Ogólnotematyczne

od 18:55telenowela dokumentalna
19:30magazyn informacyjny
20:00magazyn sportowy
20:10magazyn informacyjny
20:25sztuka Josepha Conrada
od 18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25magazyn informacyjny
19:30serial komediowy
zdjęcie
20:10film sensacyjny
22:50film sensacyjny
19:00magazyn informacyjny
19:35magazyn sportowy
19:45magazyn informacyjny
19:50magazyn reporterów
20:10magazyn kulinarny
20:15serial obyczajowy
20:55teleturniej
21:30serial obyczajowy
19:00serial paradokumentalny
zdjęcie
20:00thriller
22:15serial obyczajowy
zdjęcie
19:00serial obyczajowy
21:00serial dokumentalny
21:30serial dokumentalny
22:00program popularnonaukowy
19:00serial komediowy
20:00program popularnonaukowy
od 18:40serial obyczajowy
19:30reality show
20:00film sensacyjny
22:10film sensacyjny
od 18:55serial obyczajowy
19:25magazyn Polaków na Białorusi
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:35magazyn informacyjny
20:45serial komediowy
21:45magazyn informacyjny
22:05program publicystyczny
22:20magazyn
19:00serial kryminalny
20:00dramat obyczajowy
22:10serial historyczny

Filmowe

od 18:35dramat obyczajowy
zdjęcie
20:10komediodramat
19:00serial kryminalny
20:00serial kryminalny
21:00serial kryminalny
22:00serial kryminalny
od 18:10dramat SF
19:45magazyn informacyjny
19:55chochliki telewizyjne
od 18:20komediodramat
20:00serial dokumentalny
22:20film obyczajowy
od 17:40komediodramat
19:50magazyn informacyjny
19:00serial historyczny
20:00serial kryminalny
20:50serial kryminalny
21:45serial historyczny
22:35serial historyczny
19:05komedia
21:00czarna komedia
od 17:55dramat biograficzny
zdjęcie
20:10serial obyczajowy
21:45serial komediowy
22:15serial sensacyjny
od 17:50dramat obyczajowy
19:25dramat obyczajowy
21:00thriller
od 17:05dramat biograficzny
19:10dramat obyczajowy
zdjęcie
21:00serial obyczajowy
22:00serial komediowy
22:35serial komediowy
19:00program rozrywkowy
20:00dramat biograficzny
22:05dramat psychologiczny

Sportowe

20:00magazyn piłkarski
21:00magazyn piłki ręcznej
21:30magazyn piłkarski
22:30magazyn piłkarski
od 18:30mecz ćwierćfinałowy: USA - Anglia
19:45mecz ćwierćfinałowy: Hiszpania - Iran
20:55magazyn informacyjny
19:00magazyn ligi polskiej
20:30magazyn piłkarski
21:00magazyn piłkarski
22:00magazyn piłki ręcznej
od 18:00mecz: Trefl Proxima Kraków - Chemik Police
20:30magazyn piłkarski
22:00waga ciężka: Michał Cieślak - Ivica Bacurin
19:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
21:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
od 18:15mecz fazy grupowej: FC Bayern Monachium - Celtic FC
20:10magazyn piłkarski
21:55magazyn piłkarski
22:30program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!