Program TV na poniedziałek 01.04.2024
POPULARNE
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
TVP 1
Emma
od 9:40film kostiumowy
Między ziemią a niebem
11:50magazyn
Regina Coeli
12:00
Między ziemią a niebem
12:15magazyn
To Słowo ma moc
12:50reportaż
Jerozolima
13:30film dokumentalny
Znachor
14:25dramat obyczajowy
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Śniadanie u Tiffany'ego
11:50komediodramat
Familiada: Odcinek specjalny
14:00teleturniej
Koło fortuny: Odcinek specjalny (1702)
14:35teleturniej
Polsat
Aladyn
od 9:15film fantasy
Vaiana: Skarb oceanu
11:50film animowany
Zwierzogród
14:15film animowany
TVN
Niezwykłe Stany Prokopa (5/10)
11:05program rozrywkowy
Sonic. Szybki jak błyskawica
11:35film familijny
Złoty kompas
13:40film przygodowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
Tele 5
E-miłość (2)
11:00program rozrywkowy
Telezakupy
11:35magazyn reklamowy
Muzyka
12:05program muzyczny
Telezakupy
12:20magazyn reklamowy
Ugotuj mi (1)
13:05program kulturalny
Uśmiechnij się (1)
13:45program rozrywkowy
Uśmiechnij się (2)
13:55program rozrywkowy
Jurajscy wojownicy: Rzeka śmierci (10)
14:00serial popularnonaukowy
TV 4
Flintstonowie: Niech żyje Rock Vegas!
od 10:00komedia
Robin Hood - faceci w rajtuzach
11:55komedia
Granice wytrzymałości
14:05film przygodowy
TV Puls
Wielka włóczęga
od 8:50komedia wojenna
Mia i biały lew
11:35film przygodowy
Za jakie grzechy, dobry Boże?
13:35komedia
TVP Kultura
14. Przegląd Piosenki Aktorskiej - Wrocław '93. Warsztat (1)
od 10:05koncert galowy
James Tissot, portrecista neoklasycyzmu
11:50film dokumentalny
Wakacje Mikołajka
13:00komedia
Francuskie śniadanie: Thierry Śmiałek (7)
14:45serial przygodowy
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Księga obyczaju: Śmigus-dyngus
11:40magazyn
Między ziemią a niebem
11:50magazyn
Regina Coeli
12:00
Między ziemią a niebem
12:15magazyn
Komisarz Alex 19: Radość natury (234)
12:50serial kryminalny
Osiecka (5)
13:40serial biograficzny
Kulturalni PL
14:35magazyn
WP
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 5 (2)
od 10:10serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 5 (3)
11:10serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 5 (4)
12:05serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 5 (5)
13:00serial dokumentalny
Dziesięć przykazań: Prawa człowieka (2)
14:00film dokumentalny
FILMOWE
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
ale kino+
Dzień dobry, Robin
od 10:35film dokumentalny
Tempo Home
12:05film krótkometrażowy
Uprzejmość nieznajomych
12:40dramat obyczajowy
Kometa
14:45film krótkometrażowy
AXN
Piotruś Królik
od 10:10film familijny
Jumanji: Przygoda w dżungli
12:00film przygodowy
Legenda Zorro
14:25film przygodowy
CANAL+ 1
Szansa na zwycięstwo
od 9:40komedia
Premiera: Mavka i strażnicy lasu
11:15film animowany
Wierna
12:55film SF
Przepowiednia fatimska: Wielka tajemnica Watykanu
14:55film dokumentalny
CANAL+ Family
Barbie: Delfiny z magicznej wyspy
od 10:45film animowany
Polska z góry 2: Opolszczyzna (2)
12:00serial dokumentalny
Polska z góry 2: Dolina Bobru (3)
12:30serial dokumentalny
Polska z góry 2: Park Mużakowski (4)
13:05serial dokumentalny
Polska z góry 2: Żuławy (5)
13:35serial dokumentalny
Jagny Niedzielskiej kuchnia bez resztek (11)
14:10magazyn kulinarny
Jagny Niedzielskiej kuchnia bez resztek (12)
14:40magazyn kulinarny
CANAL+ Film
Georgie ma się dobrze
od 10:45komediodramat
The Hero
12:10film krótkometrażowy
I znów 10 dni z tatą
12:40komedia
Łapu Capu Extra
14:15program rozrywkowy
Czym jest miłość?
