Ogólnotematyczne

17:00magazyn informacyjny
17:20magazyn informacyjny
19:30magazyn informacyjny
20:00magazyn sportowy
20:05magazyn informacyjny
18:00magazyn informacyjny
18:30magazyn sportowy
18:40magazyn informacyjny
20:05komediodramat
od 15:35program rozrywkowy
zdjęcie
17:35reality show
18:35serial komediowy
18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25magazyn informacyjny
19:30program publicystyczny
20:00serial obyczajowy
od 15:50film fantasy
17:50magazyn kulinarny
18:00reality show
19:00magazyn informacyjny
19:25magazyn sportowy
19:35magazyn informacyjny
19:45magazyn reporterów
20:00program rozrywkowy
od 16:55film familijny
19:00serial sensacyjny
20:00dramat kostiumowy
od 16:35film sensacyjny
19:00program popularnonaukowy
20:00thriller
17:30magazyn informacyjny
17:55serial obyczajowy
19:25program edukacyjny
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:35magazyn informacyjny
20:45serial obyczajowy
od 15:50film sensacyjny
17:35program rozrywkowy
17:50serial sensacyjny
zdjęcie
18:50program rozrywkowy

Filmowe

od 16:20komedia
18:10thriller
20:10serial sensacyjny
od 16:25serial sensacyjny
17:25film SF
19:50thriller
17:35mecz: Wisła Kraków - Legia Warszawa
20:00magazyn ligi polskiej
od 15:25mecz: Everton FC - Arsenal FC
17:30film krótkometrażowy
18:35mecz: Wisła Kraków - Legia Warszawa
od 16:30komedia
18:00magazyn muzyczny
18:20film sensacyjny
20:00komediodramat
17:00serial obyczajowy
17:45serial obyczajowy
18:30serial sensacyjny
19:15serial sensacyjny
20:00serial kryminalny
20:55serial kryminalny
od 16:35film animowany
18:10film SF
od 15:20dramat biograficzny
17:35film kryminalny
19:15dramat obyczajowy
od 16:30dramat obyczajowy
18:05serial komediowy
18:40serial komediowy
19:10serial kryminalny
20:00serial obyczajowy
od 16:15komedia obyczajowa
18:30komediodramat
20:00komediodramat
od 15:50dramat kostiumowy
18:00komedia
20:00komedia

Sportowe

od 15:10mecz: Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok
18:00film dokumentalny
19:00mecz: Everton FC - Arsenal FC
19:00mecz ćwierćfinałowy: Hiszpania - Iran
19:55magazyn informacyjny
od 16:15mecz ćwierćfinałowy: Niemcy - Brazylia
18:30program dowolny solistów
17:00mecz: Memphis Grizzlies - Golden State Warriors
od 14:45mecz: Espadon Szczecin - GKS Katowice
17:30mecz: GKS Katowice - Ruch Chorzów
20:00mecz: Polski Cukier Muszynianka - ŁKS Commercecon Łódź
od 16:40magazyn piłkarski
18:20mecz: CSKA Moskwa - Zenit Sankt Petersburg
20:30mecz: AZ Alkmaar - FC Utrecht
od 16:00mecz finałowy gry pojedynczej
17:55mecz: SK Slavia Praga - FC Slovan Liberec
20:00program informacyjny
od 15:30mecz: Tampa Bay Lightning - Pittsburgh Penguins
19:30magazyn tenisowy

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!