Ogólnotematyczne

od 18:55teleturniej muzyczny
19:30magazyn informacyjny
20:00magazyn sportowy
20:05magazyn informacyjny
20:15film przygodowy
22:00komediodramat
od 18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25magazyn informacyjny
19:30film animowany
20:05film animowany
22:15film sensacyjny
19:00magazyn informacyjny
19:25magazyn sportowy
19:35magazyn informacyjny
19:45magazyn reporterów
zdjęcie
20:00komedia
22:10komedia romantyczna
19:00program popularnonaukowy
20:00serial obyczajowy
21:00serial obyczajowy
19:00serial fantasy
20:00serial animowany
20:30serial animowany
od 18:00film przygodowy
22:00dramat sensacyjny
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:35magazyn informacyjny
21:40dramat psychologiczny
19:05program rozrywkowy
19:40program rozrywkowy
20:00komedia romantyczna
22:00program rozrywkowy
22:40program rozrywkowy

Filmowe

od 18:05komedia sensacyjna
22:10film sensacyjny
19:00magazyn informacyjny
19:10dramat obyczajowy
od 18:20komedia
20:00magazyn informacyjny
20:10dramat obyczajowy
20:35komediodramat
22:40komedia sensacyjna
od 18:20musical
19:50magazyn informacyjny
20:00komedia sensacyjna
21:35komedia
od 18:30serial kryminalny
19:15serial kryminalny
zdjęcie
20:00serial kryminalny
21:00serial kryminalny
22:00serial kryminalny
od 18:30komedia sensacyjna
21:00film sensacyjny
22:50dramat sensacyjny
od 18:10dramat SF
20:10serial szpiegowski
21:10film kryminalny
22:10film kryminalny
od 17:50dramat obyczajowy
19:40komedia
21:00dramat obyczajowy
22:50serial kostiumowy
19:05serial obyczajowy
20:05serial szpiegowski
21:00serial obyczajowy
22:20serial obyczajowy
zdjęcie
20:00dramat kryminalny
22:15dramat obyczajowy
od 17:40dramat obyczajowy
22:40film sensacyjny
od 18:55komedia romantyczna

Sportowe

od 17:40mecz: Sandecja Nowy Sącz - Lechia Gdańsk
20:10mecz: Legia Warszawa - Wisła Płock
22:30magazyn ligi polskiej
19:00magazyn sportowy
19:25magazyn informacyjny
od 17:40mecz: Houston Rockets - San Antonio Spurs
20:25mecz: Unet E-Work Busto Arsizio - Savino Del Bene Scandicci
19:00magazyn bokserski
19:40mecz: PSV Eindhoven - ADO Den Haag
21:50bieg na dochodzenie kobiet
19:00program informacyjny
19:07mecz fazy grupowej: Agel Prostejov - Fenerbahce SK Stambuł
20:00program informacyjny
20:07mecz fazy grupowej: Agel Prostejov - Fenerbahce SK Stambuł
21:20mecz 1/8 finału

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!