Ogólnotematyczne

TVP 1
od 11:35komedia muzyczna
13:15teleturniej
15:30serial kostiumowy
16:35magazyn publicystyczny
TVP 2
od 12:45program rozrywkowy
13:30magazyn poradnikowy
14:00teleturniej
14:40magazyn publicystyczny
14:55serial komediowy
15:35serial komediowy
16:40program rozrywkowy
Polsat
od 11:45reality show
14:45serial paradokumentalny
15:45serial paradokumentalny
16:45serial paradokumentalny
TVN
od 12:45serial komediowy
15:05reality show
16:05program rozrywkowy
TVN 7
od 12:30komediodramat
16:45komedia obyczajowa
TV 4
od 11:05film przygodowy
14:05serial przyrodniczy
15:05serial fantasy
16:05serial fantasy
TV 6
od 12:45reality show
13:15reality show
13:45reality show
14:15reality show
14:45reality show
15:15reality show
15:45komedia SF
Tele 5
od 12:55program rozrywkowy
14:00magazyn motoryzacyjny
14:35program rozrywkowy

Filmowe

ale kino+
od 12:20komedia kryminalna
16:05thriller
AXN
od 12:55serial kryminalny
13:55serial kryminalny
14:55serial obyczajowy
15:50serial obyczajowy
16:45serial sensacyjny
CANAL+ Family
od 12:35komedia
zdjęcie
14:00film SF
15:55mecz: West Bromwich Albion - Liverpool FC
CANAL+ Family 2
15:25magazyn piłkarski
15:55film animowany
CANAL+ Film
od 12:55komedia
14:35serial dokumentalny
zdjęcie
15:00komediodramat
CANAL+ Film 2
od 11:30komedia
13:15film przygodowy
15:00magazyn informacyjny
15:10chochliki telewizyjne
15:25komedia romantyczna
FilmBox
od 11:35film SF
zdjęcie
13:30komedia romantyczna
15:20komedia sensacyjna
HBO
od 12:40film familijny
14:00komediodramat
zdjęcie
15:20film sensacyjny
HBO 2
od 11:45film familijny
13:15dramat obyczajowy
14:40film sensacyjny
16:15dramat obyczajowy
HBO Comedy
od 12:35komedia romantyczna
14:00komedia
15:45film animowany
Kino Polska
od 12:10komediodramat
13:50komedia sensacyjna
15:45komedia wojenna
Polsat Film
14:30komedia
16:25film sensacyjny

Sportowe

CANAL+ Sport
13:00magazyn piłkarski
13:30magazyn piłkarski
13:40mecz: Southampton FC - Tottenham Hotspur
15:45magazyn piłkarski
15:55mecz: Espanyol Barcelona - FC Barcelona
Eurosport 2
14:004. etap: Lago Plitvice - Monte Vojak
15:15mecz: Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt
nSport+
13:00mecz fazy play-off: Dallas Mavericks - Houston Rockets
15:10mecz: Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
Polsat Sport
13:00walka: Tomasz Sarara - Niko Falin
14:45mecz fazy play-off o 3. miejsce: Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów
Polsat Sport Extra
od 12:301. mecz półfinałowy
15:002. mecz półfinałowy
Polsat Sport News
od 12:001. mecz półfinałowy
14:501. wyścig w Paul Ricard
16:00program informacyjny
16:072. mecz półfinałowy
TVP Sport
od 11:35mecz finałowy fazy play-off: Artego Bydgoszcz - Wisła Can-Pack Kraków
13:35mecz półfinałowy

Możesz wybrać jakie stacje mają się pokazywać na tej stronie!