Program TV na niedzielę 21.04.2024
POPULARNE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
TVP 1
Pociąg
9:05film psychologiczny
Janosik: Zbójnickie prawa (2/13)
10:55serial przygodowy
Między ziemią a niebem
11:55magazyn
Regina Coeli
12:00
Między ziemią a niebem
12:15magazyn
Misja Brazylia: Drzewo życia
12:45cykl reportaży
Polsat
Kung Fu Panda 2
od 7:35film animowany
Małolaty u taty
9:35komedia
Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie
11:35film animowany
TVN
Dzień Dobry TVN
od 7:45magazyn
Niezwykłe Stany Prokopa (8/10)
11:40program rozrywkowy
Co za tydzień
12:15magazyn kulturalny
Mam talent! (8/12)
12:55program rozrywkowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
Tele 5
Telezakupy
od 8:15magazyn reklamowy
Telezakupy
9:15magazyn reklamowy
Muzyka
9:45program muzyczny
Kabaretowy Szał: Kabaret Młodych Panów, część 1 (4)
10:00program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 2 (5)
11:00program rozrywkowy
Cinghaj Park Narodowy (3)
11:55serial przyrodniczy
TV 4
Galileo (1060)
od 8:55program popularnonaukowy
Galileo (1061)
9:55program popularnonaukowy
Max
10:55film przygodowy
TV 6
Columbo (1)
9:00serial kryminalny
Magnum: Detektyw z Hawajów 2 (15)
11:00serial sensacyjny
Magnum: Detektyw z Hawajów 2 (16)
12:00serial sensacyjny
TV Puls
Wielkie wakacje
od 8:30komedia
Smokiem i mieczem
10:25film przygodowy
Miłość jest blisko
12:05komedia romantyczna
TVN 7
Beethoven
od 7:30komedia
Ten moment (25/40)
9:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1102)
9:40serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1103)
10:40serial paradokumentalny
Ukryta prawda (823)
11:40serial paradokumentalny
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz (1/6)
12:40reality show
TVP Kultura
Afryka na tropie zagrabionych arcydzieł
9:05film dokumentalny
Ludzie z dobrego towarzystwa: Krzysztof Herdzin
10:05cykl reportaży
Od ucha do ucha: Królowa lisów
10:40film animowany
Od ucha do ucha: Wielki, ciemny las
10:45film animowany
Francuskie śniadanie: Thierry Śmiałek (13)
11:10serial przygodowy
Francuskie śniadanie: Thierry Śmiałek (14)
11:45serial przygodowy
Tamte lata, tamte dni: Włodek Pawlik
12:25magazyn kulturalny
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Misja Brazylia: Najważniejsi są ludzie
11:35cykl reportaży
Między ziemią a niebem
11:55magazyn
Regina Coeli
12:00
Między ziemią a niebem
12:15magazyn
WP
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (11)
9:00serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (12)
10:00serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (13)
11:00serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (14)
12:00serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (15)
12:55serial dokumentalny
FILMOWE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
ale kino+
Frost/Nixon
od 8:35dramat historyczny
Premiera: Gdzie jest Anne Frank?
10:45film animowany
Weselny toast
12:30komedia
AXN
Seal Team 5 (3)
9:05serial sensacyjny
Cobra 11 (11/16)
10:05serial sensacyjny
Cobra 11 (12/16)
11:05serial sensacyjny
Cobra 11 (13)
12:05serial sensacyjny
CANAL+ 1
Duch gór - pantera śnieżna
od 8:40film dokumentalny
Jak zostałem samurajem
9:45film animowany
Boska Florence
11:20film biograficzny
CANAL+ Family
A oni dalej grzeszą, dobry Boże!
