Program TV na piątek 22.03.2024
POPULARNE
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
TVP 1
Galimatias, czyli kogel-mogel 2
od 21:30komedia obyczajowa
Matylda (2)
23:20serial kostiumowy
Drapieżnik
0:15thriller
Mechanik
2:15thriller
TVP 2
Panorama
od 22:30magazyn informacyjny
Kino relaks: Jak dogonić szczęście?
23:10komedia
Żyj i pozwól umrzeć
1:20film sensacyjny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Kabaret Jurki (8)
od 22:45program rozrywkowy
Zdrada małżeńska
23:45dramat obyczajowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Ciach (9)
2:10program rozrywkowy
TV 4
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (764)
23:05serial kryminalny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (765)
0:05serial kryminalny
STOP Drogówka
1:05magazyn policyjny
Interwencja
2:05magazyn reporterów
Love Island. Wyspa miłości (24)
2:25reality show
TV 6
Krwawy biznes
23:00film sensacyjny
Pogrzebani za domem (4)
1:10serial dokumentalny
Pogrzebani za domem (5)
2:05serial dokumentalny
TV Puls
Paradise City
od 21:45thriller
Żądza śmierci
23:30film sensacyjny
Zobacz to!: Menu na miarę (8)
1:30program kulinarny
Szalone fabryki polskiej muzyki!: Baflo (1)
2:05program rozrywkowy
TVP Kultura
07 zgłoś się: 24 godziny śledztwa (5/21)
23:00serial kryminalny
Czwartkowy klub filmowy: Trafikant
0:15dramat obyczajowy
Kino krótkich filmów: Insekt
2:20film animowany
TVP Polonia
Czterdziestolatek: Otwarcie trasy, czyli czas wolny (8/21)
od 22:15serial obyczajowy
Teleexpress Extra
23:10magazyn informacyjny
Panorama
23:30magazyn informacyjny
Gra słów. Krzyżówka (830)
0:00teleturniej
Perły Bałtyku: Bogate życie w morskich głębinach
0:30serial dokumentalny
Przystanek Ameryka (94)
1:00cykl reportaży
Program informacyjny 19.30
1:30magazyn informacyjny
Gość 19.30
1:55program publicystyczny
WP
Mistrzowie Kabaretu 8: Czesuaf (1)
23:00program rozrywkowy
1, 2, 3... Kabaret! 4: Skrzydłowy, bramkarz i łącznik (6)
0:00program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (7)
0:55program rozrywkowy
1, 2, 3... Kabaret! 4: Woda, światło, gaz (8)
2:00program rozrywkowy
FILMOWE
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
ale kino+
W pętli czasu
od 22:30thriller
Powrót w ciemności
0:25thriller
Misja Afganistan (4)
2:15serial wojenny
AXN
Resident Evil: Ostatni rozdział
od 22:55horror
Walker: Strażnik Teksasu (9)
1:10serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (10)
2:00serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (10)
2:55serial kryminalny
CANAL+ 1
Bodyguard Zawodowiec
od 22:05komedia sensacyjna
Premiera: Kiedy ślub? (7)
0:00serial komediowy
Pamfir
0:50dramat kryminalny
Prawdziwe życie aniołów
2:30film obyczajowy
CANAL+ Family
Hollywood Buzz
od 22:50magazyn filmowy
Synchronizacja
23:15film krótkometrażowy
Sierra
23:50film krótkometrażowy
Separacja
0:05film krótkometrażowy
Poza biurem
0:20film krótkometrażowy
Miasta rytm: Elbląg
0:55serial dokumentalny
365 obiadów Mariety Mareckiej (11)
1:55magazyn kulinarny
365 obiadów Mariety Mareckiej (12)
2:20magazyn kulinarny
365 obiadów Mariety Mareckiej (13)
2:55magazyn kulinarny
CANAL+ Film
Gorący temat
od 22:00dramat biograficzny
Zimne ognie
23:45dramat obyczajowy
Titane
1:40thriller
CANAL+ Premium
Premiera: Kiedy ślub? (7)
23:00serial komediowy
Pamfir
23:50dramat kryminalny
Prawdziwe życie aniołów
1:30film obyczajowy
Anatomia
2:50dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Prawo i porządek. Przestępczość zorganizowana 3 (5)
od 22:40serial kryminalny
Prawo i porządek. Przestępczość zorganizowana 3 (6)
23:20serial kryminalny
Prawo i porządek. Przestępczość zorganizowana 3 (7)
0:00serial kryminalny
Ptak dobrego Boga: Meet the Lord (1)
0:40serial historyczny
Ptak dobrego Boga: A Wicked Plot (2)
1:35serial historyczny
Ptak dobrego Boga: Mister Fred (3)
2:15serial historyczny
CBS Europa
Dramat letniej nocy
23:05dramat obyczajowy
Jak urodzić i nie zwariować
0:50komediodramat
Kompleks tatusia
2:55komedia romantyczna
Epic Drama
Inspektor Ricciardi: Na dnie serca (6)
od 22:30serial kryminalny
Detektyw Murdoch 13: Niepewna przyszłość (18-ost.)
