Program TV na niedzielę 31.03.2024
POPULARNE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
Polsat
Świat według Kiepskich: Stypa (170)
4:00serial komediowy
TVN
Szpital (287)
3:00serial paradokumentalny
Wyluzuj, Scooby-Doo! (17/26)
6:00serial animowany
Wyluzuj, Scooby-Doo! (18/26)
6:25serial animowany
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
TV 4
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (773)
3:05serial kryminalny
TV 6
Nowe sekrety sąsiadów: Nieobecny ojciec (15)
3:40serial paradokumentalny
Nowe sekrety sąsiadów: Nierozłączni (16)
4:10serial paradokumentalny
Kochane pieniądze: Gwiazdor (8)
4:40serial paradokumentalny
Zoo po godzinach (50)
6:00serial dokumentalny
TVP Kultura
Podróże z historią: Zwykła historia niezwykłych nazw (54)
5:10serial dokumentalny
TVP Polonia
O mnie się nie martw (11)
3:10serial komediowy
O mnie się nie martw (12)
4:00serial komediowy
Czterdziestolatek: Rodzina, czyli obcy w domu (9/21)
4:50serial obyczajowy
Czarne chmury: Pantomima (7/10)
6:35serial przygodowy
WP
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (7)
3:00serial kryminalny
Morderstwa w Midsomer 8 (7)
3:55serial kryminalny
FILMOWE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
ale kino+
Misja Afganistan (12)
3:15serial wojenny
Klangor (6)
5:05serial kryminalny
Polska z góry 5: Rudawski Park Krajobrazowy (9)
6:30serial dokumentalny
CANAL+ Family
Twój kawałek ogrodu 2 (3)
3:00serial dokumentalny
Twój kawałek ogrodu 2 (4)
3:25serial dokumentalny
Twój kawałek ogrodu 2 (5)
4:05serial dokumentalny
Twój kawałek ogrodu 2 (6)
4:30serial dokumentalny
Twój kawałek ogrodu 2 (7)
5:10serial dokumentalny
Twój kawałek ogrodu 2 (8)
5:35serial dokumentalny
Tomek i przyjaciele 20 (2)
6:00serial animowany
Tomek i przyjaciele 20 (3)
6:10serial animowany
Bob Budowniczy 21: Szybka przygoda koparki (7)
6:30serial animowany
Bob Budowniczy 21: Sylwestrowe widowisko (8)
6:40serial animowany
Marta mówi! (4)
6:55serial animowany
CANAL+ Seriale
Przesłuchanie (7)
od 1:30serial kryminalny
Przesłuchanie (10)
3:35serial kryminalny
Młody The Rock 3 (6)
4:30serial komediowy
Garażowe historie 2 (3)
6:05serial dokumentalny
Garażowe historie 2 (4)
6:30serial dokumentalny
Chwila prawdy: Inspiracja (5)
6:55serial dokumentalny
Epic Drama
Grantchester 5 (2)
od 1:20serial kryminalny
Grantchester 5 (3)
3:10serial kryminalny
Grantchester 5 (4)
3:55serial kryminalny
Grantchester 5 (5)
4:45serial kryminalny
Agenci NCIS 12: Duszenie (4)
6:00serial sensacyjny
HBO 3
Stamtąd 2: Forest for the Trees (8)
od 1:35serial grozy
Stamtąd 2: Once Upon a Time (10-ost.)
4:05serial grozy
Fantastyczni przyjaciele 2: Lake Como (7)
5:05serial dokumentalny
Kino TV
Cimarron Strip: Bitwa pod Bloody Stones (6)
5:55serial przygodowy
Polsat Film
Ślad: Cyborg na żądanie (91)
od 1:55serial kryminalny
Ślad: Doskonały plan (92)
3:55serial kryminalny
Na ratunek 112: Nastolatek trafiony w oko lotką do darta/Napad na Mikołaja (77)
4:55serial paradokumentalny
Stopklatka
Biblijne tajemnice (1)
6:30serial dokumentalny
Warner TV
Cudotwórcy 2: Potrzebna pomoc (2)
3:25serial komediowy
SPORTOWE
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
CANAL+ Sport
Sędziowie 2: Jarosław Przybył i Krzysztof Jakubik (7)
3:00serial dokumentalny
Sędziowie 2: Szymon Marciniak (1)
5:20serial dokumentalny