po zmroku (1)
2:15serial kryminalny
Kundel
3:10dramat obyczajowy
AXN
Walker: Strażnik Teksasu (3)
od 0:55serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (4)
1:50serial kryminalny
FBI 3 (8/15)
2:50serial kryminalny
FBI: Most Wanted 2 (6/15)
3:45serial kryminalny
Ultraviolet 2 (5)
4:40serial kryminalny
CANAL+ 1
Wojna o spadek
od 23:35komedia
Chłopi
1:10dramat obyczajowy
Sara
3:05film sensacyjny
Mother Dear
4:55film krótkometrażowy
CANAL+ Family
Silny niezależny kosmos
1:00film krótkometrażowy
Kometa
1:10film krótkometrażowy
Licho nie śpi
1:30film krótkometrażowy
Twój kawałek ogrodu 3 (6)
1:50serial dokumentalny
Twój kawałek ogrodu 3 (7)
2:15serial dokumentalny
Twój kawałek ogrodu 3 (8)
2:50serial dokumentalny
Twój kawałek ogrodu 3 (9)
3:15serial dokumentalny
Twój kawałek ogrodu 3 (10)
3:50serial dokumentalny
Twój kawałek ogrodu 4 (1)
4:15serial dokumentalny
Twój kawałek ogrodu 4 (2)
4:50serial dokumentalny
CANAL+ Film
Pokerzysta
od 23:40film sensacyjny
W trójkącie
1:15komediodramat
Sponsoring
3:40dramat społeczny
CANAL+ Premium
Chłopi
od 0:10dramat obyczajowy
Sara
2:05film sensacyjny
Mother Dear
3:55film krótkometrażowy
Papierowe gody
4:15komedia
CANAL+ Seriale
Prawo i porządek. Przestępczość zorganizowana 3 (2)
od 0:55serial kryminalny
Prawo i porządek. Przestępczość zorganizowana 3 (3)
1:35serial kryminalny
Prawo i porządek. Przestępczość zorganizowana 3 (4)
2:15serial kryminalny
Prawo i porządek. Przestępczość zorganizowana 3 (5)
2:55serial kryminalny
Łapu Capu
3:40program rozrywkowy
CBS Europa
Agent XXL: Rodzinny interes
od 23:15komedia
Biały kruk
1:20film biograficzny
55 kroków
3:50dramat biograficzny
Epic Drama
Detektyw Murdoch 15: Wszystko dla miłości, część 1 (1)
od 0:35serial kryminalny
Detektyw Murdoch 15: Wszystko dla miłości, część 2 (2)
1:25serial kryminalny
Domina: Zdrada (7)
2:10serial historyczny
Endeavour: Sprawy młodego Morsa 5: Kwartet (5)
3:05serial kryminalny
Detektyw Murdoch 13: Murdoch i przeklęte jaskinie (6)
4:40serial kryminalny
HBO 2
Opancerzony
1:05film sensacyjny
Amore na zawsze
2:30komedia romantyczna
Czas mroku
3:55dramat historyczny
HBO 3
Naznaczony: Czerwone drzwi
od 0:40horror
Reżim: All Ye Faithful (5)
2:30serial obyczajowy
Pohamuj entuzjazm 12: The Colostomy Bag (8)
3:30serial komediowy
Zjazd życia
4:05dramat biograficzny
Kino Polska
Haker
od 23:55komedia sensacyjna
Weekend
1:50komedia sensacyjna
Zbliżenia
4:30dramat psychologiczny
Polsat Film
Natręt
od 23:20thriller
Gliniarze: Powrót do życia (111)
1:30serial paradokumentalny
Gliniarze: Nowe rozdanie (112)
2:30serial paradokumentalny
Gliniarze: Niunia (696)
3:30serial paradokumentalny
Gliniarze: Miła Pani (697)
4:30serial paradokumentalny
Warner TV
Teoria spisku
od 23:40film sensacyjny
Zrozpaczeni jeźdźcy
2:30western
Anonimowy kochanek
4:15dramat obyczajowy
SPORTOWE
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
CANAL+ Sport
Wysoki Pressing
od 0:45magazyn sportowy
Ligue1 Review
2:15magazyn piłkarski
8 wspaniałych: Maria Sakkari (4/8)
3:15serial dokumentalny
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
3:45mecz: Górnik Zabrze - Legia Warszawa
CANAL+ Sport 5
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 23:20mecz: Górnik Zabrze - Legia Warszawa
Magazyn skrótów LaLiga
1:35magazyn piłkarski
Eurosport 1
Kolarstwo: Wyścig dookoła Flandrii
od 23:30kolarstwo
Snooker: Turniej Masters w Londynie
1:30mecz finałowy: Ronnie O'Sullivan - Allister Carter
Kolarstwo: Wyścig dookoła Kraju Basków
3:001. etap
Snooker: Turniej World Grand Prix
4:30mecz finałowy: Ronnie O'Sullivan - Judd Trump
Eurosport 2
Curling: Mistrzostwa świata - Szafuza 2024
od 0:30mecz: Włochy - Korea Południowa
Kolarstwo: Wyścig dookoła Kraju Basków
2:001. etap
Snooker: Turniej World Grand Prix
3:00mecz finałowy
Kolarstwo: Wyścig dookoła Kraju Basków
4:301. etap
Polsat Sport
Boks
1:00boks
Polsat Sport Extra
Sporty walki: FEN
1:00sporty walki
Polsat Sport News
Sporty walki: Babilon MMA
1:00sporty walki
TVP Sport
Piłka nożna: Puchar Hiszpanii
od 22:40podsumowanie 1/8 finału
Boks: Gala w Detroit
1:20podsumowanie
Boks: Dzierżoniów Boxing Night
3:05podsumowanie
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!