Ogólnotematyczne

od 7:30magazyn
8:35magazyn informacyjny
8:50magazyn informacyjny
10:15magazyn informacyjny
10:55magazyn kulturalny
11:50serial komediowy
8:00magazyn
11:00serial obyczajowy
11:25serial obyczajowy
11:50serial obyczajowy
od 6:50telezakupy
8:55serial komediowy
zdjęcie
9:30serial obyczajowy
10:30serial fantasy
od 7:40serial animowany
8:20film familijny
zdjęcie
10:00serial obyczajowy
11:00serial obyczajowy
od 7:35program rozrywkowy
8:15program popularnonaukowy
9:20serial animowany
9:50serial animowany
11:25film dla młodzieży
od 7:30magazyn
8:35magazyn informacyjny
8:50magazyn informacyjny
10:15magazyn informacyjny
10:55magazyn informacyjny
11:15program publicystyczny
11:30magazyn
od 7:45
zdjęcie
9:55program rozrywkowy
10:55serial obyczajowy
11:50komedia sensacyjna

Filmowe

8:00dramat obyczajowy
zdjęcie
9:50film dokumentalny
11:35dramat obyczajowy
od 7:15serial akcji
8:15serial sensacyjny
9:15serial sensacyjny
11:15serial fabularno-dokumentalny
od 6:25dramat obyczajowy
8:15magazyn filmowy
zdjęcie
8:45dramat biograficzny
10:55chochliki telewizyjne
11:25komedia
od 7:25dramat obyczajowy
9:15magazyn filmowy
zdjęcie
9:45dramat biograficzny
11:55chochliki telewizyjne
8:05magazyn muzyczny
8:25film krótkometrażowy
9:30serial animowany
9:45serial animowany
10:00serial animowany
10:15serial animowany
10:30film animowany
8:00magazyn informacyjny
8:20komedia romantyczna
10:00komedia
11:30komediodramat
od 7:50magazyn filmowy
8:20magazyn informacyjny
8:35film krótkometrażowy
9:10serial sensacyjny
zdjęcie
9:55serial sensacyjny
10:45serial kryminalny
11:30serial kryminalny
od 7:00dramat obyczajowy
8:45serial kryminalny
10:55dramat obyczajowy
od 7:25film kryminalny
8:50dramat obyczajowy
10:35film sensacyjny
od 6:00film dokumentalny
10:40film animowany
od 7:30dramat obyczajowy
9:45serial komediowy
10:15serial komediowy
10:50serial komediowy
11:20serial biograficzny
od 7:30serial obyczajowy
10:45film animowany
8:10film przygodowy

Sportowe

8:05magazyn sportowy
8:45newsy sportowe
9:00magazyn sportowy
11:15magazyn sportowy
11:30magazyn piłkarski
9:00program krótki solistek
9:30program dowolny solistek
11:30program dowolny solistów
od 6:00mecz: Igor Gorgonzola Novara - Imoco Volley Conegliano
8:35magazyn sportowy
8:50mecz: Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
10:55magazyn sportowy
11:30magazyn piłkarski
od 7:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
9:30magazyn sportowy
10:20mecz: Trefl Gdańsk - Espadon Szczecin
8:55mecz: Guangzhou Evergrande Taobao FC - Tianjin Quanjian FC
11:10magazyn sportowy
11:50mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
od 7:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
9:00mecz: Anadolu Efes Stambuł - Unicaja Malaga
od 7:30program dowolny par tanecznych
9:15cykl dokumentalny
9:30program dowolny solistek
11:30mecz: Edmonton Oilers - New Jersey Devils

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!