Ogólnotematyczne

18:00telenowela
18:30teleturniej
18:55serial dokumentalny
19:30magazyn informacyjny
20:00magazyn sportowy
20:10magazyn informacyjny
18:00magazyn informacyjny
18:30magazyn sportowy
18:40magazyn informacyjny
18:50teleturniej
19:30serial obyczajowy
20:05serial obyczajowy
20:40serial komediowy
18:00serial obyczajowy
18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25magazyn informacyjny
19:30serial komediowy
20:05reality show
18:00serial paradokumentalny
19:00magazyn informacyjny
19:35magazyn sportowy
19:45magazyn informacyjny
19:50magazyn reporterów
zdjęcie
20:00komedia romantyczna
od 17:55serial komediowy
18:30serial komediowy
19:00serial paradokumentalny
20:00film przygodowy
zdjęcie
18:00serial obyczajowy
19:00serial obyczajowy
20:00serial obyczajowy
od 17:15serial kryminalny
18:50serial komediowy
20:00serial animowany
od 17:45serial obyczajowy
18:40serial obyczajowy
19:30reality show
20:00film sensacyjny
21:55dramat obyczajowy
od 17:55reportaż
18:25magazyn
18:55serial fabularno-dokumentalny
19:25magazyn
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:35magazyn informacyjny
21:45magazyn informacyjny
18:05program muzyczny
19:00serial przygodowy
20:00komedia sensacyjna
21:50program rozrywkowy

Filmowe

od 16:25thriller
zdjęcie
20:10komediodramat
zdjęcie
18:00serial kryminalny
zdjęcie
19:00serial kryminalny
20:00serial kryminalny
21:00dramat psychologiczny
od 16:20thriller
18:25magazyn informacyjny
18:35chochliki telewizyjne
18:40komedia
21:40magazyn muzyczny
od 17:55dramat obyczajowy
19:50magazyn informacyjny
20:00thriller
od 17:15serial sensacyjny
18:10serial obyczajowy
19:05serial obyczajowy
20:00serial sensacyjny
20:50serial sensacyjny
21:40serial sensacyjny
18:30thriller
21:00film kryminalny
od 17:55magazyn filmowy
18:25dramat obyczajowy
20:10serial obyczajowy
21:05horror
zdjęcie
19:25film animowany
21:00komedia
od 17:25dramat obyczajowy
19:05serial obyczajowy
19:35serial obyczajowy
20:05serial kryminalny
21:30serial komediowy
18:00program rozrywkowy
19:00program rozrywkowy
20:00thriller
od 17:15komedia romantyczna
zdjęcie
19:05film animowany
18:50komedia SF
21:00film przygodowy

Sportowe

18:00magazyn piłkarski
18:30magazyn piłkarski
19:30magazyn koszykarski
20:00magazyn piłkarski
20:25mecz: Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
od 17:30mecz: Korona Kielce - Śląsk Wrocław
20:05magazyn sportowy
20:15program krótki solistów
20:55magazyn informacyjny
18:00mecz: Trefl Gdańsk - Espadon Szczecin
20:30piłka nożna
od 17:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
19:30mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
21:30mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
18:00program informacyjny
18:20mecz: Anadolu Efes Stambuł - Unicaja Malaga
20:30magazyn tenisowy
21:20piłka nożna
od 17:35mecz fazy grupowej: Olympiacos Pireus - FC Barcelona
20:15magazyn piłkarski

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!