Ogólnotematyczne

TVP 1
13:05magazyn żeglarski
zdjęcie
13:50western
Polsat
od 12:35dramat obyczajowy
14:40serial paradokumentalny
15:40serial paradokumentalny
16:40serial paradokumentalny
TVN
od 12:50program kulinarno-rozrywkowy
13:50reality show
14:55program rozrywkowy
16:25reality show
TVN 7
od 12:45serial komediowy
13:20serial komediowy
13:55serial komediowy
14:25serial komediowy
14:55film przygodowy
TV 4
od 12:20serial obyczajowy
13:20reality show
zdjęcie
14:20magazyn policyjny
15:25film familijny
TV 6
od 11:45komedia kryminalna
13:35serial fantasy
14:35serial przyrodniczy
15:50film dokumentalny
16:50serial dokumentalny
TV Puls
od 12:45serial komediowy
13:25serial komediowy
14:00serial komediowy
14:45film SF
16:50komedia sensacyjna
Tele 5
od 11:50film sensacyjny
13:30program rozrywkowy
13:50magazyn motoryzacyjny
14:30program rozrywkowy
15:05serial obyczajowy
16:10serial przygodowy

Filmowe

ale kino+
od 12:10dramat obyczajowy
14:20thriller
16:15dramat obyczajowy
AXN
14:00serial kryminalny
15:05serial sensacyjny
16:05serial sensacyjny
CANAL+
od 12:45dramat biograficzny
14:15komedia
15:50dramat obyczajowy
CANAL+ 1
od 11:40film familijny
13:15magazyn filmowy
13:45dramat biograficzny
15:15komedia
16:50dramat obyczajowy
CANAL+ Family
od 12:35komedia obyczajowa
14:00magazyn informacyjny
14:10chochliki telewizyjne
14:15komedia romantyczna
15:55serial dokumentalny
16:45dramat obyczajowy
CANAL+ Film
13:00chochliki telewizyjne
zdjęcie
13:30film biograficzny
15:30magazyn filmowy
CANAL+ Seriale
13:05film dokumentalny
14:10komedia
15:45serial kryminalny
16:30serial kryminalny
CBS Europa
od 11:25film familijny
13:10film przygodowy
14:55film przygodowy
16:40komedia wojenna
HBO
od 11:10film sensacyjny
13:15komedia
15:25komedia romantyczna
HBO 2
13:00film dokumentalny
14:15dramat obyczajowy
15:50dramat obyczajowy
HBO 3
13:05serial komediowy
13:30serial dokumentalny
14:00serial wojenny
14:50serial komediowy
15:40komediodramat
Polsat Film
od 12:00film przygodowy
14:05komedia obyczajowa
16:30film familijny
Stopklatka TV
od 11:40film dokumentalny
16:45film katastroficzny
TNT (dawniej TCM)
od 12:40komedia
16:30komedia

Sportowe

CANAL+ Sport
13:00magazyn ligi angielskiej
13:30Alstom Open de France - 3. runda
16:00Alstom Open de France - 3. runda
Eurosport 1
od 12:451. etap: Mont Saint-Michel - Sainte-Marie-du-Mont
Eurosport 2
od 12:45magazyn sportowy
13:15magazyn sportowy
16:00magazyn sportowy
16:30wstęp do wyścigu w Londynie
16:45sesja kwalifikacyjna w Londynie
nSport+
od 12:50mecz: Legia Warszawa - Ruch Chorzów

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!