Ogólnotematyczne

8:00magazyn informacyjny
8:10magazyn informacyjny
8:15program publicystyczny
8:35telenowela dokumentalna
9:05serial dokumentalny
11:05serial obyczajowy
9:35magazyn informacyjny
10:15magazyn informacyjny
10:50magazyn informacyjny
11:05serial obyczajowy
8:00serial paradokumentalny
9:00serial fabularno-dokumentalny
9:30serial fabularno-dokumentalny
10:00serial paradokumentalny
11:00serial paradokumentalny
8:00magazyn
10:55serial paradokumentalny
od 7:15serial fabularno-dokumentalny
8:15serial obyczajowy
9:10serial komediowy
9:45serial komediowy
10:20telezakupy
11:55serial paradokumentalny
od 7:55serial animowany
8:30serial animowany
9:00serial sensacyjny
10:00serial obyczajowy
11:00serial fabularny
8:00serial przygodowy
9:00program popularnonaukowy
10:00serial dokumentalny
9:35magazyn informacyjny
10:15magazyn informacyjny
10:55magazyn informacyjny
11:10magazyn informacyjny
11:30program publicystyczny
11:45magazyn
8:00cykl felietonów
8:05program publicystyczny
9:00film obyczajowy
od 7:30
11:30program interaktywny

Filmowe

9:55dramat psychologiczny
8:05serial sensacyjny
9:05serial sensacyjny
10:05serial fabularno-dokumentalny
11:05serial przygodowy
8:00magazyn filmowy
8:30film obyczajowy
9:15film obyczajowy
10:00film obyczajowy
10:45chochliki telewizyjne
11:15dramat obyczajowy
od 7:20film obyczajowy
9:00magazyn filmowy
9:30film obyczajowy
10:15film obyczajowy
11:00film obyczajowy
11:45chochliki telewizyjne
od 7:55serial animowany
8:20serial dokumentalny
9:10dramat psychologiczny
11:00magazyn muzyczny
11:20magazyn informacyjny
11:30dramat biograficzny
8:00komediodramat
9:35film krótkometrażowy
10:20komedia
11:50magazyn informacyjny
od 7:45magazyn filmowy
8:15film krótkometrażowy
8:40etiuda filmowa
8:55film krótkometrażowy
10:05serial obyczajowy
11:00serial sensacyjny
11:45serial sensacyjny
od 7:50dramat historyczny
zdjęcie
9:50dramat historyczny
11:45komedia
9:30dramat biograficzny
11:15film kryminalny
od 7:25komedia
9:00film familijny
10:40dramat SF
od 7:45magazyn filmowy
8:10komedia
9:30film kostiumowy
11:00serial obyczajowy
11:30serial obyczajowy
od 7:55etiuda filmowa
zdjęcie
9:40film obyczajowy
11:35komedia
od 7:45serial obyczajowy
8:45film animowany
10:20komedia wojenna
9:10dramat obyczajowy
10:45dramat kostiumowy

Sportowe

10:00magazyn sportowy
10:15mecz 1/16 finału: Elche CF- Atletico Madryt
8:30mecz fazy play-off
10:00niezwykłe historie
10:30niezwykłe historie
11:00najdziwniejsze momenty
od 6:00mecz: Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok
8:30mecz 1/8 finału: Spartak Moskwa - Spartak Nalczyk
10:35mecz fazy grupowej: Vistal Gdynia - RK Krim Mercator
od 7:00mecz: GKS Katowice - Ruch Chorzów
9:10mecz: ćwierćfinałowy: Chojniczanka Chojnice - Górnik Zabrze
11:20magazyn piłkarski
od 7:00mecz: Trefl Proxima Kraków - Chemik Police
zdjęcie
9:10mecz: Feyenoord - AFC Ajax
11:20mecz ćwierćfinałowy: Drutex-Bytovia Bytów - Legia Warszawa
od 7:00magazyn sportowy
8:10mecz: BKS Profi Credit Bielsko-Biała - Grot Budowlani Łódź
10:20mecz: CSKA Moskwa - Zenit Sankt Petersburg
zdjęcie
8:00mecz 1/16 finału: RB Lipsk - FC Bayern Monachium

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!