Program TV na wtorek 09.04.2024
POPULARNE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
TVP 1
Wydział kryminalny Kitzbühel: Śmierć myśliwego (46)
8:00serial kryminalny
Ranczo 4: Debata (49)
8:50serial obyczajowy
Komisarz Alex 18: Handlarz śmierci (229)
9:45serial kryminalny
Ojciec Mateusz 27: Diabeł na drodze (355)
10:45serial kryminalny
TVP 2
Rodzinka.pl: Nie chcę być babcią (174)
od 6:55serial komediowy
Polsat
Malanowski i partnerzy: Szaleństwo ojca (717)
8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy: Dziewczyna do wynajęcia (718)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny: Safari (346)
9:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Pięciolatek telefonicznie wszczyna akcję ratunkową (805)
10:40serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
TV 4
Dlaczego ja?: Licencja na zdradę (823)
8:00serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Nagi mężczyzna zaskakuje młodą kobietę w pracy (824)
9:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Helena dowiaduje się, że jej chłopak wykonuje masaże erotyczne (964)
10:00serial paradokumentalny
TV 6
Strażnik Teksasu (10)
7:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (1136)
8:00serial obyczajowy
Kobra - oddział specjalny (4)
9:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (5)
10:00serial sensacyjny
TV Puls
Gliniarz i prokurator 3: Mąż i żona (22)
7:00serial kryminalny
Kobra - oddział specjalny: Zespół, część 2 (8)
8:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Samotny wilk (1)
9:00serial sensacyjny
Zbuntowany anioł (181)
10:00telenowela
TVN 7
Szpital (998)
od 6:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1096)
7:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (814)
8:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (815)
10:00serial paradokumentalny
TVP Kultura
Pogranicze w ogniu (20/24)
9:05serial sensacyjny
WP
Porzucone budowle 6 (9)
8:35serial dokumentalny
Porzucone budowle 6 (10)
9:35serial dokumentalny
Wymazane z historii: Korea (1)
10:35serial dokumentalny
FILMOWE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
AXN
Rekrut (5)
7:00serial kryminalny
MacGyver 4 (13)
7:55serial akcji
MacGyver 5 (1)
8:55serial akcji
Rekrut (5)
9:50serial kryminalny
MacGyver 5 (2)
10:50serial akcji
CANAL+ Family
Ronja, córka zbójnika (8)
od 6:55serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 3 (18)
7:25serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 3 (19)
7:35serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 3 (20)
7:45serial animowany
Barbie: Dreamhouse Adventures (18)
8:05serial animowany
CANAL+ Premium
Polska z góry. Nad wodą 3: Kanał Gliwicki (7)
10:50serial dokumentalny
CANAL+ Seriale
Twardzielki: Sylwia Zaczkiewicz (3)
9:50serial dokumentalny
Twardzielki: Dominika Rembelska (4)
10:15serial dokumentalny
Patagonia. Życie na krańcu świata (1)
10:40serial dokumentalny
Epic Drama
Detektyw Murdoch 14: Ministerstwo cnót (6)
od 6:35serial kryminalny
Detektyw Murdoch 14: Murdoch i pokój zagadek (7)
7:30serial kryminalny
Agenci NCIS 12: Budujemy i walczymy (13)
8:20serial sensacyjny
Agenci NCIS 12: Tempo (14)
9:20serial sensacyjny
Agenci NCIS 12: Klaustrofobia (15)
10:15serial sensacyjny
HBO 2
Pępek świata 6: Two of a Kind (21)
10:55serial komediowy
HBO 3
Premiera: Teoria wielkiego podrywu: The Bat Jar Conjecture (13)
9:25serial komediowy
Premiera: Teoria wielkiego podrywu: The Nerdvana Annihilation (14)
9:45serial komediowy
Kino Polska
Życie na wyścigach 2 (10-ost.)
od 6:55serial dokumentalny
Kino TV
Celnicy 3 (3)
8:40serial dokumentalny
Celnicy 3 (4)
9:10serial dokumentalny
Poirot: Niedziela na wsi
9:50serial kryminalny
Polsat Film
Więzienie (105)
7:00serial dokumentalny
Kobra - oddział specjalny: Sędzia (14)
7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (11)
8:30serial obyczajowy
Przyjaciółki (12)
9:30serial obyczajowy
Świat według Kiepskich: Kurakao Drink (39)
10:30serial komediowy
Stopklatka
Hudson i Rex 5 (1)
8:00serial kryminalny
Komisarz Rex 6: Koń wart miliony (80)
9:00serial kryminalny
Komisarz Rex 6: Śmierć przyszła dwa razy (81)
10:00serial kryminalny
Warner TV
Diukowie Hazzardu 6: Duke'owie pod przykrywką, część 1 (16)
od 6:55serial komediowy
Alf 3 (17)
7:55serial komediowy
Alf 3 (18)
8:25serial komediowy
Kochane kłopoty (16)
8:55serial obyczajowy
Kochane kłopoty (17)
9:50serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 7 (3)
10:40serial sensacyjny
SPORTOWE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
CANAL+ Sport 5
Sędziowie 2: Damian Kos i Łukasz Kuźma (8)
7:00serial dokumentalny