Program TV na wtorek 30.04.2024
POPULARNE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
TVP 1
Wydział kryminalny Kitzbühel: Błędna diagnoza (61)
8:00serial kryminalny
Ranczo 6: Szlifierze diamentów (66)
8:50serial obyczajowy
Komisarz Alex 20: Prawdziwe życie (247)
9:45serial kryminalny
Ojciec Mateusz 29: Pozory mylą (373)
10:45serial kryminalny
TVP 2
Rodzinka.pl: Domowe zapętlenie (189)
od 6:50serial komediowy
Polsat
Malanowski i partnerzy: Ludzie bez serca (747)
8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy: Fanatyk (748)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny: Wnuczka (133)
9:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Milioner na haczyku (820)
10:40serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
Tele 5
Bajki dla najmłodszych (12)
od 6:55serial animowany
Bajki dla najmłodszych (13)
7:10serial animowany
Bajki dla najmłodszych (14)
7:30serial animowany
Mróweczki z bajeczki (19)
7:50serial animowany
TV 4
Dlaczego ja?: Zrozpaczona córka chce udowodnić niewinność ojca (847)
8:00serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Matka kradnie dla córki luksusowe buty (848)
9:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Uzależniona od internetu nastolatka traci kontakt z rzeczywistością (994)
10:00serial paradokumentalny
TV 6
Strażnik Teksasu (15)
7:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (1151)
8:00serial obyczajowy
Kobra - oddział specjalny (12)
9:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (13)
10:00serial sensacyjny
TV Puls
Nash Bridges: Polowanie (13)
7:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Zwierzyniec (15)
8:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Trudna decyzja (16)
9:00serial sensacyjny
Zbuntowany anioł (196)
10:00telenowela
TVN 7
Szpital (1013)
od 6:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1111)
7:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (844)
8:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (845)
10:00serial paradokumentalny
TVP Kultura
Zaginione skarby: "Madonna Głogowska"
8:50serial animowany
Komediantka (8/9)
9:05serial obyczajowy
WP
Porzucone budowle 4 (9)
8:35serial dokumentalny
Porzucone budowle 4 (10)
9:35serial dokumentalny
Wymazane z historii (6)
10:35serial dokumentalny
FILMOWE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
ale kino+
Van der Valk 2 (1)
8:30serial kryminalny
AXN
Rekrut (20)
7:00serial kryminalny
SEAL Team 6 (1)
7:55serial sensacyjny
SEAL Team 6 (2)
8:55serial sensacyjny
Rekrut (20)
9:55serial kryminalny
SEAL Team 6 (3)
10:55serial sensacyjny
CANAL+ Family
Ronja, córka zbójnika (23)
od 6:55serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (11)
7:25serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (12)
7:35serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (13)
7:45serial animowany
Marta mówi! (7)
8:05serial animowany
CANAL+ Seriale
Twardzielki: Sylwia Zaczkiewicz (3)
9:50serial dokumentalny
Twardzielki: Dominika Rembelska (4)
10:15serial dokumentalny
Patagonia. Życie na krańcu świata (1)
10:40serial dokumentalny
Epic Drama
Panna Scarlet i komisarz 4: Zbieg (6-ost.)
od 6:50serial kryminalny
Inspektor George Gently 4: Żegnaj, China (2)
7:55serial kryminalny
Agenci NCIS 13: Nieobliczalni (16)
9:55serial kryminalny
Detektyw Murdoch 17: Faworyt (7)
10:50serial kryminalny
HBO 3
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 3: The Gothowitz Deviation (3)
9:55serial komediowy
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 3: The Pirate Solution (4)
10:15serial komediowy
Kino Polska
Złombol (5)
od 6:50serial dokumentalny
Kino TV
Celnicy (3)
8:40serial dokumentalny
Celnicy (4)
9:10serial dokumentalny
Poirot: Przyjdź i zgiń
9:50serial kryminalny
Polsat Film
Więzienie (141)
7:00serial dokumentalny
Kobra - oddział specjalny: Fałszywa gra (12)
7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (41)
8:30serial obyczajowy
Przyjaciółki (42)
9:30serial obyczajowy
Świat według Kiepskich: Szczur lądowy (68)
10:30serial komediowy
Stopklatka
Hudson i Rex 5 (13)
7:55serial kryminalny
Komisarz Rex 7: Śmierć za kratkami (105)
8:55serial kryminalny
Komisarz Rex 8: Niania o północy (106)
9:55serial kryminalny
Komisarz Rex 8: Zbłąkana kula (107)
10:55serial kryminalny
Warner TV
Diukowie Hazzardu 7: Cale Yarborough przybywa do Hazzard (9)
od 6:55serial komediowy
Alf 4: Byle przetrwać (21)
7:55serial komediowy
Alf 4: Głodny jak wilk (22)
8:25serial komediowy
Kochane kłopoty (3)
8:55serial obyczajowy
Kochane kłopoty (4)
9:50serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (14)
10:40serial sensacyjny