Ogólnotematyczne

17:00magazyn informacyjny
17:15magazyn informacyjny
18:40teleturniej muzyczny
19:30magazyn informacyjny
20:00magazyn sportowy
20:05magazyn informacyjny
18:00magazyn informacyjny
18:30magazyn sportowy
18:40magazyn informacyjny
19:25magazyn kulturalny
20:05film SF
od 15:35program rozrywkowy
zdjęcie
17:30reality show
18:35serial komediowy
18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25magazyn informacyjny
19:30program publicystyczny
20:00serial obyczajowy
zdjęcie
17:00program rozrywkowy
19:00magazyn informacyjny
19:25magazyn sportowy
19:35magazyn informacyjny
19:45magazyn reporterów
20:00program rozrywkowy
od 16:25film fantasy
19:00serial sensacyjny
17:00film sensacyjny
19:00program popularnonaukowy
20:00dramat wojenny
17:30magazyn informacyjny
17:55serial obyczajowy
19:25program edukacyjny
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:35magazyn informacyjny
18:00serial sensacyjny
19:00program rozrywkowy
20:00melodramat

Filmowe

17:00serial fantasy
18:00serial fantasy
19:00serial fantasy
20:00serial fantasy
od 15:10mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Cracovia
17:35mecz: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
20:00magazyn ligi polskiej
od 16:10mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Cracovia
18:35mecz: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
18:10magazyn muzyczny
20:10film biograficzny
17:25magazyn muzyczny
17:45film przygodowy
19:50film krótkometrażowy
20:00thriller
17:00serial obyczajowy
17:45serial obyczajowy
18:30serial sensacyjny
19:15serial sensacyjny
20:00serial kryminalny
20:55serial kryminalny
od 15:35film przygodowy
19:10komediodramat
od 16:10serial przygodowy
17:15serial przygodowy
18:25dramat obyczajowy
17:05film kostiumowy
18:40dramat obyczajowy
17:45serial komediowy
18:20serial komediowy
18:55serial kryminalny
19:45serial obyczajowy
od 15:10komedia
17:45dramat wojenny
20:00komedia
od 15:05komedia romantyczna
17:25melodramat
20:00dramat historyczny

Sportowe

od 15:10mecz: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Piast Gliwice
18:30mecz fazy grupowej: Orlen Wisła Płock - HBC Nantes
od 16:55mecz fazy grupowej: Paris Saint-Germain Handball - PGE Vive Kielce
18:45mecz: Los Angeles Clippers - Memphis Grizzlies
od 14:45mecz: BKS Profi Credit Bielsko-Biała - Impel Wrocław
17:30boks
20:00mecz: Polski Cukier Muszynianka - Poli Budowlani Toruń
od 15:00mecz finałowy gry pojedynczej
18:00magazyn piłkarski
19:40mecz: AFC Ajax - FC Utrecht
od 16:45mecz: PSV Eindhoven - FC Twente
19:00program informacyjny
20:00program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!