0:50serial kryminalny
Detektyw Murdoch 14: Murdoch i tramp (1)
1:40serial kryminalny
Dom obietnic (12)
2:25serial kostiumowy
HBO 2
Morderstwo Gabby Petito: Sztuka kłamstwa
od 22:40film dokumentalny
Malowanie z Johnem 3: The Sea Monster (3)
23:30serial dokumentalny
Gra w klucze
0:00komedia
Big Short
1:50komediodramat
HBO 3
Gra o tron 4: The Mountain and the Viper (8)
od 22:40serial fantasy
Gra o tron 4: The Watchers on the Wall (9)
23:30serial fantasy
Gra o tron 4: The Children (10-ost.)
0:20serial fantasy
Zakonnica 2
1:25horror
Kino Polska
Sztos
od 22:40film sensacyjny
Kroll
0:35film sensacyjny
Zabij mnie, glino
2:45dramat sensacyjny
Polsat Film
Gwiazdorski piątek: Jack Reacher: Nigdy nie wracaj
od 21:00film sensacyjny
Obcy kontra Predator 2
23:30film SF
Ślad: Syn gangstera (83)
1:30serial kryminalny
Ślad: Jackpot (84)
2:30serial kryminalny
Stopklatka
Straszne piątki: Nieuchwytny
od 22:10thriller
Sztos 2
0:10komedia sensacyjna
Weekend
2:35komedia sensacyjna
Warner TV
Zaklęci w czasie
od 22:00dramat SF
Straceni chłopcy
23:55horror
Na wschód od Edenu
1:39dramat obyczajowy
SPORTOWE
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
CANAL+ Sport
Tenis: Turniej WTA w Miami
23:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Miami
1:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
CANAL+ Sport 5
Basket+
23:00newsy sportowe
Boks: BKFC 58 w Sofii
23:30waga junior ciężka: Toni Markulev - Kaloyan Kolev
Eurosport 1
Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa świata - Montreal 2024
23:00program dowolny solistek
Eurosport 2
Kolarstwo: E3 Saxo Bank Classic
23:00kolarstwo
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
0:00supergigant kobiet
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
0:45supergigant mężczyzn
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
1:30mecz ćwierćfinałowy
Polsat Sport
Tenis: Turniej ATP w Miami
23:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Miami
1:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport Extra
Atleci
23:00magazyn sportowy
Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa świata - Montreal 2024
0:00program dowolny solistek
Polsat Sport News
Boks: Gala w Londynie
23:00boks
Sporty walki: Babilon MMA 13
1:00walka: Łukasz Brzeski - Michał Piwowarski 29.05.2020
TVP Sport
Sportowy wieczór
23:00program informacyjny
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
23:45półfinałowy mecz barażowy: Polska - Estonia
Boks: Gala w Bournemouth
1:55waga superpółśrednia: Lee Cutler - Kingsley Egbunike
Boks: Walka o pas WBO World w Bournemouth
2:50waga junior ciężka: Chris Billam-Smith - Mateusz Masternak
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!