Ogólnotematyczne

TVP 1 /HD
od 12:50film przyrodniczy
13:55teleturniej muzyczny
14:25telenowela
15:10
15:20telenowela
15:50serial kostiumowy
Polsat /HD
13:00serial paradokumentalny
14:00serial obyczajowy
14:45serial paradokumentalny
16:10program informacyjny
16:15magazyn reporterów
16:30serial fabularno-dokumentalny
TVN /HD
od 12:25serial paradokumentalny
13:25serial paradokumentalny
14:25program kulinarno-rozrywkowy
15:00serial paradokumentalny
TV 4
13:00serial obyczajowy
14:00magazyn policyjny
15:00reality show
16:00serial obyczajowy
TVN 7
od 12:55serial fabularno-dokumentalny
13:55serial paradokumentalny
14:55serial fabularno-dokumentalny
15:55serial obyczajowo-komediowy
TV Puls
od 12:30telenowela
14:30serial obyczajowy
16:00serial komediowy
16:30serial komediowy
TVP Polonia
od 12:50serial obyczajowy
zdjęcie
13:45serial obyczajowy
14:35magazyn
16:15magazyn kulturalno-społeczny

Filmowe

AXN /HD
od 12:10serial obyczajowy
13:10serial kryminalny
zdjęcie
14:10serial kryminalny
15:15serial kryminalny
16:10serial kryminalny
Polsat Film
od 12:55komedia
14:45komedia romantyczna
16:40film sensacyjny

Sportowe

Eurosport /HD
13:00mecz fazy grupowej: Manchester City - Bayern Monachium
14:00magazyn sportowy
14:30magazyn sportowy
Polsat Sport /HD
od 11:10mecz fazy grupowej: Agel Prostejov - Chemik Police
13:20magazyn lekkoatletyczny
14:00mecz fazy grupowej: Omiczka Omsk - Voléro Zurych
16:10magazyn sportów walki
TVP Sport
13:20mecz fazy grupowej: Stelmet Zielona Góra - PAOK Saloniki
15:25magazyn piłkarski
16:30magazyn dla niepełnosprawnych

Informacyjne

Polsat News
13:25program informacyjny
13:55program informacyjny
14:25program informacyjny
14:55program informacyjny
15:20
15:25program informacyjny
16:50program informacyjny
16:55reportaż
TVP Info
13:00program informacyjny
13:30program informacyjny
14:00program informacyjny
14:30program informacyjny
15:00program informacyjny
15:20program informacyjny
16:30magazyn

Dokumentalne

Rozrywkowe i muzyczne

Lifestylowe

TVN Style
od 12:40program kulinarno-rozrywkowy
13:40program rozrywkowy
14:25magazyn kulinarny
14:55magazyn kulinarny
15:25film dokumentalny
16:30program rozrywkowy
TVN Turbo
13:00magazyn
13:30magazyn motoryzacyjny
15:00program rozrywkowy
15:30magazyn motoryzacyjny

Dla dzieci

Disney Channel
od 12:40serial dla dzieci
13:10serial komediowy
14:00serial komediowy
14:30serial komediowy
14:55serial komediowy
15:20teleturniej
15:45magazyn kulinarny
16:00serial komediowy
16:50serial dla młodzieży
Disney Junior
13:30serial animowany
13:45serial animowany
14:00serial animowany
14:15serial animowany
14:45serial animowany
15:15serial animowany
15:40serial animowany
16:10serial animowany
16:40serial animowany
Disney XD
13:05serial animowany
13:35serial animowany
14:00serial animowany
14:30serial animowany
15:00serial animowany
15:25serial animowany
15:55serial animowany
16:20program dla młodzieży
16:25serial animowany
16:50serial animowany

Lokalne

TVS /HD
od 12:50serial dokumentalny
13:45serial dokumentalny
14:15serial dokumentalny
zdjęcie
14:50serial kryminalny

Możesz wybrać jakie stacje mają się pokazywać na tej stronie!