Ogólnotematyczne

od 20:25serial kryminalny
23:00serial dokumentalny
0:40serial historyczny
od 20:05program rozrywkowy
zdjęcie
21:40thriller SF
0:05komedia romantyczna
od 20:55teleturniej
zdjęcie
21:30serial obyczajowy
22:30talk-show
23:30magazyn reporterów
0:05program medyczny
od 20:00dramat przygodowy
zdjęcie
22:25film sensacyjny
0:35serial fantasy
21:00thriller
23:00serial animowany
23:30serial animowany
0:00program rozrywkowy
od 20:00film sensacyjny
22:30dramat sensacyjny
0:25thriller SF
21:45magazyn informacyjny
22:05program publicystyczny
22:20magazyn
23:10reportaż
0:15program popularnonaukowy
0:45telenowela dokumentalna
od 20:20sztuka Sławomira Mrożka
21:55koncert
22:10program publicystyczny
22:40cykl felietonów
0:20dramat obyczajowy
od 20:00komedia
21:45program rozrywkowy
22:20magazyn motoryzacyjny
23:05film erotyczny

Filmowe

od 20:10dramat obyczajowy
22:25dramat biograficzny
0:35komediodramat
21:00serial kryminalny
22:00serial kryminalny
23:00serial fantasy
zdjęcie
21:00dramat obyczajowy
23:05dramat kryminalny
0:55dramat psychologiczny
od 20:15komedia sensacyjna
zdjęcie
22:00dramat obyczajowy
0:05dramat kryminalny
od 20:00komediodramat
21:35komedia
23:20dramat obyczajowy
od 20:00dramat obyczajowy
21:25dramat biograficzny
23:30dramat obyczajowy
od 20:50serial kryminalny
21:40film krótkometrażowy
22:00serial sensacyjny
22:45serial sensacyjny
23:40serial kryminalny
0:25serial kryminalny
21:00film sensacyjny
23:10dramat przygodowy
21:00film sensacyjny
22:55dramat kryminalny
od 20:10thriller
22:15thriller
0:15dramat kryminalny
21:00serial obyczajowy
21:55serial obyczajowy
22:50film SF
0:45serial kryminalny
od 20:00komedia sensacyjna
zdjęcie
22:10dramat sensacyjny
0:45film krótkometrażowy
23:05dramat kryminalny
od 20:00komedia
zdjęcie
22:00komedia
0:35dramat kostiumowy
21:00serial komediowy
21:50serial komediowy
22:15serial komediowy
zdjęcie
22:45film sensacyjny

Sportowe

od 19:25mecz 1/16 finału: FC Cartagena - Sevilla FC
21:25mecz 1/16 finału: Real Murcia - FC Barcelona
23:30magazyn sportowy
23:45newsy sportowe
0:00mecz: Manchester City FC - Burnley FC
od 20:00mecz: Wisła Płock - Śląsk Wrocław
22:00mecz: Savino Del Bene Scandicci - Pomi Casalmaggiore
od 20:15mecz ćwierćfinałowy: Chojniczanka Chojnice - Górnik Zabrze
23:00waga ciężka: Michał Cieślak - Ivica Bacurin
0:30sporty walki
od 19:50mecz: Maccabi Tel Awiw - Olympiakos Pireus
22:00magazyn piłkarski
22:30mecz 1. rundy gry pojedynczej
0:40mecz 1. rundy gry pojedynczej
21:00magazyn piłkarski
23:00mecz: Trefl Proxima Kraków - Chemik Police
od 20:40mecz 1/16 finału: 1. FC Magdeburg - Borussia Dortmund
22:45program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!