Program TV na niedzielę 28.04.2024
POPULARNE
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
TVP 1
Jaka to melodia?
od 18:40teleturniej muzyczny
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Sanatorium miłości 6 (8)
21:20reality show
"Sanatorium miłości 6". Kulisy programu (8)
22:10cykl felietonów
TVP 2
Szpieg, który mnie kochał
od 17:10film sensacyjny
Rodzinka.pl: Estetycznie i higienicznie (251)
19:20serial komediowy
Źródło nadziei
20:00dramat wojenny
Panorama
22:05magazyn informacyjny
Kino bez granic: Idol
22:45komediodramat
Polsat
Państwo w państwie (524)
19:30program publicystyczny
Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami (142)
20:00program rozrywkowy
Na linii ognia
22:05dramat sensacyjny
TVN
Kronika Speedway Grand Prix (1/10)
19:30program sportowy
Pogoda
19:35magazyn informacyjny
Uwaga!
19:45magazyn reporterów
MasterChef Nastolatki (8-ost.)
20:00program rozrywkowy
Elita złodziei
21:35film kryminalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
Tele 5
Kabaretowy Szał 3: Kabaret Ani Mru-Mru (16)
19:00program rozrywkowy
Zdrada małżeńska
20:00dramat obyczajowy
Na linii
22:30dramat sensacyjny
TV 4
Gliniarze: Uratuj mnie (897)
19:00serial paradokumentalny
Gliniarze: Nigdy ci nie odpuszczę (898)
20:00serial paradokumentalny
Prawdziwa jazda 2
21:00komedia sensacyjna
TV 6
Policjantki i Policjanci (840)
19:00serial obyczajowy
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (12)
20:00serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (13)
21:00serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (14)
22:00serial kryminalny
TV Puls
Hobbit: Pustkowie Smauga
od 16:50film fantasy
Niedziela z gwiazdami: Niezniszczalni
20:00film sensacyjny
G.I. Joe: Odwet
22:00film sensacyjny
TVP Kultura
Niedziela z...rolami Jana Kobuszewskiego: Hallo Szpicbródka, czyli ostatni występ króla kasiarzy
od 18:10komedia kryminalna
Atak paniki
20:00komedia
Teatroteka nocą: Gardenia
21:50sztuka Elżbiety Chowaniec
Więcej niż fikcja: Pauline Kael: sztuka recenzji filmowej
22:50film dokumentalny
TVP Polonia
no... wiadomo (7)
19:00magazyn
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Sport
20:10magazyn informacyjny
Komisarz Alex 19: Plantacja (238)
20:20serial kryminalny
Obce ciało
21:15dramat obyczajowy
WP
Czarnobyl: nowe fakty (1)
19:00film dokumentalny
Mistrzowie Kabaretu 11: Formacja Zwierzęta, część 1 (3)
20:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 13: Kabaret Chyba (3)
21:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 11: Paranienormalni, część 1 (4)
22:00program rozrywkowy
FILMOWE
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
ale kino+
Kino Mówi: Niewidzialne: Saint Omer
od 17:35dramat obyczajowy
Mafia po fińsku (5)
20:10serial kryminalny
Mafia po fińsku (6)
21:00serial kryminalny
Mafia po fińsku (7)
21:50serial kryminalny
Mafia po fińsku (8-ost.)
22:40serial kryminalny
CANAL+ 1
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 18:25mecz: Lech Poznań - Cracovia
Liga+ Extra
20:30magazyn piłkarski
Turbokozak
22:00magazyn piłkarski
Brygada (5)
22:30serial sensacyjny
CANAL+ Family
Życie na łodzi podwodnej (2)
19:05film dokumentalny
Powodzenia, Leo Grande!
