Ogólnotematyczne

od 18:40teleturniej muzyczny
19:30magazyn informacyjny
20:00magazyn sportowy
20:05magazyn informacyjny
21:10telenowela dokumentalna
19:25magazyn kulturalny
20:05film SF
od 18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25magazyn informacyjny
19:30program publicystyczny
zdjęcie
20:00serial obyczajowy
19:00magazyn informacyjny
19:25magazyn sportowy
19:35magazyn informacyjny
19:45magazyn reporterów
20:00program rozrywkowy
21:35thriller
19:00serial sensacyjny
22:05serial sensacyjny
19:00program popularnonaukowy
20:00film sensacyjny
22:35serial obyczajowy
19:00serial dokumentalny
20:00serial animowany
22:55serial dokumentalny
od 17:50komedia romantyczna
22:10film sensacyjny
od 18:50wywiad
19:25program edukacyjny
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:35magazyn informacyjny
21:40film biograficzny
zdjęcie
19:00program rozrywkowy
20:00thriller
22:00serial kryminalny
22:50program rozrywkowy

Filmowe

od 18:30komedia
20:10serial sensacyjny
21:05serial sensacyjny
22:05dramat obyczajowy
od 17:50film przygodowy
20:00film SF
22:20western
od 17:35mecz: Legia Warszawa - Arka Gdynia
zdjęcie
20:00magazyn ligi polskiej
21:30serial kryminalny
22:30komedia
od 18:35mecz: Legia Warszawa - Arka Gdynia
zdjęcie
21:00magazyn ligi polskiej
22:30serial kryminalny
od 18:30komediodramat
20:10thriller
21:45komedia
20:00thriller
21:45dramat kryminalny
od 18:30serial sensacyjny
19:15serial sensacyjny
20:00serial kryminalny
20:55serial kryminalny
21:50serial kryminalny
22:35serial kryminalny
19:05komedia
21:00komedia romantyczna
od 17:45dramat obyczajowy
21:00dramat obyczajowy
22:45serial dokumentalny
19:05serial kryminalny
20:00serial obyczajowy
zdjęcie
21:00serial sensacyjny
22:00serial obyczajowy
22:55dramat obyczajowy
od 18:00komedia obyczajowa
20:00dramat biograficzny
22:05dramat sensacyjny
od 17:30komedia SF
20:00dramat SF

Sportowe

od 17:55mecz: VfB Stuttgart - SC Freiburg
21:30magazyn ligi polskiej
22:30magazyn sportowy
20:55magazyn informacyjny
21:05mecz fazy play-off
22:30mecz fazy play-off
22:55magazyn informacyjny
19:00mecz fazy play-off
20:00mecz fazy play-off
od 17:30boks
20:00mecz: Developres SkyRes Rzeszów - BKS Profi Credit Bielsko-Biała
22:30boks
od 18:00mecz: AC Sparta Praga - FC Banik Ostrawa
20:30mecz: Willem II - AFC Ajax
19:00program informacyjny
21:00mecz: FK Rostów - Spartak Moskwa

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!