Program TV na niedzielę 31.03.2024
POPULARNE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
TVP 1
Sprawa dla reportera
5:10magazyn interwencyjny
Słownik polsko@polski
6:05talk-show prof. Jana Miodka
Audycje komitetów wyborczych
6:35magazyn publicystyczny
Tydzień
8:00magazyn rolniczy
List. Przesłanie dla Ziemi
8:35film dokumentalny
TVP 2
Casino Royale
od 3:25film sensacyjny
Opowieść o Zbawicielu (1/2)
5:45dramat biograficzny
Audycje komitetów wyborczych
7:25magazyn publicystyczny
Orędzie abpa Stanisława Gądeckiego na Wielkanoc
7:35program religijny
Chłopiec z burzy
7:50film przygodowy
Polsat
Disco Gramy
od 4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:25magazyn reklamowy
Nowy dzień
6:00program informacyjny
Rio
7:35film animowany
TVN
Uwaga!
od 4:55magazyn reporterów
Nauka jazdy (1/12)
5:15program rozrywkowy
Recepta na stary dom 3 (13/14)
5:40program rozrywkowy
Uwaga!
5:45magazyn reporterów
Wyluzuj, Scooby-Doo! (17/26)
6:00serial animowany
Wyluzuj, Scooby-Doo! (18/26)
6:25serial animowany
Kuchenne rewolucje: Rybnik, Dzika Róża (3/13)
6:50program rozrywkowy
Dzień Dobry TVN
7:45magazyn
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
Tele 5
Na osi (482)
5:00magazyn motoryzacyjny
Świat z powietrza (1)
5:45serial przyrodniczy
SAF3 - Oddział ratunkowy (4)
6:00serial sensacyjny
SAF3 - Oddział ratunkowy (5)
7:00serial sensacyjny
Muzyka
8:00program muzyczny
Telezakupy
8:15magazyn reklamowy
TV 4
Top 10 - lista przebojów
od 4:25program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:30magazyn reklamowy
STOP Drogówka
6:00magazyn policyjny
Wielkie tajemnice historii: Mistrz iluzji (4)
7:00serial dokumentalny
Potwory kontra Dynie-mutanty z kosmosu
8:50film animowany
TV 6
Kochane pieniądze: Gwiazdor (8)
od 4:40serial paradokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Zoo po godzinach (50)
6:00serial dokumentalny
Kung Fu Panda: Tajemnice zwoju
7:05film animowany
Dawno, dawno temu w Idolu
7:30film animowany
Dziś 13, jutro 30
7:45komedia romantyczna
TV Puls
Najpiękniejsze baśnie: Nowe szaty cesarza
5:50film familijny
Niebo istnieje... naprawdę
7:05dramat obyczajowy
TVN 7
Szkoła (633)
5:00serial paradokumentalny
Wiza na miłość: na odwrót (4/22)
6:00reality show
Batwheels (1/40)
7:00serial animowany
Batwheels (2/40)
7:20serial animowany
Miś Yogi
7:40film familijny
TVP Kultura
Wieczór kinomana: Joanna d'Arc
od 0:15dramat historyczny
Podróże z historią: Zwykła historia niezwykłych nazw (54)
5:10serial dokumentalny
Wielkopiątkowe nabożeństwo luterańskie w Świdnicy
8:00program religijny
TVP Polonia
Czterdziestolatek: Rodzina, czyli obcy w domu (9/21)
od 4:50serial obyczajowy
Wielkanocny Koncert Dobrej Nadziei
5:50koncert
Zrujnowani, odbudowani
6:00magazyn religijny
Czarne chmury: Pantomima (7/10)
6:35serial przygodowy
Śpiewajmy z Arką Alleluja
7:30widowisko
Magiczne drzewo
8:20film fantasy
WP
Mistrzowie Kabaretu 2: Kabaret Skeczów Męczących (2)
6:00program rozrywkowy
Morderstwa w Midsomer 8 (2)
7:00serial kryminalny
FILMOWE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
ale kino+
Klangor (6)
5:05serial kryminalny
Polska z góry 5: Rudawski Park Krajobrazowy (9)
6:30serial dokumentalny
Nie taki krokodyl straszny
7:00film krótkometrażowy
Transfer kosmicznej energii
7:30film krótkometrażowy
Licho nie śpi
8:00film krótkometrażowy
Po miłości
8:15dramat obyczajowy
AXN
Ultraviolet 2 (6)
6:00serial kryminalny
MacGyver 3 (22)
7:00serial akcji
MacGyver 4 (1)
7:55serial akcji
MacGyver 4 (2)
8:50serial akcji
CANAL+ 1
Żurek
od 4:30film obyczajowy
Moje pieczone kurczaki
5:45film obyczajowy
Łapu-capu
7:00chochliki telewizyjne
MTV Unplugged - Margaret
7:15koncert
Przypadek Jana Pampucha
8:20etiuda filmowa
Opiekun
8:40film obyczajowy
CANAL+ Family
Twój kawałek ogrodu 2 (6)
od 4:30serial dokumentalny
Twój kawałek ogrodu 2 (7)
