Program TV na środę 10.04.2024
POPULARNE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
TVP 1
Klan (4316)
od 4:50telenowela
Dziedzictwo (252)
5:20serial obyczajowy
Złoty chłopak (155)
6:05serial obyczajowy
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
7:00program religijny
Zrujnowani, odbudowani
7:30magazyn religijny
Wydział kryminalny Kitzbühel: Zbrodnia prawie doskonała (47)
8:00serial kryminalny
Ranczo 4: Kontratak (50)
8:50serial obyczajowy
TVP 2
Na dobre i na złe: Bądź przy mnie (802)
od 4:35serial obyczajowy
M jak miłość (1552)
5:30serial obyczajowy
Pożyteczni.pl
6:25magazyn
Rodzinka.pl: Zarządzanie kryzysowe (175)
6:50serial komediowy
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
Polsat
Disco Gramy
od 4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:25magazyn reklamowy
Nowy dzień
6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy: Honor wojownika (719)
8:40serial fabularno-dokumentalny
TVN
Jak to jest zrobione? (23/26)
od 4:55serial dokumentalny
Kto was tak urządził?
5:20magazyn
Uwaga!
5:40magazyn reporterów
Ukryta prawda (914)
5:55serial paradokumentalny
Kuchenne rewolucje: Pasłęk, restauracja Perfect Pub (3/14)
6:50program rozrywkowy
Dzień Dobry TVN
7:45magazyn
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
Tele 5
Na osi (483)
5:00magazyn motoryzacyjny
Świat z powietrza (2)
5:40serial przyrodniczy
SAF3 - Oddział ratunkowy (14)
6:00serial sensacyjny
Telezakupy
6:55magazyn reklamowy
Uśmiechnij się (12)
7:25program rozrywkowy
Trucker Club (7)
7:40magazyn motoryzacyjny
Kabaretowy Szał: Kabaret Smile (17)
8:15program rozrywkowy
TV 4
SuperLudzie (29)
od 4:55serial dokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:30magazyn reklamowy
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (220)
6:00reality show
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (278)
7:00reality show
Dlaczego ja?: Zatroskani rodzice rozwiązują zagadkę blizny na brzuchu swojej córki (825)
8:00serial paradokumentalny
TV 6
Kochane pieniądze: Hazard (18)
od 4:40serial paradokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Strażnik Teksasu (11)
6:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (12)
7:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (1137)
8:00serial obyczajowy
TV Puls
Dzielnica strachu 6: Syn marnotrawny (227)
5:00serial kryminalny
Gliniarz i prokurator 3: Ofiara (23)
6:00serial kryminalny
Gliniarz i prokurator 3: Moje serce należy do taty (24)
7:00serial kryminalny
Kobra - oddział specjalny: Samotny wilk (1)
8:00serial sensacyjny
TVN 7
Szkoła (675)
5:00serial paradokumentalny
Szkoła (429)
6:00serial paradokumentalny
Szpital (999)
6:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1097)
7:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (816)
8:55serial paradokumentalny
TVP Kultura
Teledyski
5:00magazyn muzyczny
Afisz kulturalny ekstra
5:30magazyn kulturalny
Muzyczne poranki: Teledysk
8:00magazyn muzyczny
Słowobranie
8:25program publicystyczny
TVP Polonia
Barwy szczęścia (2935)
5:00serial obyczajowy
Wojownicy czasu: Hajda na czambuły, czyli Narol 1672
5:30cykl reportaży
Gra słów. Krzyżówka (841)
6:00teleturniej
Stacja Arktyka: Hornsund wzywa
6:30cykl dokumentalny
Kuchnia dwudziestolecia: Żołądki i pyzy, czyli jedzenie uliczne (23)
7:00magazyn kulinarny
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
WP
Mistrzowie Kabaretu 2: Kabaret pod Wyrwigroszem (8)
5:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 10: Paranienormalni, Łukasz Rybarski, KMN (3)
6:00program rozrywkowy
Premiera: Tłit (994)
7:00program publicystyczny
Wariaci za kierownicą 3 (6)
7:30program rozrywkowy
Porzucone budowle 6 (11)
8:35serial dokumentalny
FILMOWE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
ale kino+
Nielegalni (2)
5:05serial sensacyjny
Polska z góry: Dolina Dolnej Wisły (7)
6:30serial dokumentalny
Transfer kosmicznej energii
7:00film krótkometrażowy
Maskarada
7:30film krótkometrażowy
Plaża
8:00film krótkometrażowy
Grantchester 7 (5)
8:30serial kryminalny
AXN
Ultraviolet 2 (11)
od 4:40serial kryminalny
Ultraviolet 2 (12)
6:00serial kryminalny
Rekrut (6)
7:00serial kryminalny
MacGyver 5 (2)
8:00serial akcji
MacGyver 5 (3)
8:55serial akcji
