Program TV na sobotę 23.03.2024
POPULARNE
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
TVP 1
Hit na sobotę: Dżentelmeni
od 21:20film kryminalny
Mechanik
23:20thriller
Galimatias, czyli kogel-mogel 2
1:15komedia obyczajowa
TVP 2
The Voice Kids 7: Przesłuchania w ciemno (10)
od 21:10widowisko
Panorama
22:20magazyn informacyjny
Feel na dobry wieczór
22:55widowisko muzyczne
Nasze najlepsze wesele
23:55komedia
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
Tele 5
Pablo Escobar: Szef zła (3)
22:00serial dokumentalny
Pablo Escobar: Szef zła (4)
23:00serial dokumentalny
W rozkwicie
23:55dramat kryminalny
Tajemnicza Wyspa Juliusza Verne'a
1:35film przygodowy
TV 4
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (767)
22:00serial kryminalny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (768)
23:00serial kryminalny
Blok 99
0:05dramat kryminalny
TV 6
CSI: Kryminalne zagadki Miami (5)
22:00serial kryminalny
Człowiek zasad
23:00film sensacyjny
Spadkobiercy (39)
1:00program rozrywkowy
TVP Kultura
Jazz.pl Polskie Radio: Szcześniak/Herdzin
od 21:50koncert
Wieczór kinomana: Papierowy księżyc
23:30komediodramat
Kino nocne: Miłość blondynki
1:25komedia
TVP Polonia
Sanatorium miłości 6 (2)
od 21:15reality show
Dom pod Dwoma Orłami (2)
22:10serial obyczajowy
To jest grane
23:00program muzyczny
Polacy to wiedzą! (90)
23:30teleturniej
Panorama
0:00magazyn informacyjny
M jak miłość (1777)
0:35serial obyczajowy
Program informacyjny 19.30
1:30magazyn informacyjny
Gość 19.30
1:50program publicystyczny
WP
Mistrzowie Kabaretu 2: Kabaret Ciach (6)
od 21:50program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 7: Sławomir/Czesuaf (1)
22:50program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 7: Paranienormalni/Chyba 1 (2)
23:50program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu: KMN - Jerzyk dziś nie pije (9)
0:50program rozrywkowy
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (3)
1:01serial kryminalny
FILMOWE
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
ale kino+
Green Zone
od 20:10dramat wojenny
Johnny Przystojniak
22:15film sensacyjny
Ostatnia egzekucja
0:00dramat biograficzny
AXN
Ghostbusters. Pogromcy duchów
od 20:00komedia
Resident Evil: Zagłada
22:30horror
Projekt Monster
0:30film katastroficzny
CANAL+ Family
Uprowadzeni
od 21:50thriller
Rekruci: Egzaminy (9/10)
23:35serial dokumentalny
Polska z góry 4: Wzdłuż Noteci (9)
1:40serial dokumentalny
CANAL+ Film
Ostatni posterunek
od 21:35thriller SF
Chłopi
23:35dramat obyczajowy
Ślicznotki
1:30komedia kryminalna
CANAL+ Premium
Premiera: Zielona granica
od 21:00dramat obyczajowy
Operacja "Napoleon"
23:30thriller
Wyrwa
1:25thriller
CANAL+ Seriale
Baronowie (3)
od 21:50serial obyczajowy
Baronowie (4)
22:45serial obyczajowy
Baronowie (5)
23:40serial obyczajowy
Baronowie (6)
0:35serial obyczajowy
Baronowie (7)
1:30serial obyczajowy
Epic Drama
Panna Marple: Dom niespokojnej starości
od 21:30film kryminalny
Sven Hjerson: Fantôme, część 2 (4)
23:30serial kryminalny
Wszystkie stworzenia duże i małe: Jeszcze jeden Farnon (2)
0:30serial obyczajowy
Wszystkie stworzenia duże i małe: Andante (3)
1:20serial obyczajowy
HBO 2
8. mila
od 21:15dramat obyczajowy
Reżim: The Heroes' Banquet (3)
23:05serial obyczajowy
Mokra robota: Tatang (1/6)
0:05serial sensacyjny
Typ: Zabójca (1/6)
1:05serial kryminalny
HBO 3
Stamtąd: Choosing Day (3)
od 21:40serial grozy
Stamtąd: A Rock and a Farway (4)
22:35serial grozy
Stamtąd: Silhouettes (5)
23:20serial grozy
Stamtąd: Book 74 (6)
0:10serial grozy
Stamtąd: All Good Things... (7)
1:00serial grozy
Stamtąd: Broken Windows, Open Doors (8)
1:50serial grozy
Kino Polska
Sztos 2
od 20:00komedia sensacyjna
Zgorszenie publiczne
22:20komedia romantyczna
W lesie dziś nie zaśnie nikt
23:55horror
Polsat Film
Sobotni superhit: Venom 2: Carnage
od 21:00film SF
El Chicano
23:00film sensacyjny
Ślad: Zatańcz ze mną (17)
1:15serial kryminalny
Stopklatka
Premiera: Ostatnia misja USS Indianapolis
od 20:00dramat wojenny
Skok
22:45dramat kryminalny
Chemia
0:55dramat obyczajowy
Warner TV
Chyłka - Inwigilacja (5)
22:00serial kryminalny
Złoto pustyni
22:55film wojenny
Pakt z diabłem
1:10film kryminalny
SPORTOWE
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
CANAL+ Sport
Tenis: Turniej WTA w Miami
22:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Miami
0:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
CANAL+ Sport 5
Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska
od 20:40mecz: MoraBanc Andorra - Casademont Zaragoza
Boxing World Weekly - Wokół ringu
23:00magazyn bokserski
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
23:40mecz: Widzew Łódź - Legia Warszawa
Eurosport 1
Curling kobiet: Mistrzostwa świata - Kanada 2024
22:00mecz półfinałowy
The Power of Sport
0:00magazyn sportowy
Jeździectwo: Zawody Pucharu Świata w Ocala
0:15jeździectwo
Eurosport 2
Golf: Valspar Championship
od 18:003. runda
Wyścigi superbike'ów: Mistrzostwa świata w Barcelonie
23:001. wyścig
Wyścigi supersportów: Mistrzostwa świata w Barcelonie
23:301. wyścig
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
0:30zjazd kobiet
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
1:30mecz półfinałowy
Polsat Sport
Piłka nożna
od 19:50mecz towarzyski: Anglia - Brazylia
Tenis: Turniej ATP w Miami
23:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Miami
1:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Miami
od 20:30mecz 2. rundy gry pojedynczej
Boks: Polsat Boxing Promotions w Gdańsku
23:00waga superpiórkowa: Radomir Obruśniak - Piotr Gudel 21.08.2021
Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa świata - Montreal 2024
0:00program dowolny solistów
Polsat Sport News
Siatkówka kobiet: TAURON Liga
od 20:30mecz: PGE Rysice Rzeszów - MOYA Radomka Radom
Piłka nożna
23:00mecz towarzyski: Francja - Niemcy
Sporty walki: Babilon MMA 18 w Warszawie
1:00walka: Paweł Pawlak - Adrian Błeszyński 27.11.2020
TVP Sport
Piłka nożna
od 20:55mecz towarzyski: Francja - Niemcy
Sportowy wieczór
23:30program informacyjny
Boks: Night of Violence w Legnicy
0:15podsumowanie
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!