20:05komediodramat
High Heat
21:50komedia sensacyjna
CANAL+ Film
Towarzysze broni
od 17:30film wojenny
Łapu-capu
19:45chochliki telewizyjne
Canal+ Film w akcji: Ultimatum
20:00dramat kryminalny
Canal+ Film w akcji: Droga donikąd
21:30thriller
CANAL+ Premium
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 17:25mecz: Lech Poznań - Cracovia
Liga+ Extra
19:30magazyn piłkarski
Turbokozak
21:00magazyn piłkarski
Brygada (5)
21:30serial sensacyjny
Pokerzysta
22:20film sensacyjny
CANAL+ Seriale
The Office PL 3: Trzydziestka (11)
19:05serial komediowy
The Office PL 3: Walentynki (12)
19:30serial komediowy
Granica zbrodni (1)
20:00serial kryminalny
Granica zbrodni (2)
20:45serial kryminalny
Granica zbrodni (3)
21:25serial kryminalny
Granica zbrodni (4)
22:10serial kryminalny
Leopard Skin (5)
22:55serial kryminalny
Epic Drama
Agenci NCIS 13: Nieobliczalni (16)
od 18:35serial kryminalny
Panna Marple: Hotel Bertram
19:30film kryminalny
Panna Marple: Próba niewinności
21:30film kryminalny
HBO
Premiera: Koty
od 18:15musical
Niedzielny megahit. Premiera: Miłość i śmierć: Do No Evil (4)
20:10serial kryminalny
Premiera: Miłość i śmierć: The Arrest (5)
21:00serial kryminalny
Tata
21:55dramat obyczajowy
HBO 2
Hobbit: Niezwykła podróż
od 16:45film fantasy
Hobbit: Pustkowie Smauga
19:30film fantasy
Hobbit: Bitwa pięciu armii
22:10film fantasy
HBO 3
Maszyna
od 17:20komedia sensacyjna
Wielkie kłamstewka 2: Kill Me (5)
19:15serial obyczajowy
Sympatyk (2)
20:00serial szpiegowski
Premiera: Czuję twój oddech (1)
21:00serial kryminalny
Premiera: Czuję twój oddech (2)
21:55serial kryminalny
Dobry ogrodnik
22:45thriller
Kino Polska
Żegnaj, Ameryko!
od 18:25film obyczajowy
Wyklęty
20:00dramat obyczajowy
Trójkąt bermudzki
22:15dramat sensacyjny
Kino TV
Kto pierwszy, ten lepszy
od 17:55komedia
Notting Hill
20:00komedia romantyczna
Joker
22:45dramat sensacyjny
Polsat Film
Rycerz króla Artura
od 18:10film przygodowy
Klasyczna niedziela: Helikopter w ogniu
21:00dramat wojenny
Stopklatka
Stawka większa niż życie: W imieniu Rzeczypospolitej (10)
od 18:50serial wojenny
Premiera: Zaginione miasto Z
20:00film biograficzny
Uliczny wojownik
22:55film sensacyjny
Warner TV
Superman 3
od 17:30film przygodowy
Zaginiony skarb Wielkiego Kanionu
20:00film przygodowy
Zimne światło dnia
21:45film sensacyjny
SPORTOWE
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
CANAL+ Sport
Żużel: PGE Ekstraliga
od 18:45mecz: ebut.pl Stal Gorzów - TAURON Włókniarz Częstochowa
Magazyn PGE Ekstraliga
21:15magazyn żużlowy
CANAL+ Sport 5
Piłka nożna: Liga francuska
od 18:55mecz: Olympique Lyon - AS Monaco
Piłka nożna: Liga francuska
20:55mecz: Olympique Marsylia - RC Lens
Eurosport 1
Kolarstwo: Tour de Romandie
19:005. etap
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
19:459. dzień
Eurosport 2
Golf: Zurich Classic of New Orleans
od 18:45finał
Polsat Sport
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
19:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
21:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport Extra
Koszykówka mężczyzn: Liga włoska
od 18:10mecz: EA7 Emporio Armani Mediolan - Germani Brescia
Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Szanghaju
20:30lekkoatletyka
Polsat Sport News
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 17:003. mecz o 3. miejsce fazy-play-off: Projekt Warszawa - Asseco Resovia Rzeszów
Magazyn Track and Field
19:30magazyn sportowy
Sporty walki: UFC Fight Night
20:00walka: Matheus Nicolau - Alex Perez
TVP Sport
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 17:25mecz: Lech Poznań - Cracovia
Wioślarstwo: Mistrzostwa Europy - Szeged 2024
20:102. dzień
Sportowy wieczór
21:45program informacyjny
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
22:30mecz: Lech Poznań - Cracovia
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!