Program TV na poniedziałek 22.04.2024
POPULARNE
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
TVP 1
Przeprowadzka
od 23:25komediodramat
Teoria wszystkiego
1:10dramat biograficzny
Jaka to melodia?
3:25teleturniej muzyczny
Klan (4324)
4:50telenowela
TVP 2
Ludzie i bogowie: Kuzyn diabła (4/13)
od 0:35serial historyczny
Ludzie i bogowie: Trzej muszkieterowie (5/13)
1:35serial historyczny
Atak paniki
2:35komedia
Na dobre i na złe: Dar serca (806)
4:35serial obyczajowy
Polsat
Detonator
od 23:20film sensacyjny
Więzień labiryntu: Próby ognia
1:40thriller
Disco Gramy
4:40program muzyczny
TVN
Joker
od 23:40dramat kryminalny
To tylko kilka dni (3/6)
2:10serial dokumentalny
Szpital (166)
2:55serial paradokumentalny
Uwaga!
3:45magazyn reporterów
Nauka jazdy 3 (2/13)
4:00program rozrywkowy
Recepta na stary dom 2 (7/14)
4:25program rozrywkowy
Jak to jest zrobione? (7/26)
4:50serial dokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
Tele 5
Donald Trump - historia nieautoryzowana
1:00dramat biograficzny
Jurajskie Igrzyska
2:55film SF
Coś śmiesznego: Łowcy.B (11)
4:35program rozrywkowy
TV 4
Snajper - najbardziej niebezpieczne misje
od 0:05serial dokumentalny
STOP Drogówka
2:05magazyn policyjny
Interwencja
3:05magazyn reporterów
Disco Polo Live (2310)
3:25program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
4:25program muzyczny
TV 6
Szyfry wojny
od 23:00dramat wojenny
Włatcy móch: Piersza Komunja (5)
1:50serial animowany dla dorosłych
Włatcy móch: Andżelika (6)
2:20serial animowany dla dorosłych
Włatcy móch: Wiedźma Shigella (7)
2:50serial animowany dla dorosłych
Cudownych rodziców mam: Konrad Czerniak (13)
3:20cykl felietonów
Cudownych rodziców mam: Weronika Nowakowska (14)
3:30cykl felietonów
Nowe sekrety sąsiadów: Sąsiedzki plagiat (31)
3:40serial paradokumentalny
Nowe sekrety sąsiadów: Tajemnicza macocha (32)
4:10serial paradokumentalny
Kochane pieniądze: Brudna forsa (30)
4:40serial paradokumentalny
TV Puls
Bandyta
od 0:15dramat kryminalny
Zobacz to!: Taki jest świat 9 (16)
3:00program informacyjny
Dyżur 3 (41)
4:00serial dokumentalny
Dyżur 3 (42-ost.)
4:35serial dokumentalny
TVN 7
Frantic
od 23:05thriller
Showtime
1:30komedia sensacyjna
Medium z Long Island 4 (32/33)
3:10reality show
Mój sąsiad morderca 6 (8/10)
4:00serial dokumentalny
TVP Kultura
Więcej niż fikcja: Rozmowa z Romy Schneider
od 0:45film dokumentalny
Kino krótkich filmów: Wenus z Willendorfu
1:55film krótkometrażowy
Kino nocne: Misery
2:30thriller
Reżyserzy: Stephen Frears (8/10)
4:25serial dokumentalny
TVP Polonia
M jak miłość (1784)
od 0:35serial obyczajowy
Program informacyjny 19.30
1:30magazyn informacyjny
Pogoda
1:50magazyn informacyjny
Sport
1:55magazyn informacyjny
Sanatorium miłości 6 (5)
2:10reality show
Dom pod Dwoma Orłami (6)
3:05serial obyczajowy
no... wiadomo (6)
3:50magazyn
Kiedyś to było
4:20magazyn
Muzyczne NAJ: Maryla Rodowicz
4:55magazyn muzyczny
WP
Mistrzowie Kabaretu 12: Smile, część 2 (2)
1:00program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (20)
2:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 6: Para nr 2 (7)
3:00program rozrywkowy
Morderstwa w Midsomer 10 (6)
3:55serial kryminalny
FILMOWE
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
ale kino+
Kino Mówi: Niewidzialne: Pasażerowie nocy
od 23:35dramat obyczajowy
Ale krótkie: Traumy
1:50blok filmów krótkometrażowych
Welcome Homo
2:35komedia
Kometa
4:10film krótkometrażowy
Synchronizacja
4:40film krótkometrażowy
AXN
Snajper 2
1:00film sensacyjny
Agenci NCIS: Hawaje (7)
2:55serial kryminalny
Agenci NCIS 18 (6/16)
3:50serial sensacyjny
The Good Doctor 5 (16)
4:45serial obyczajowy
CANAL+ 1
Rytuał śmierci
1:05thriller
Winny czy niewinny
2:35komedia kryminalna
Wiarołom
4:20dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Pierwsze lato końca świata
od 0:45etiuda filmowa
Uderzenie
1:10etiuda filmowa
Dziewczyna z moich snów
