Program TV na poniedziałek 01.04.2024
POPULARNE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
Polsat
Świat według Kiepskich: Bezpieczeństwo i higiena życia (171)
3:35serial komediowy
Świat według Kiepskich: Korzeń piastowski (172)
4:05serial komediowy
TVN
Jak to jest zrobione? (15/26)
5:15serial dokumentalny
Ukryta prawda (907)
5:55serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
TV 6
Nowe sekrety sąsiadów: Piąte koło u wozu (17)
3:40serial paradokumentalny
Nowe sekrety sąsiadów: Wszystko na swoim miejscu (18)
4:10serial paradokumentalny
Kochane pieniądze: Skarb (9)
4:40serial paradokumentalny
Strażnik Teksasu (25)
6:00serial sensacyjny
TVN 7
Szkoła (688)
5:00serial paradokumentalny
Szkoła (422)
6:00serial paradokumentalny
Batwheels (3/40)
6:55serial animowany
TVP Kultura
Podróże z historią: Słodki smak historii (46)
5:05serial dokumentalny
TVP Polonia
Dom pod Dwoma Orłami (3)
3:05serial obyczajowy
WP
Morderstwa w Midsomer 8 (8)
3:55serial kryminalny
FILMOWE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
ale kino+
Misja Afganistan (13)
od 2:15serial wojenny
Klangor (7)
5:15serial kryminalny
Polska z góry 5: Szlakiem Warty (10)
6:30serial dokumentalny
AXN
Agenci NCIS: Hawaje (4)
od 2:40serial kryminalny
Agenci NCIS 18 (3/16)
3:35serial sensacyjny
The Good Doctor 5 (13)
4:30serial obyczajowy
CANAL+ Family
Twój kawałek ogrodu 2 (10)
od 2:35serial dokumentalny
Twój kawałek ogrodu 3 (1)
3:15serial dokumentalny
Twój kawałek ogrodu 3 (2)
3:40serial dokumentalny
Twój kawałek ogrodu 3 (3)
4:20serial dokumentalny
Twój kawałek ogrodu 3 (4)
4:45serial dokumentalny
Twój kawałek ogrodu 3 (5)
5:25serial dokumentalny
Bing (65)
6:00serial animowany
Bing (66)
6:05serial animowany
Truskawkowe Ciastko w wielkim mieście 2 (1)
6:25serial animowany
Truskawkowe Ciastko w wielkim mieście 2 (2)
6:35serial animowany
Ronja, córka zbójnika (2)
6:55serial animowany
CANAL+ Seriale
Maria Antonina (8)
od 2:15serial biograficzny
Nie zostawiaj mnie (1)
3:10serial kryminalny
Nie zostawiaj mnie (2)
4:00serial kryminalny
Młody The Rock 3 (8)
4:55serial komediowy
Młody The Rock 3 (7)
5:15serial komediowy
CBS Europa
Bliżej gwiazd (20/48)
5:25serial dokumentalny
Epic Drama
Detektyw Murdoch 12: Stróż brata swego (7)
6:00serial kryminalny
Detektyw Murdoch 13: Murdoch i przeklęte jaskinie (6)
6:40serial kryminalny
HBO
Reżim: All Ye Faithful (5)
3:00serial obyczajowy
HBO 2
Wielka: War and Vomit (5)
od 2:20serial komediowy
HBO 3
Dzieci zła (7)
od 2:35serial kryminalny
Typ: Zabójca (3)
3:25serial kryminalny
Polsat Film
Ślad: Zapomnieć (22)
od 2:30serial kryminalny
Gliniarze: Powrót do życia (111)
3:30serial paradokumentalny
Gliniarze: Nowe rozdanie (112)
4:30serial paradokumentalny
Stopklatka
Biblijne tajemnice (3)
6:30serial dokumentalny
Warner TV
Chojrak - tchórzliwy pies (8)
4:55serial animowany
Poniedziałki na chirurgii: Nierozłączne (6)
5:05serial obyczajowy
Cudotwórcy 2: Festiwal muzyczny (6)
6:00serial komediowy