Ogólnotematyczne

11:05serial obyczajowy
12:00magazyn informacyjny
12:10magazyn rolniczy
12:25program informacyjny
14:00serial obyczajowy
14:55program muzyczny
11:05serial obyczajowy
12:45serial obyczajowy
13:40serial fabularno-dokumentalny
14:20telenowela dokumentalna
11:00serial paradokumentalny
12:00serial paradokumentalny
13:00serial paradokumentalny
14:00serial obyczajowy
14:50serial paradokumentalny
od 10:55serial paradokumentalny
12:00serial paradokumentalny
13:00serial paradokumentalny
13:30serial paradokumentalny
od 10:20telezakupy
11:55serial paradokumentalny
12:55serial fabularno-dokumentalny
13:55serial fabularno-dokumentalny
14:55serial paradokumentalny
11:00serial fabularny
12:00serial fabularny
13:00serial fabularny
14:00magazyn policyjny
11:10magazyn informacyjny
11:30program publicystyczny
11:45magazyn
12:35magazyn informacyjny
12:50serial obyczajowy
13:25serial obyczajowy
12:25film obyczajowy
13:50melodramat
od 7:30
11:30program interaktywny

Filmowe

od 9:55dramat psychologiczny
12:10dramat biograficzny
14:00film krótkometrażowy
14:35komedia
11:05serial przygodowy
13:00serial kryminalny
14:00serial sensacyjny
od 10:45chochliki telewizyjne
11:15dramat obyczajowy
13:00magazyn informacyjny
13:10chochliki telewizyjne
13:15magazyn sportowy
13:45musical
11:00film obyczajowy
11:45chochliki telewizyjne
12:15dramat obyczajowy
14:00magazyn informacyjny
14:10chochliki telewizyjne
14:15magazyn sportowy
14:45musical
11:00magazyn muzyczny
11:20magazyn informacyjny
11:30dramat biograficzny
13:25film krótkometrażowy
13:50chochliki telewizyjne
14:25magazyn informacyjny
14:35magazyn muzyczny
14:55film krótkometrażowy
od 10:20komedia
11:50magazyn informacyjny
zdjęcie
12:10dramat obyczajowy
14:00film krótkometrażowy
14:30film obyczajowy
11:00serial sensacyjny
11:45serial sensacyjny
12:35dramat obyczajowy
14:30serial historyczny
od 9:50dramat historyczny
11:45komedia
13:40komediodramat
od 9:30dramat biograficzny
11:15film kryminalny
12:50dramat obyczajowy
14:20komediodramat
od 10:40dramat SF
12:35film animowany
11:00serial obyczajowy
11:30serial obyczajowy
12:00serial obyczajowy
12:55serial obyczajowy
13:55komedia romantyczna
od 9:40film obyczajowy
11:35komedia
od 10:20komedia wojenna
12:20komedia obyczajowa
14:40komedia obyczajowa
od 10:45dramat kostiumowy
12:50czarna komedia
14:55czarna komedia

Sportowe

od 10:15mecz 1/16 finału: Elche CF- Atletico Madryt
12:20mecz 1/16 finału: Real Murcia - FC Barcelona
14:25mecz: Everton FC - Arsenal FC
od 10:35mecz fazy grupowej: Vistal Gdynia - RK Krim Mercator
12:30mecz: Górnik Zabrze - Korona Kielce
14:45magazyn piłkarski
od 9:10mecz: ćwierćfinałowy: Chojniczanka Chojnice - Górnik Zabrze
11:20magazyn piłkarski
13:00mecz: BKS Profi Credit Bielsko-Biała - Grot Budowlani Łódź
od 9:10mecz: Feyenoord - AFC Ajax
11:20mecz ćwierćfinałowy: Drutex-Bytovia Bytów - Legia Warszawa
13:30magazyn sportowy
14:30magazyn tenisowy
od 10:20mecz: CSKA Moskwa - Zenit Sankt Petersburg
12:00program informacyjny
12:07mecz: CSKA Moskwa - Zenit Sankt Petersburg
12:30magazyn tenisowy
13:00mecz 2. rundy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!