5:10serial dokumentalny
Twój kawałek ogrodu 2 (8)
5:35serial dokumentalny
Tomek i przyjaciele 20 (2)
6:00serial animowany
Tomek i przyjaciele 20 (3)
6:10serial animowany
Bob Budowniczy 21: Szybka przygoda koparki (7)
6:30serial animowany
Bob Budowniczy 21: Sylwestrowe widowisko (8)
6:40serial animowany
Marta mówi! (4)
6:55serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 4 (12)
7:20serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 4 (13)
7:30serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 4 (14)
7:40serial animowany
Siostry 2 (35)
8:05serial animowany
Siostry 2 (36)
8:15serial animowany
Łapu-capu
8:45chochliki telewizyjne
CANAL+ Premium
Łapu-capu
6:00chochliki telewizyjne
MTV Unplugged - Margaret
6:15koncert
Przypadek Jana Pampucha
7:20etiuda filmowa
Opiekun
7:40film obyczajowy
CANAL+ Seriale
Garażowe historie 2 (3)
6:05serial dokumentalny
Garażowe historie 2 (4)
6:30serial dokumentalny
Chwila prawdy: Inspiracja (5)
6:55serial dokumentalny
Chwila prawdy: Raadość (6)
7:40serial dokumentalny
Mały Grand Hotel: Znany aktor (2)
8:30serial komediowy
Łapu Capu
8:45program rozrywkowy
CBS Europa
Przyjęcie w ogrodzie
6:00komedia romantyczna
Złap mnie, jeśli potrafisz
7:40komedia kryminalna
Epic Drama
Agenci NCIS 12: Duszenie (4)
6:00serial sensacyjny
Panna Marple: Kieszeń pełna żyta
6:40film kryminalny
Panna Marple: Morderstwo to nic trudnego
8:40film kryminalny
HBO
Odkupienie
od 0:40dramat obyczajowy
Na planie 21 (13)
5:30magazyn filmowy
Świąteczny prezent pod choinkę
6:00film familijny
Barbie
7:40komediodramat
HBO 3
Fantastyczni przyjaciele 2: Lake Como (7)
5:05serial dokumentalny
Premiera: Liga Sprawiedliwości x RWBY: Superbohaterowie i Łowcy. Część 1
6:00film animowany
Między słowami
7:20komediodramat
Kino Polska
Tego się nie robi kotu
6:00film krótkometrażowy
O dwóch takich, co ukradli księżyc
6:10film przygodowy
Szatan z siódmej klasy
7:45film przygodowy
Kino TV
Następny krok
od 3:55komedia
Cimarron Strip: Bitwa pod Bloody Stones (6)
5:55serial przygodowy
Potop (1/2)
7:35film historyczny
Polsat Film
Na ratunek 112: Nastolatek trafiony w oko lotką do darta/Napad na Mikołaja (77)
od 4:55serial paradokumentalny
Twoja Twarz Brzmi Znajomo (150)
6:00program rozrywkowy
Byli sobie wynalazcy: Nasi przodkowie Chińczycy (1)
8:00serial animowany
Byli sobie wynalazcy: Archimedes i Grecy (2)
8:35serial animowany
Stopklatka
Kabaretowe hity (1)
6:00program rozrywkowy
Biblijne tajemnice (1)
6:30serial dokumentalny
Biblijne tajemnice (2)
7:25serial dokumentalny
Wojciech Cejrowski. Kura
8:25program rozrywkowy
Warner TV
Dwaj zgryźliwi tetrycy
5:00komedia
Cudotwórcy 2: Staż (4)
8:05serial komediowy
Narodziny gwiazdy
8:45musical
SPORTOWE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
CANAL+ Sport
Liga+
od 3:45magazyn piłkarski
Sędziowie 2: Szymon Marciniak (1)
5:20serial dokumentalny
Piłka nożna: Liga hiszpańska
6:00mecz: FC Barcelona - UD Las Palmas
Liga+
8:00magazyn piłkarski
CANAL+ Sport 5
Telesprzedaż
6:00
Sędziowie 2: Jarosław Przybył i Krzysztof Jakubik (7)
8:15serial dokumentalny
Eurosport 1
Narciarstwo dowolne: Zawody Pucharu Świata w Idre
od 4:30skicross
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
5:302. przejazd slalomu kobiet
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
6:002. przejazd slalomu mężczyzn
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
6:30mecz finałowy
Kolarstwo: Dwars door Vlaanderen
8:30kolarstwo
Monumental Cobbles
8:45magazyn sportowy
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
6:00mecz: PGE GiEK Skra Bełchatów - Enea Czarni Radom
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
8:30mecz: Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zawiercie
TVP Sport
Sportowy wieczór
5:50program informacyjny
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!