1:30film krótkometrażowy
Tomasz Pągowski. Remont u Ciebie 2 (6)
2:15magazyn poradnikowy
Tomasz Pągowski. Remont u Ciebie 2 (7)
2:40magazyn poradnikowy
Tomasz Pągowski. Remont u Ciebie 2 (8)
3:15magazyn poradnikowy
Tomasz Pągowski. Remont u Ciebie 2 (9)
3:40magazyn poradnikowy
Tomasz Pągowski. Remont u Ciebie 2 (10)
4:15magazyn poradnikowy
Tomasz Pągowski. Remont u Ciebie 3 (1)
4:40magazyn poradnikowy
CANAL+ Film
Egzorcyzmy siostry Ann
od 0:05horror
Braty
1:40dramat obyczajowy
Jezioro Słone
3:10komedia obyczajowa
CANAL+ Premium
Rytuał śmierci
od 0:05thriller
Winny czy niewinny
1:35komedia kryminalna
Wiarołom
3:20dramat obyczajowy
Ida
4:35dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Nowe życie 3 (10)
1:00serial obyczajowy
Baronowie (8)
1:45serial obyczajowy
Duff i Wazowski 3 (4)
2:45serial kryminalny
Łapu Capu
3:30program rozrywkowy
CBS Europa
Gliniarz z Beverly Hills
od 23:05komedia sensacyjna
Ojciec chrzestny 2
1:10film sensacyjny
Epic Drama
Endeavour: Sprawy młodego Morsa 6: Słup (1)
od 0:50serial kryminalny
Panna Marple: Uśpione morderstwo
2:25film kryminalny
Panna Marple: Zatrute pióro
4:05film kryminalny
HBO 2
Władca Pierścieni: Powrót króla
od 22:25film fantasy
Wielka: Meatballs at the Dacha (8)
1:40serial komediowy
Ex Machina
2:35dramat SF
Upgrade
4:20film SF
HBO 3
Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj
od 0:20komediodramat
Dzieci zła (10-ost.)
2:10serial kryminalny
Typ: Zabójca (6)
3:00serial kryminalny
Big Short
3:50komediodramat
Kino Polska
Mały Zgon (3)
od 23:50serial kryminalny
Mały Zgon (4)
1:25serial kryminalny
Wyrok na Franciszka Kłosa
2:45dramat wojenny
Okna, okna
4:55komedia
Kino TV
Skok życia
od 0:45komedia kryminalna
Daję nam rok
2:50komedia romantyczna
Klasyka krótkich animacji: Popeye meets Ali Baba
4:50filmy animowane
Polsat Film
Chłopaki nie płaczą
od 23:45komedia kryminalna
Ślad: Nauczycielka (34)
1:50serial kryminalny
Gliniarze: Nad jeziorem (117)
2:50serial paradokumentalny
Gliniarze: Dla ciebie wszystko (118)
3:50serial paradokumentalny
Stopklatka
Igrzyska śmierci
od 23:10dramat SF
Show
2:05film sensacyjny
Zamachy na Hitlera
4:55film dokumentalny
Warner TV
Golfiarze 2
od 23:40komedia
Superhero
1:40komedia SF
Niebezpieczny eksperyment
2:50thriller
Tropiciele: Intrygujący gość na kolacji (4)
4:20serial kryminalny
Diukowie Hazzardu 7: Witaj, Waylonie Jenningsie (2)
4:45serial komediowy
SPORTOWE
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 0:00mecz: Real Madryt CF - FC Barcelona
Liga+ Extra
2:15magazyn piłkarski
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
3:55mecz: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
CANAL+ Sport 5
Liga+ Extra: Dogrywka
od 0:35magazyn piłkarski
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
1:40mecz: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Eurosport 1
Kolarstwo: Wyścig Liege-Bastogne-Liege
od 0:30kolarstwo
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
3:002. dzień
Eurosport 2
Wyścigi superbike'ów: Mistrzostwa Świata w Assen
od 0:302. wyścig
Wyścigi supersportów: Mistrzostwa Świata w Assen
1:152. wyścig
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
2:002. dzień
Kolarstwo: Wyścig dookoła Turcji
3:001. etap
Kolarstwo: Wyścig Liege-Bastogne-Liege
4:00kolarstwo
Polsat Sport
Boks
1:00boks
Polsat Sport Extra
Siatkówka plażowa: Turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Tepic
od 23:30mecz finałowy kobiet
Siatkówka plażowa: Turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Tepic
1:30mecz finałowy mężczyzn
Sporty walki: FEN
3:00sporty walki
Polsat Sport News
Sporty walki: Babilon MMA
1:00sporty walki
TVP Sport
Boks: KnockOut Boxing Night 34 we Wrocławiu
od 23:55podsumowanie
Boks: Gala w Wolverhampton
2:20waga średnia: Matteo Signani - Tyler Denny
Boks: Gala w Glendale
3:05podsumowanie
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!