Ogólnotematyczne

TVP 1
zdjęcie
14:00serial obyczajowy
15:00magazyn informacyjny
15:10magazyn informacyjny
15:20magazyn kulinarny
16:00serial obyczajowy
17:00magazyn informacyjny
17:15magazyn informacyjny
17:30telenowela dokumentalna
17:55teleturniej muzyczny
Polsat
od 13:50serial paradokumentalny
14:50serial paradokumentalny
15:50magazyn informacyjny
16:10program informacyjny
16:15magazyn reporterów
16:40serial paradokumentalny
17:40serial paradokumentalny
TVN
od 13:35serial fabularno-dokumentalny
16:00serial paradokumentalny
17:00serial paradokumentalny
TVN 7
od 13:55serial fabularno-dokumentalny
14:55serial paradokumentalny
15:55serial kryminalny
17:00serial obyczajowy
TV 4
14:00magazyn policyjny
zdjęcie
16:00serial obyczajowy
17:00serial obyczajowy
TV 6
od 13:45serial obyczajowy
14:15program muzyczny
15:15serial fantasy
16:15serial sensacyjny
17:15reality show
TV Puls
od 13:50telenowela
14:50telenowela
16:45program rozrywkowy
17:15program rozrywkowy
17:45reality show
TVP Kultura
14:25dramat obyczajowy
16:00dramat psychologiczny
17:10dramat obyczajowy
Tele 5
od 12:00telezakupy
17:10serial przygodowy

Filmowe

ale kino+
od 13:05dramat obyczajowy
15:00etiuda filmowa
15:20komediodramat
16:55dramat obyczajowy
AXN
14:00serial kryminalny
15:00serial sensacyjny
zdjęcie
16:00serial kryminalny
17:00serial kryminalny
CANAL+
14:25film dokumentalny
15:30komedia sensacyjna
17:25dramat obyczajowy
CANAL+ 1
15:25film dokumentalny
16:30komedia sensacyjna
CANAL+ Family
od 12:55komedia
14:30magazyn informacyjny
14:40chochliki telewizyjne
14:50film animowany
16:15chochliki telewizyjne
CANAL+ Film
od 12:15dramat biograficzny
14:10film krótkometrażowy
zdjęcie
14:40komedia
16:15dramat przygodowy
CANAL+ Seriale
od 13:50film krótkometrażowy
14:10film krótkometrażowy
14:25film obyczajowy
16:05film krótkometrażowy
16:25film krótkometrażowy
16:40film krótkometrażowy
17:00serial sensacyjny
17:45serial sensacyjny
HBO
od 13:20film animowany
16:35film sensacyjny
HBO 2
14:05film familijny
15:50dramat obyczajowy
17:25dramat biograficzny
Kino Polska
od 12:35dramat wojenny
14:55dramat obyczajowy

Sportowe

CANAL+ Sport
14:00magazyn sportowy
14:30mecz towarzyski: Hiszpania - Kolumbia
Eurosport 1
14:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
16:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
nSport+
od 12:00mecz: Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - FOGO Unia Leszno
14:40magazyn żużlowy
16:15magazyn piłkarski
Polsat Sport Extra
od 13:30magazyn sportowy
14:10mecz półfinałowy gry pojedynczej
16:20magazyn lekkoatletyczny
17:00mecz fazy grupowej: Macedonia - Portugalia
Polsat Sport News
14:00program informacyjny
14:07mecz: Guangzhou Evergrande Taobao FC - Hebei China Fortune
15:00program informacyjny
15:07mecz: Brazylia - Polska
16:00program informacyjny
16:07mecz: Brazylia - Polska
17:00program informacyjny
17:07mecz: Polska - Włochy
TVP Sport
14:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
16:00mecz 1. rundy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!