Ogólnotematyczne

TVP 1
od 13:40serial historyczny
14:40serial historyczny
17:00magazyn informacyjny
17:15magazyn informacyjny
17:25teleturniej muzyczny
TVP 2
15:40magazyn informacyjny
15:55magazyn informacyjny
16:05program popularnonaukowy
16:30program popularnonaukowy
17:05serial obyczajowy
Polsat
14:00serial obyczajowy
14:45serial paradokumentalny
15:50magazyn informacyjny
16:10program informacyjny
16:15magazyn reporterów
16:30serial fabularno-dokumentalny
17:00serial paradokumentalny
TVN
14:00serial paradokumentalny
16:00serial paradokumentalny
17:00serial paradokumentalny
TVN 7
od 13:55serial paradokumentalny
14:55serial fabularno-dokumentalny
15:55serial komediowy
16:55serial sensacyjny
17:55serial komediowy
TV 4
zdjęcie
14:00magazyn policyjny
16:00telenowela
TV 6
14:45magazyn
15:15serial przygodowy
16:15serial sensacyjny
17:15serial fantasy
TV Puls
od 13:20film sensacyjny
15:05film SF
17:30film przygodowy
Tele 5
od 13:45telezakupy
15:00serial przygodowy
16:55serial SF
17:55serial dokumentalny

Filmowe

ale kino+
od 12:45film kryminalny
14:25serial kryminalny
16:10dramat sensacyjny
CANAL+
od 13:20film dokumentalny
14:15magazyn muzyczny
15:05film sensacyjny
16:40chochliki telewizyjne
17:10komediodramat
CANAL+ 1
od 13:50magazyn filmowy
14:20film dokumentalny
15:15magazyn muzyczny
16:05film sensacyjny
17:40chochliki telewizyjne
CANAL+ Family
od 12:50film animowany
14:15magazyn informacyjny
14:25chochliki telewizyjne
14:30magazyn muzyczny
15:15film animowany
16:30film animowany
CANAL+ Film
od 12:30dramat obyczajowy
14:20komedia
15:55magazyn filmowy
zdjęcie
16:25komedia
CANAL+ Seriale
od 12:40film biograficzny
14:30chochliki telewizyjne
15:00dramat obyczajowy
16:35serial komediowy
17:00serial komediowy
CBS Europa
od 13:35film przygodowy
17:10film sensacyjny
FilmBox
od 13:05serial kryminalny
14:10program rozrywkowy
14:50western komediowy
17:45serial sensacyjny
HBO
od 12:15film SF
15:00komedia sensacyjna
16:30komedia
HBO 2
od 13:15film animowany
14:45dramat obyczajowy
16:20serial komediowy
16:40serial komediowy
17:05dramat obyczajowy
HBO 3
od 13:35komedia romantyczna
15:15magazyn filmowy
15:45film animowany
17:00film SF
Polsat Film
od 11:40film psychologiczny
14:10film animowany
zdjęcie
16:00dramat wojenny
TNT (dawniej TCM)
14:00western komediowy
zdjęcie
15:40dramat sensacyjny

Sportowe

CANAL+ Sport
od 13:00BMW PGA Championship - 2. runda
15:00BMW PGA Championship - 2. runda
17:00BMW PGA Championship - 2. runda
Eurosport 1
14:30magazyn kolarski
14:4519. etap: Pinerolo - Risoul
17:30magazyn kolarski
nSport+
od 12:50mecz: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków
14:55mecz: Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Górnik Zabrze
17:00magazyn żużlowy
Polsat Sport
od 13:30magazyn lekkoatletyczny
16:10mecz finałowy: Górnik Łęczna - Medyk Konin
Polsat Sport Extra
od 12:20mecz finałowy: AC Milan - Juventus Turyn
zdjęcie
14:30magazyn sportów walki
15:301. wyścig w Monako
17:30mecz towarzyski: Słowacja - Gruzja
Polsat Sport News
15:00program informacyjny
15:07mecz finałowy fazy play-off: Stelmet BC Zielona Góra - Rosa Radom
16:00program informacyjny
16:07mecz finałowy fazy play-off: Stelmet BC Zielona Góra - Rosa Radom
TVP Sport
14:05mecz finałowy: Finlandia - Kanada
16:20program publicystyczny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!