Ogólnotematyczne

od 6:50magazyn
7:15magazyn informacyjny
8:00magazyn informacyjny
8:10magazyn informacyjny
8:15program publicystyczny
8:40telenowela dokumentalna
9:10program popularnonaukowy
9:40magazyn popularnonaukowy
7:05serial obyczajowy
9:35magazyn informacyjny
10:15magazyn informacyjny
10:55magazyn informacyjny
od 6:00program informacyjny
8:00serial paradokumentalny
9:00serial fabularno-dokumentalny
9:30serial fabularno-dokumentalny
10:00serial paradokumentalny
od 6:50program rozrywkowy
7:50magazyn kulinarny
8:00magazyn
10:55serial paradokumentalny
od 6:20serial paradokumentalny
7:15serial fabularno-dokumentalny
8:15serial obyczajowy
9:10serial komediowy
9:45serial komediowy
10:20telezakupy
od 6:55serial animowany
7:30serial animowany
7:55serial animowany
8:30serial animowany
9:00serial sensacyjny
10:00serial obyczajowy
7:00reality show
8:00serial przygodowy
9:00program popularnonaukowy
10:00program rozrywkowy
7:50magazyn kulinarny
9:35magazyn informacyjny
10:15magazyn informacyjny
10:55magazyn informacyjny
8:00cykl felietonów
8:05cykl reportaży
8:55komedia obyczajowa
od 6:50program rozrywkowy

Filmowe

7:00serial przygodowy
8:00serial sensacyjny
9:00serial sensacyjny
10:00serial fabularno-dokumentalny
od 6:40film dokumentalny
7:30dramat obyczajowy
9:25magazyn sportowy
9:55komedia
7:15magazyn informacyjny
7:25chochliki telewizyjne
7:40film dokumentalny
8:30dramat obyczajowy
10:25magazyn sportowy
10:55komedia
7:00serial animowany
7:15serial animowany
8:20serial dokumentalny
9:20film fantasy
od 6:00dramat biograficzny
7:50magazyn informacyjny
9:30magazyn muzyczny
9:50komediodramat
od 6:40magazyn filmowy
9:00serial kryminalny
9:45serial kryminalny
10:30serial kryminalny
od 6:45serial obyczajowy
zdjęcie
7:40thriller
zdjęcie
9:25thriller
od 6:00film familijny
10:45thriller
od 6:00komedia obyczajowa
7:25komedia przygodowa
od 6:00komedia
7:50film krótkometrażowy
9:45komedia obyczajowa
7:00magazyn kulinarny
7:30serial obyczajowy
8:30serial obyczajowy
9:30film psychologiczny
7:00magazyn kulturalny
7:40serial obyczajowy
9:50serial komediowy
10:20serial komediowy
10:50serial komediowy

Sportowe

od 6:00Andalucia Valderamma Masters - finał
8:30newsy sportowe
8:45magazyn sportowy
9:00mecz 1/16 finału: Real Murcia - FC Barcelona
7:00magazyn piłkarski
7:30mecz ćwierćfinałowy: USA - Anglia
8:45mecz ćwierćfinałowy: Hiszpania - Iran
od 6:00mecz: Wisła Płock - Śląsk Wrocław
8:00magazyn sportowy
10:25mecz 1/8 finału: SKA-Chabarowsk - Dinamo Petersburg
7:00mecz: Espadon Szczecin - GKS Katowice
9:10mecz: Raków Częstochowa - GKS Tychy
7:00rewanżowy mecz 2. rundy: Developres SkyRes Rzeszów - Hapoel KFAR Saba
9:10mecz finałowy gry pojedynczej
8:10magazyn piłkarski
10:20mecz fazy grupowej: Saracens - Ospreys
7:50mecz 1/16 finału: 1. FC Magdeburg - Borussia Dortmund
10:30mecz: Hamburger SV - FC Bayern Monachium

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!