9:00komedia
Dowborowa od nowa (7)
11:00serial dokumentalny
Dzień dobry, śniadanie 2: Jajka (4)
11:30magazyn kulinarny
Jakubiak rozgryza Polskę: Zrazy (7)
12:00magazyn kulinarny
Jakubiak rozgryza Polskę: Flaki (8)
12:25magazyn kulinarny
CANAL+ Film
Zołza
od 8:15komedia
Aktualności filmowe+
9:50magazyn filmowy
Sen o okapi
10:20komediodramat
Łapu-capu
12:10chochliki telewizyjne
Mavka i strażnicy lasu
12:30film animowany
CANAL+ Premium
Jak zostałem samurajem
od 8:45film animowany
Boska Florence
10:20film biograficzny
Bezmiar
12:10dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Łapu Capu
9:45program rozrywkowy
Chwile szczęścia (6)
10:00serial dokumentalny
Chwile szczęścia (7)
10:50serial dokumentalny
Chwile szczęścia (8)
11:40serial dokumentalny
Mały Grand Hotel: Duchy (5)
12:30serial komediowy
Mały Grand Hotel: Magicy (6)
12:45serial komediowy
CBS Europa
Przypadek Harolda Cricka
od 8:05komediodramat
Rycerz pierwszej damy
10:15komediodramat
Zmiana pasa
12:10thriller
Epic Drama
Poirot 11: Kot wśród gołębi (2)
od 8:45serial kryminalny
Panna Marple: Zatrute pióro
10:40film kryminalny
Panna Marple: Dom niespokojnej starości
12:45film kryminalny
HBO
Twarda sztuka
od 7:35komediodramat
Dziewczyna z portretu
9:25dramat biograficzny
Niepamięć
11:25film SF
HBO 2
Zielona Latarnia: Strzeż się mojej mocy
9:00film animowany
Wielkie nieba!
10:30komedia
Barbie
12:00komediodramat
HBO 3
Blue Beetle
od 7:20film SF
Ludzkie dzieci
9:30dramat SF
Hacks 2: There Will Be Blood (1/8)
11:20serial komediowy
Hacks 2: Quid Pro Quo (2)
11:55serial komediowy
East New York: Personal Shopper (16)
12:25serial kryminalny
Kino Polska
Ojciec królowej
od 7:40komedia kostiumowa
W pustyni i w puszczy
9:55film przygodowy
Filip z konopi
12:30komedia obyczajowa
Kino TV
C.K. Dezerterzy (2-ost.)
od 8:40komedia
Komedia małżeńska
10:05komedia obyczajowa
Pogromcy duchów 2
12:15komedia SF
Polsat Film
Mitchellowie kontra maszyny
od 8:30film animowany
Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski
10:50film animowany
Ace Ventura: Zew natury
12:45komedia
Stopklatka
Komisarz Rex 10: Rabuś (138)
9:00serial kryminalny
Hudson i Rex 5 (9)
10:00serial kryminalny
Hudson i Rex 5 (10)
11:00serial kryminalny
Hawaje 5-0: Blisko serca (22)
12:00serial kryminalny
Warner TV
Imperium słońca
od 8:05dramat wojenny
Akademia policyjna 3: Powrót do szkoły
11:05komedia
Kontakt
12:40film SF
SPORTOWE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 7:20mecz: Valencia CF - Real Betis Balompie
Wysoki Pressing
9:30magazyn sportowy
Koszykówka mężczyzn: NBA
11:00mecz fazy play-off
CANAL+ Sport 5
Droga do El Clásico
od 8:20magazyn piłkarski
Wysoki Pressing
9:30magazyn sportowy
Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga
11:10mecz: H.Skrzydlewska Orzeł Łódź - #OrzechowaOsada PSŻ Poznań
Eurosport 1
Wyścigi superbike'ów: Mistrzostwa Świata w Assen
od 8:301. wyścig
Wyścigi supersportów: Mistrzostwa Świata w Assen
9:301. wyścig
Kolarstwo: Wyścig dookoła Turcji
10:301. etap
Kolarstwo: Wyścig Liege-Bastogne-Liege
12:30kolarstwo
Eurosport 2
FIM World Endurance Championship: Wyścig 24-godzinny w Le Mans
9:00wyścigi motocyklowe
FIA World Endurance Championship: Wyścig 6-godzinny w Imoli
12:30wyścigi samochodowe
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 7:30rewanżowy mecz półfinałowy fazy play-off
Cafe Futbol
11:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
12:30mecz: Arka Gdynia - Wisła Płock
Polsat Sport Extra
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
od 8:30koszykówka
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Włoch
11:001. wyścig w klasie JuniorGP
Boks
12:00boks
Polsat Sport News
Golf: Korea Championship
od 6:00golf
Lekkoatletyka: Zawody Continental Tour Gold w Nairobi
11:00lekkoatletyka
TVP Sport
Amp futbol: Amp Futbol Cup 2024
od 8:20podsumowanie
Boks: KnockOut Boxing Night 34 we Wrocławiu
10:20podsumowanie
7 dni sport (9)
12:45magazyn sportowy
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!