14:50komedia romantyczna
CANAL+ Premium
Premiera: Mavka i strażnicy lasu
od 10:15film animowany
Wierna
11:55film SF
Przepowiednia fatimska: Wielka tajemnica Watykanu
13:55film dokumentalny
Pimi z Krainy Tygrysów
14:50film przygodowy
CANAL+ Seriale
Patagonia. Życie na krańcu świata (1)
od 10:40serial dokumentalny
Patagonia. Życie na krańcu świata (2)
11:20serial dokumentalny
Hollywood Buzz
12:00magazyn filmowy
Łapu Capu
12:55program rozrywkowy
Duff i Wazowski 3 (1)
13:00serial kryminalny
Duff i Wazowski 3 (2)
13:40serial kryminalny
Duff i Wazowski 3 (3)
14:25serial kryminalny
Epic Drama
Agenci NCIS 12: Jakoś leci (3)
od 10:20serial sensacyjny
Agenci NCIS 12: Duszenie (4)
11:15serial sensacyjny
Detektyw Murdoch 12: Murdoch bez granic (4)
12:10serial kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Szpieg, który kochał Murdocha (5)
13:05serial kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Halo, proszę pana? (6)
14:00serial kryminalny
HBO 2
Pępek świata 6: Pam Freakin' Staggs (10)
od 10:50serial komediowy
W aromacie kawy
11:15komedia romantyczna
Supernowa
12:45dramat obyczajowy
Fantastyczni przyjaciele 2: Lake Como (7)
14:25serial dokumentalny
Kino Polska
Pan Wołodyjowski
od 9:15film historyczny
C.K. Dezerterzy (2-ost.)
12:40komedia
Milion za Laurę
14:05komedia
Stopklatka
Janosik
od 8:35film przygodowy
Pewnego razu na Dzikim Zachodzie
11:15western
Bogowie Egiptu
14:50film przygodowy
SPORTOWE
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
CANAL+ Sport
Turbokozak Extra
11:00magazyn sportowy
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
12:10wstęp do meczu
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
12:25mecz: Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:40wstęp do meczu
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:55mecz: PGE FKS Stal Mielec - Lech Poznań
CANAL+ Sport 5
Żużel: Krajowa Liga Żużlowa
od 9:40mecz: GTM Start Gniezno - Unia Tarnów
Wysoki Pressing
11:55magazyn sportowy
Eurosport 1
Snooker: Turniej Masters w Londynie
od 10:00mecz finałowy: Ronnie O'Sullivan - Allister Carter
Kolarstwo: Wyścig dookoła Flandrii
11:30kolarstwo
Kolarstwo kobiet: Tour of Mouscron
13:30kolarstwo
Eurosport 2
Kolarstwo: Wyścig dookoła Flandrii
od 10:00kolarstwo
Golden moments Rise of the women
11:30magazyn sportowy
Snooker: Turniej Masters w Londynie
12:30mecz finałowy
Paryż - miasto sportu
14:00magazyn sportowy
Polsat Sport
Cafe Futbol
11:00magazyn piłkarski
7. strefa
12:30magazyn siatkarski
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
13:00siatkówka
Atleci
14:00magazyn sportowy
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Superliga
14:50mecz: Arged Rebud KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa MKS Kalisz
Polsat Sport Extra
Boks: Polsat Boxing Promotions 7 w Lublinie
11:00waga półciężka: Osleys Iglesias - Isaac Chilemba 27.05.2022
Piłka nożna: Liga holenderska
13:00mecz: PEC Zwolle - AFC Ajax Amsterdam
Polsat Sport News
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
11:00mecz: Polski Cukier Start Lublin - Dziki Warszawa
Cafe Futbol
13:30magazyn piłkarski
TVP Sport
Piłka nożna: Puchar Hiszpanii
od 10:10mecz ćwierćfinałowy: Athletic Club - FC Barcelona
Piłka nożna: Puchar Hiszpanii
12:15podsumowanie półfinałów
Retro TVP Sport: Wspomnienie o Leszku Jaroszu (139)
14:30magazyn sportowy
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!