CANAL+ 1
Voodoo tata
od 4:50komedia
Miasta rytm: Bydgoszcz
6:15serial dokumentalny
Chiński sen
8:45film dokumentalny
CANAL+ Family
Zwierzęta Wajraka 3: Mądre kruki (4)
od 4:50serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka 3: Zapylacze (5)
5:20serial dokumentalny
Bing 2 (1)
6:00serial animowany
Bing 2 (2)
6:05serial animowany
Truskawkowe Ciastko w wielkim mieście 2 (15)
6:25serial animowany
Truskawkowe Ciastko w wielkim mieście 2 (16)
6:35serial animowany
Ronja, córka zbójnika (9)
6:55serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 3 (21)
7:25serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 3 (22)
7:35serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 3 (23)
7:45serial animowany
Barbie: Dreamhouse Adventures (19)
8:05serial animowany
Łapu-capu
8:45chochliki telewizyjne
CANAL+ Film
Łapu Capu Extra
6:00program rozrywkowy
The Hero
6:30film krótkometrażowy
Miss mokrego podkoszulka
7:00komedia
Łapu-capu
8:00chochliki telewizyjne
Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film
8:05film animowany
CANAL+ Premium
Voodoo tata
od 3:50komedia
Miasta rytm: Bydgoszcz
5:15serial dokumentalny
Chiński sen
7:45film dokumentalny
CBS Europa
Rok za rokiem (4/6)
od 4:10serial obyczajowy
Bliżej gwiazd (11/48)
5:25serial dokumentalny
Dyskretny romans
6:00komedia romantyczna
Dobra partia
7:50komedia romantyczna
Epic Drama
Detektyw Murdoch 14: Pokój dla mordercy (5)
od 4:20serial kryminalny
Detektyw Murdoch 14: Ministerstwo cnót (6)
5:10serial kryminalny
Detektyw Murdoch 14: Murdoch, kaliber 38 (9)
6:30serial kryminalny
Detektyw Murdoch 14: Wszystko się wali: część 1 (10)
7:25serial kryminalny
Agenci NCIS 12: Klaustrofobia (15)
8:20serial sensacyjny
Kino Polska
Smaki Dubaju (2)
5:00program krajoznawczy
Feministki polskie
5:30film dokumentalny
Życie na wyścigach 2 (10-ost.)
6:05serial dokumentalny
Miasta rytm (1)
7:05serial dokumentalny
Och! Kabaret 2 (7)
8:05program rozrywkowy
Kino TV
Rzeź
od 3:55komediodramat
Bonanza: Ucieczka do Ponderosy
5:55serial obyczajowy
Trudny pacjent
6:55thriller
Celnicy 3 (4)
8:40serial dokumentalny
Polsat Film
Na ratunek 112: Zachłysnęła się, popijając tabletki wodą/Współlokatorka zniszczona przez używki (87)
5:00serial paradokumentalny
Więzienie (106)
6:00serial dokumentalny
Więzienie (107)
6:30serial dokumentalny
Więzienie (108)
7:00serial dokumentalny
Kobra - oddział specjalny: Śmierć chłopca (15)
7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (13)
8:30serial obyczajowy
Stopklatka
Szereg syczący
od 4:45film krótkometrażowy
Polowanie na Hitlera (7)
5:10serial dokumentalny
Nowa Scena Śmiechu: Andrzej Grabowski - SPA (12)
6:00program rozrywkowy
Scena śmiechu (45)
6:10program rozrywkowy
Złoty interes (7)
7:00program rozrywkowy
Hudson i Rex 5 (2)
8:00serial kryminalny
Warner TV
Chojrak - tchórzliwy pies (1)
5:05serial animowany
Poniedziałki na chirurgii: Deus Ex Machina (2)
5:06serial obyczajowy
Chojrak - tchórzliwy pies (1)
5:39serial animowany
Laboratorium Dextera (10)
6:00serial animowany
Cudotwórcy 3 (3)
6:15serial komediowy
Diukowie Hazzardu 6: Duke'owie pod przykrywką, część 2 (17)
6:55serial komediowy
Alf 3 (19)
7:55serial komediowy
Alf 3 (20)
8:25serial komediowy
Kochane kłopoty (18)
8:55serial obyczajowy
SPORTOWE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
CANAL+ Sport
Basket+
6:00newsy sportowe
Basket Office
6:15magazyn koszykarski
Ekstraklasa po godzinach
8:00magazyn piłkarski
Eurosport 1
Motocross: Mistrzostwa Świata w Riola Sardo
od 4:302. wyścig w klasie MX2
Motocross: Mistrzostwa Świata w Riola Sardo
5:151. wyścig w klasie MXGP
Motocross: Mistrzostwa Świata w Riola Sardo
5:452. wyścig w klasie MXGP
Lekkoatletyka: Maraton w Paryżu
6:30lekkoatletyka
Kolarstwo: Giro d'Abruzzo
8:301. etap
Eurosport 2
Snooker: Turniej World Grand Prix
5:00mecz finałowy
Chasing Glory
7:30magazyn sportowy
Chasing Glory
8:30magazyn sportowy
Polsat Sport
Boks
6:00boks
Polsat Sport News
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Superliga
8:30mecz fazy play-off
TVP Sport
Sportowy wieczór
5:30program informacyjny
Strongman: Liga Mistrzów 2023: Polska 2 (12)
8:30sporty siłowe
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!