Program TV na niedzielę 31.03.2024
POPULARNE
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
TVP 1
Był sobie pies 2
od 14:50film przygodowy
Audycje komitetów wyborczych
16:45magazyn publicystyczny
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Komisarz Alex 20: Twoja szansa (255)
17:35serial kryminalny
Jaka to melodia?
18:40teleturniej muzyczny
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Gość 19.30
19:50program publicystyczny
TVP 2
Szansa na sukces. Opole 2024 2: Jerzy Połomski (3)
od 15:15widowisko
Tak to leciało! (39)
16:15teleturniej muzyczny
Audycje komitetów wyborczych
17:15magazyn publicystyczny
Sisi (1/2)
17:45film kostiumowy
Przepis dnia (71)
19:45magazyn kulinarny
Polsat
Miłość do kwadratu
od 15:20komedia romantyczna
Nasz nowy dom (308)
17:40reality show
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Państwo w państwie (519)
19:30program publicystyczny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
Tele 5
Wyprawa z dziadkiem
16:00film obyczajowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 3 (11)
17:45program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Ani Mru-Mru, część 4 (16)
18:50program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Jurki_1 (31)
19:50program rozrywkowy
TV 4
Robin Hood - książę złodziei
16:00film przygodowy
Gliniarze: Zemsta za krzywdę (889)
19:00serial paradokumentalny
TVN 7
Niezwykłe przygody Adele Blanc-Sec
od 15:30film przygodowy
Pokémon: Detektyw Pikachu
17:50film fantasy
TVP Kultura
Serialowa nostalgia: Rodzina Leśniewskich: Przeprowadzka (1/7)
od 15:55serial obyczajowy
Giacomo Carissimi - Jephte
16:35koncert
Niedziela z...: Ewą Wiśniewską
17:15program kulturalny
Niedziela z...: Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz
18:05komedia
TVP Polonia
Ranczo Wilkowyje
od 14:45komedia
Polacy to wiedzą! (92)
16:30teleturniej
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Gangsterzy i filantropi
17:20film sensacyjny
Opole 2008 na bis: Debiuty
18:50koncert
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Gość 19.30
19:50program publicystyczny
WP
Potop (1/2)
od 15:05film historyczny
Internet: fabryka chaosu
18:40film dokumentalny
Mistrzowie Kabaretu (7)
19:35program rozrywkowy
FILMOWE
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
CANAL+ 1
Gianni Versace. Geniusz nieśmiertelny
od 15:15film dokumentalny
Plan na miłość
16:50komedia romantyczna
Lamborghini: Człowiek, który stworzył legendę
18:35film biograficzny
CANAL+ Family
Daleko od miasta 11 (5)
16:00serial dokumentalny
Daleko od miasta 11 (6)
16:25serial dokumentalny
Wzdłuż granic Kanady 3: Jeziora Manitoby (6)
17:05serial dokumentalny
Serce dębu
18:10film dokumentalny
CANAL+ Film
Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film
od 14:40film animowany
Astra
16:20film krótkometrażowy
Badman
16:40komedia
Pimi z Krainy Tygrysów
18:05film przygodowy
Łapu-capu
19:45chochliki telewizyjne
CANAL+ Premium
Plan na miłość
od 15:50komedia romantyczna
Lamborghini: Człowiek, który stworzył legendę
17:35film biograficzny
Wiek Adaline
19:10melodramat
CANAL+ Seriale
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (3)
16:00serial komediowy
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (4)
16:30serial komediowy
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (5)
17:00serial komediowy
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (6)
17:30serial komediowy
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (7)
18:00serial komediowy
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (8)
18:30serial komediowy
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (9)
19:00serial komediowy
Mały Grand Hotel: Magicy (6)
19:35serial komediowy
Mały Grand Hotel: Uciekający pan młody (7)
19:50serial komediowy
CBS Europa
Legenda Zorro
od 14:25film przygodowy
Listy do Julii
16:55komedia romantyczna
Kapuśniaczek
19:00komedia
Epic Drama
Duch z Canterville: Lato (2)
od 15:55serial komediowy
Duch z Canterville: Jesień (3)
17:05serial komediowy
Duch z Canterville: Zima (4)
18:15serial komediowy
Agatha i klątwa Isztar
19:25film kryminalny
HBO 2
Tajemnica Brokeback Mountain
od 15:10dramat obyczajowy
Syn
17:25dramat obyczajowy
IO
19:30dramat obyczajowy
HBO 3
Policja zastępcza
od 15:40komedia sensacyjna
Bez urazy
17:30komedia
Wielkie kłamstewka 2: What Have They Done? (1/7)
19:15serial obyczajowy
Polsat Film
Wyścig
16:00film sensacyjny
Percy Jackson i bogowie olimpijscy: Złodziej pioruna
18:30film przygodowy
SPORTOWE
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 14:55mecz: Liverpool FC - Brighton & Hove Albion FC
Piłka nożna: Liga hiszpańska
17:15mecz: Celta Vigo - Rayo Vallecano
Jej Wysokość Premier League
19:30magazyn piłkarski
CANAL+ Sport 5
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 13:55mecz: Celta Vigo - Rayo Vallecano
Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska
16:10mecz: Real Madryt - BAXI Manresa
Piłka nożna: Liga hiszpańska
18:25mecz: CD Alaves - Real Sociedad
Eurosport 1
Kolarstwo: Wyścig dookoła Flandrii
od 9:45kolarstwo
Kolarstwo kobiet: Wyścig dookoła Flandrii
16:45kolarstwo
Kolarstwo: Wyścig dookoła Flandrii
18:30kolarstwo
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
19:30mecz finałowy
Eurosport 2
Story of Women at the Games
od 15:30magazyn sportowy
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
16:30mecz finałowy
Golf: Texas Children's Houston Open
19:00finał
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 15:00mecz: Exact Systems Hemarpol Częstochowa - Bogdanka LUK Lublin
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
17:20mecz: Anwil Włocławek - ICON Sea Czarni Słupsk
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga holenderska
od 14:25mecz: Feyenoord Rotterdam - FC Utrecht
Atleci
16:30magazyn sportowy
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
17:20mecz: Chrobry Głogów - Wisła Kraków
Polsat Sport News
Boks
od 15:00boks
Siatkówka plażowa: Turniej Beach Pro Tour Challenge w Saquaremie
18:00mecz o 3. miejsce kobiet
Siatkówka plażowa: Turniej Beach Pro Tour Challenge w Saquaremie
19:00mecz o 3, miejsce mężczyzn
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!