Ogólnotematyczne

TVP 2
od 12:50widowisko
14:00teleturniej
14:40program popularnonaukowy
Polsat
od 12:55komedia romantyczna
15:10serial komediowy
15:50program rozrywkowy
TVN
od 12:50reality show
13:55reality show
14:55serial dokumentalny
15:30program rozrywkowy
16:30reality show
TVN 7
od 12:40serial komediowy
13:40serial fantasy
14:40film przygodowy
16:55komedia sensacyjna
TV 4
od 12:30serial obyczajowy
13:30serial obyczajowy
14:30magazyn policyjny
15:40film familijny
TV 6
14:50serial fantasy
15:50serial dokumentalny
16:50serial przyrodniczy
TV Puls
od 12:05komedia
14:00komedia
16:00komedia przygodowa
TVP Kultura
13:15film krótkometrażowy
14:05film historyczny
Tele 5
od 11:50thriller SF
13:30magazyn motoryzacyjny
14:15program rozrywkowy
15:20serial dokumentalny
15:50serial kryminalny
16:50serial sensacyjny

Filmowe

ale kino+
od 12:00komedia
14:10dramat obyczajowy
16:20serial kryminalny
AXN
13:05serial obyczajowy
14:05serial sensacyjny
15:05serial sensacyjny
16:05serial sensacyjny
CANAL+
13:00chochliki telewizyjne
13:15magazyn informacyjny
13:25komediodramat
15:15film familijny
16:55dramat biograficzny
CANAL+ 1
od 12:20dramat przygodowy
14:00chochliki telewizyjne
14:15magazyn informacyjny
14:25komediodramat
16:15film familijny
CANAL+ Family
od 12:30film przygodowy
14:00magazyn informacyjny
14:10chochliki telewizyjne
14:15komedia
15:55serial dokumentalny
CANAL+ Film
od 11:50dramat obyczajowy
13:35etiuda filmowa
14:00melodramat
16:00film krótkometrażowy
16:20dramat przygodowy
CANAL+ Seriale
13:00serial obyczajowy
13:45serial obyczajowy
16:00serial obyczajowy
16:45serial obyczajowy
CBS Europa
od 11:05komedia
13:20film biograficzny
15:10film biograficzny
HBO
od 12:10film sensacyjny
14:10musical
15:45dramat obyczajowy
HBO 2
od 12:45dramat SF
14:15film animowany
HBO 3
13:00serial dokumentalny
13:30serial komediowy
14:25komedia romantyczna
16:15serial obyczajowy
Kino Polska
14:25dramat obyczajowy
16:05dramat historyczny
Stopklatka TV
od 11:45dramat kostiumowy
14:00komedia fantasy
15:50komedia obyczajowa

Sportowe

CANAL+ Sport
od 12:55magazyn piłkarski
13:25mecz: Liverpool FC - Swansea City AFC
15:30podsumowanie tygodnia
16:00magazyn ligi angielskiej
Eurosport 2
13:00bieg na 10 km stylem dowolnym kobiet
13:45bieg na 15 km stylem dowolnym mężczyzn
15:00magazyn sportowy
15:15mecz: Werder Brema - Borussia Dortmund
nSport+
od 11:30mecz fazy grupowej: Asvel Lyon-Villeurbanne - Rosa Radom
13:35mecz fazy grupowej: Stelmet BC Zielona Góra - Proximus Spirou
15:40mecz: Sandra SPA Pogoń Szczecin - Orlen Wisła Płock
Polsat Sport
od 11:20mecz 1/8 finału: AS Roma - UC Sampdoria
13:20bieg z startu wspólnego kobiet
14:45mecz: Jastrzębski Węgiel - Effector Kielce
Polsat Sport Extra
od 11:20mecz fazy grupowej: VfB Friedrichshafen - Zenit Kazań
zdjęcie
13:30magazyn siatkarski
Polsat Sport News
13:00program informacyjny
13:07mecz fazy grupowej: Dukla Liberec - Berlin Recycling Volleys
14:00program informacyjny
14:07mecz fazy grupowej: Dukla Liberec - Berlin Recycling Volleys
15:00program informacyjny
15:07mecz 1/8 finału: SS Lazio - Genoa CFC
16:00program informacyjny
16:07mecz 1/8 finału: SS Lazio - Genoa CFC
TVP Sport
od 12:45mecz: TatrySki Podhale Nowy Targ - GKS Tychy
14:50mecz: Boston Bruins - Chicago Blackhawks

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!