Ogólnotematyczne

od 6:50magazyn
7:15magazyn informacyjny
8:00magazyn informacyjny
8:10magazyn informacyjny
8:15program publicystyczny
8:40telenowela dokumentalna
9:10magazyn przyrodniczy
9:40cykl reportaży
od 6:00program informacyjny
8:00serial paradokumentalny
9:00serial fabularno-dokumentalny
9:30serial fabularno-dokumentalny
10:00serial paradokumentalny
7:50magazyn kulinarny
8:00magazyn
10:55serial paradokumentalny
od 6:30serial fabularno-dokumentalny
7:15serial fabularno-dokumentalny
8:15serial obyczajowy
9:10serial komediowy
9:45serial komediowy
10:20telezakupy
od 6:55serial animowany
7:30serial animowany
7:55serial animowany
8:30serial animowany
9:00serial sensacyjny
10:00serial obyczajowy
7:00reality show
8:00serial przygodowy
9:00program popularnonaukowy
10:00program rozrywkowy
7:05magazyn
9:35magazyn informacyjny
9:05film obyczajowy
10:20film obyczajowy
od 6:50program rozrywkowy

Filmowe

8:00serial kryminalny
9:20film sensacyjny
7:00serial obyczajowy
8:00serial sensacyjny
9:00serial sensacyjny
10:00serial fabularno-dokumentalny
od 6:15musical
7:45magazyn sportowy
8:15komedia kryminalna
9:50chochliki telewizyjne
10:20komediodramat
7:00magazyn informacyjny
7:10chochliki telewizyjne
7:15musical
8:45magazyn sportowy
9:15komedia kryminalna
10:50chochliki telewizyjne
7:00serial animowany
7:15serial animowany
8:20serial dokumentalny
9:15komediodramat
od 6:30film obyczajowy
8:05magazyn informacyjny
8:25dramat biograficzny
od 6:45serial komediowy
7:10serial komediowy
7:35serial komediowy
8:00magazyn filmowy
8:30film krótkometrażowy
8:45etiuda filmowa
9:00serial kryminalny
9:45serial kryminalny
10:30serial szpiegowski
od 6:25serial obyczajowy
od 6:00film sensacyjny
8:45komediodramat
10:15dramat obyczajowy
od 6:00film animowany
7:20dramat obyczajowy
9:05serial dokumentalny
od 6:05komedia muzyczna
9:30dramat wojenny
od 6:30serial obyczajowy
7:30serial obyczajowy
8:30komedia kryminalna
10:40komedia obyczajowa

Sportowe

7:05magazyn piłkarski
8:15magazyn piłkarski
9:00mecz: Burnley FC - Newcastle United FC
od 6:00mecz: Piast Gliwice - Wisła Płock
8:30magazyn piłkarski
9:00magazyn piłkarski
10:05magazyn piłkarski
7:00mecz: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec
9:00mecz: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Grot Budowlani Łódź
7:00mecz: Developres SkyRes Rzeszów - BKS Profi Credit Bielsko-Biała
9:10mecz 1. rundy gry pojedynczej
7:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
9:00mecz: Henan Jianye FC - Shanghai SIPG FC
10:00magazyn tenisowy
10:35mecz towarzyski: Polska - Węgry

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!